Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

Turnieje - Turniej w Pradze

ondik - 2005-09-05, 14:46
Temat postu: Turniej w Pradze
Czesc, w terminie 30. 09 - 1.10 odbędzie sie w Pradze Olimpiada Gier Umysłowych, której częścią będzie też turniej renju i gomoku (być może i pente). Będzie też możliwosc wypróbowania dziesiątek innych gier całkowicie za darmo. Serdecznie wszystkich zapraszam!!


dzieki johna za przetlumaczenie :)

Gość - 2005-09-06, 09:59

Ja oczywiscie sie zastanawiam, czy niei jechać, nie ukrywam, że bardzo bardzo bardzo bym chciała, fundusze sie pewnie też znajdą, ale musiałabym jechać z KIMŚ, sama nie ma mowy...
Zważywszy na to, ze zajecia na uczelniach sie zaczynają dopiero 4 października, liczę na jakichś studentów :]
No to co Wy na to, robimy wycieczkę? ;)

Ondik tak ładnie zaprasza... :D

bad_mojo - 2005-09-06, 11:15

Hehe, ja wyrabiam 120% normy i u mnie zajęcia zaczynają się 26 września. Żeby tych moich tak coś trzasło porządnie....
Ece - 2005-09-06, 19:50

8-9 pazdziernika 2004 bylismy w Pradze, gdzie poznalismy z Johanka Czape i Nc :D Roy lubowal sie w narodowym napoju Czechow, Nc uciekl nam na noc, a w sobote spalismy do 13 :]

Wspomnienia wspomnieniami... szczerze mowiac chcialbym jechac, jak to na kazdy turniej. Jak sie uprzec to raczej pojade, jednak kwestia innych chetnych do podrozy i organizacji - poprzednio bylem wykonczony ta cala podroza.

roy_ - 2005-09-06, 20:46

ja reowniez pojade jesli z polski bedzie jechac przynajmniej 5 osob
ondik - 2005-09-19, 23:57

To jak z tym turniejem? Bedzie ktos wkoncu jechac? DRAGON i Katowice??

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group