Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Spotkanie 01.03.2005
Autor Wiadomość
manga_21__ 


Dołączyła: 24 Lut 2005
Posty: 179
Skąd: Bytom
Wysłany: 2005-03-01, 23:44   

:P A więc jak obiecywałam zrobię specjalne ogłoszenie a więc słuchać, kto nie zrozumie to nie kuma bazy na spotkaniu było 10 osób to mało niż zleksza, u moje ogłoszenie nie mogło ino zwołało pewne osoby z bytomia jak Venus (TELEKOMUNIKACJA U MAMY PRAWDZIWĄ NACIĄGACZKE) Sewerys (U WIERNIE CZEKAŁ NA VENUS LECZ SIĘ JEJ NIE DOCZEKAŁ) Moogi_13 (ZDOBYCIEL, BO W KOŃCU NIE BYŁ SMUTNY JAK OSTATNIO I ŻYCZE DOBREGO TRAFU) Manga_21__ (ŚMIESZKA JAK ZWYKLE GŁOŚNA ALE NIKT JESZCZE NIE OGUCHNOŁ CHOCIASZ BRAKOWAŁO ) a reszta jak dobrze nie pamiętam ników, opowiemy tak, było głośno bo tak miało być bez zbzikowanej ANI było by smutno, i za cicho, chociaż trzeba by mi kupić plaster by można mnie uciszyć lecz to nic nie da, ANIA będzie cicho jak jej humor spadnie w duł chodź raczej nie ma takiej możliwości, dziś usłyszałam hasło „czemu do idola nie poszłam” z głosem operowym wątpię by przyjęli, ale starczy mi tyle aktorstwa w życiu w telewizji jeszcze mnie nie było i niech tak zostanie. A co by tu napisać a więc turniej się odbył lecz na kartce, takim trafem każdy z każdym grał, no cóż nie pomogę, bliźniaki oddali walkowerem, pod kilka rund więc ostatnia nie byłam na czele z resztą jestem jak ujrzycie wyniki, to gdyby bliźniaki nie oddali walkowerem byłam bym ostatnia bo z każdym przegrałam luzik, nie jest tak źle było fauniście, i to mi się podoba, na następnym spotkaniu trzeba by być u a w WARSZAWIE dopiero łał będzie fajnie, ale co tam gadać tym, opowiemy o spotkaniu jeszcze; Venus (piękna bląd, pijąca przeważnie coś ciepłego na spotkaniu swoje Capucino z bita śmietaną uuuu, ale dziś była kul i wie zawsze jak mi poprawić humor jak mam doła, jest jaka jest ale nikt by się nie spodziewał na tym że niedosyt że na kurniku oszukuje to jeszcze w pracy będzie oj jak będziecie potrzebować telefon zgłosić się do Venus ona zaproponuje wam trafna decyzje i wybur) a więc Moogi_13 ( co by tu napisać o nim to że przyjechał z nową dziewczyną, miał humor nawet dobry, ale nie chcąc obrażać, i nie chcąc być wredna dziewczyno gdzie ty masz oczy, a więc był nawet dobry) Dragon ( mile przegrał z paroma osobami ale i tak jest dobry i będzie zawsze, dziękuje za zabranie mnie na turniej) Blumen (jak zwykle marudził na mnie, bo byłam za głośna, a na moje żelastwo to już nie będę gadać jak mu przeszkadza, dziś nawet przyjechał z soczkiem na spotkanie a nie jak ostatnio z tornistrem) A więc czas kończyć ten opis długi czekam na jego odpowiedzi i do usłyszenia i do zobaczenia. PS: kupcie mi mikrofon jak do idola, lub plaster, bo będzie znowu głośno, albo humor będę miała smutny uuu to nic nie będzie trzeba ino poprawy mi goPAPAPA. Jak nie kumacie bazy o co w tym chodzi proszę o kontakt z miła chęcią go udzielę!!!!!..... :P
_________________
Hej ziomale jak leci;-)
Ostatnio zmieniony przez manga_21__ 2005-03-02, 08:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
siepacz_men 


Dołączył: 13 Paź 2004
Posty: 45
Skąd: CHORZÓW
Wysłany: 2005-03-02, 00:14   

:wow: :wow: :wow: :wow:

przeczytalem ten ciekawy post , chyba nie kumam bazy , ale obejdzie sie bez objaśnień :wink:
_________________
SIEPACZ
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2005-03-02, 00:39   

Zaluje, ze Katowice sa tak daleko, bo z checia wstapilbym do klubu :) Ludzie na spotkaniach jest fauniscie. Juz sie nie moge doczekac spotkania Mangi w realu :)

Pozdrawiam

Angst

P.S. Dragon widzialem sklad w Twoim aucie. Trzymaj sie bracie :P
 
 
 
manga_21__ 


Dołączyła: 24 Lut 2005
Posty: 179
Skąd: Bytom
Wysłany: 2005-03-02, 08:51   

siepacz_men, Jak nie umiesz tego pojąc przeciesz tak wyraźnie napisałam, ale dobra spoko, jak połapiesz poczatek w końcu jest resztka początku, a dalej bedziesz wiedził, jest to napisane jak, wiersz nie wiadomo o co chodzi a gdy dojdzie się do końca każdy kapuje :wow: :wow: narazie ziomale :lol:
_________________
Hej ziomale jak leci;-)
 
 
 
manga_21__ 


Dołączyła: 24 Lut 2005
Posty: 179
Skąd: Bytom
Wysłany: 2005-03-02, 21:56   Re: Spotkanie 01.03.2005

aaru napisał/a:
Zapraszamy
01.03.2005, godz. 18:00, pub Ściana

Lista startowa (zakładam, że obecni na poprzednim spotkaniu są pewniakami):
1. Darek (dragon)
2. Krzysiek (blueman)
3. Łukasz (lutalek)
4. Tomek (flight)
5. Marcin (werder)
6. Daniel (klasztor)
7. Dominik (siepacz)
8. Michał (tramwaj)
9. Ania (manga)
10. Tomek (HonoR)
11,12. Aldona i ja

Lista rezerwowa:
13. Artur (arczi)
14. Bożena (venus)
15. Ariel (sewerys)
16. Piotrek (teufelchen)
17. moogi (janusz) :P
18. Michał (devotion)
19. Paweł (pavelcio)
20. Piotrek (piotruncio)

A GDZIE WYNIKI TURNIEJU ZIOMKU:-)
_________________
Hej ziomale jak leci;-)
 
 
 
siepacz_men 


Dołączył: 13 Paź 2004
Posty: 45
Skąd: CHORZÓW
Wysłany: 2005-03-02, 22:27   

no ale ja sie poświęciłem , i choc nie brzmi to zbyt wiarygodnie to jednak przeczytałem ten post do konca

(potem miałem nocne koszmary ) :wink:
_________________
SIEPACZ
 
 
 
BlueMan 


Dołączył: 08 Lis 2004
Posty: 224
Skąd: CHORZÓW
Wysłany: 2005-03-02, 23:53   

Wyniki na wiecej nie mialem czasu przepraszam. Musialem isc do pracy nie zapowiedzianie.
1.Arczi 9:0
2.Honor 7:2
3.BlueMan 6:3
Dragon 6:3
Siepacz 6:3
6.Mogi 4:5
7.Manga 2:7
Piotruncio 2:7
Venus 2:7
10.Pawelcio 1:8

Przy miejscach egzekwo została zastosowana kolejność alfabetyczna.
 
 
 
werder 


Dołączył: 08 Gru 2004
Posty: 18
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2005-03-02, 23:57   

a ja niestey nie mogłem byc goraczka mnie złapała a na drugi dzien czyli dzis musiałem iśc na komisje wojskową i jak narazie ejstem niezdolny do zasadniczej służby wojskowej w czasie pokoju:) na 12 miesiecy jak to ładnie brzmi:) (trzeba jakies paierki pozbierac heh i bedzie D) ale na nastepnym spotkaniu bede na 100% wkońcu mam jeszcze 12 miesiecy czasu:) i pzrepraszam za moja nieobecność :)
_________________
Za RUCH za HKS aż po życia kres no i oczywiście WERDER :)
 
 
BlueMan 


Dołączył: 08 Lis 2004
Posty: 224
Skąd: CHORZÓW
Wysłany: 2005-03-03, 00:06   

angst napisał/a:
Zaluje, ze Katowice sa tak daleko, bo z checia wstapilbym do klubu :) Ludzie na spotkaniach jest fauniscie. Juz sie nie moge doczekac spotkania Mangi w realu :)

Pozdrawiam

Angst

P.S. Dragon widzialem sklad w Twoim aucie. Trzymaj sie bracie :P


Ale zes teraz przesadzil bracie Angst... Jak na Mange nie pomoze sposob pierwszy , czyli
:rotfl: ,mozesz nie poznac Jej ,bo nie wiadomo czy ja sie gdzies w jakims mc donaldzie nie zostawi ... Nie martw sie kubek przywioze a dokladniej szklanke :)

Ja wciaz mysle czy nie lepiej by bylo jak bym wydal 100 zloty na expres do Wawy i z powrotem po tym jak sie dowiedzialem " jakie będą składniki kangura " :lol:
 
 
 
manga_21__ 


Dołączyła: 24 Lut 2005
Posty: 179
Skąd: Bytom
Wysłany: 2005-03-03, 12:52   

BlueMan napisał/a:
Wyniki na wiecej nie mialem czasu przepraszam. Musialem isc do pracy nie zapowiedzianie.
1.Arczi 9:0
2.Honor 7:2
3.BlueMan 6:3
Dragon 6:3
Siepacz 6:3
6.Moogi 4:5 :P
7.Manga 2:7
Piotruncio 2:7
Venus 2:7
10.Pawelcio 1:8

Przy miejscach egzekwo została zastosowana kolejność alfabetyczna.

No w końcu się doczekałam tego :P dzięki
_________________
Hej ziomale jak leci;-)
 
 
 
manga_21__ 


Dołączyła: 24 Lut 2005
Posty: 179
Skąd: Bytom
Wysłany: 2005-03-03, 12:56   

BlueMan napisał/a:
angst napisał/a:
Zaluje, ze Katowice sa tak daleko, bo z checia wstapilbym do klubu :) Ludzie na spotkaniach jest fauniscie. Juz sie nie moge doczekac spotkania Mangi w realu :)

Pozdrawiam

Angst

P.S. Dragon widzialem sklad w Twoim aucie. Trzymaj sie bracie :P


Ale zes teraz przesadzil bracie Angst... Jak na Mange nie pomoze sposob pierwszy , czyli
:rotfl: ,mozesz nie poznac Jej ,bo nie wiadomo czy ja sie gdzies w jakims mc donaldzie nie zostawi ... Nie martw sie kubek przywioze a dokladniej szklanke :)

Ja wciaz mysle czy nie lepiej by bylo jak bym wydal 100 zloty na expres do Wawy i z powrotem po tym jak sie dowiedzialem " jakie będą składniki kangura " :lol:


Jakoś będzie co brygada niezła w samochodzie bedzie :rotfl: nie będziecie musieli sie zatrzymywac przy mc bo predzej zachce mi sie jeść, mam głowe słabą lecz lubię :P do spotkania :mrgreen:
_________________
Hej ziomale jak leci;-)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group