Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowy dział
Autor Wiadomość
bad_mojo 
recenzent ludzkości


Dołączył: 10 Lip 2004
Posty: 1569
Skąd: Konstancin-Jez.
Wysłany: 2005-02-27, 20:43   Nowy dział

Co wy na to, żeby powstał nowy dział - Śmietnik. Wszystkie nowe tematy i kasowane posty trafiały by tam na 4 dni, tak, żeby każdy mógł się zaznajomić z ocenzurowanymi treściami. Możnaby też zrobić jeden dział bez cenzury, ale to już byłby hardcore. Przykład tego możecie zobaczyć na tym forum:
http://www.progresja.com/forum/index.php
_________________
Think for yourself. Question authority. / People tell me what to say, what to think and what to play.
 
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2005-02-27, 20:59   

Temat, który ogólnie prowadzi do tego, żeby Mojo mógł się pochwalić jakimś tam forum (może jego, może znajomych, a może po prostu napisał tam tyle postów co ja tutaj i musi sie pochwalic osiągnieciem bo to dla niego bardzo ważne) - raczej propaganda.

Nawet jeśli nie to taki dział nie jest potrzebny. Po co? I tak mało tematów się blokuje, jeśli już coś w tym stylu to dla "ważnych ogłoszeń" - ostatnio się mnożą tak bezsensowne jak chociażby "z trójmiasta na mmp" co jest w ogóle śmieszne..

Administratorzy, moderatorzy ostatnio blokują mało, bo albo apel zadziałał, albo użytkownicy mądrzej piszą (i tu speszyl for lonelol - bo ja pisze mniej) - póki co nie narzekam na to, że coś przegapiłem i sądze, że raczej się to nie zdarzy.. No a czytanie w "Śmietniku", że mam wielką szansę grać w Internetowom Lige Gomoku albo o tym, ze Dareczek gratuluje DaW wygranej nie jest przynajmniej mi potrzebne do szczescia..

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2005-02-27, 21:35   

Widze Macku masz glod wiedzy jesli chodzi o idiotyzmy na forum. Dzieje sie cos glupiego, to tez chcialbys sie dowiedziec co to :D

Tematy blokowane zawsze sa do wgladu, kasowane posty po cos w koncu sa kasowane ;) Tego typu dzial w ramach testow kiedys byl (dostepny tylko dla moderatorow i administratorow), ale nie sprawdzil sie.

P.S. Temat zamkne, zebys nie mial okazji poklocic sie z adikiem, ktory oczywiscie nic konstruktywnego nie napisal.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group