Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: maestro
2014-07-10, 22:38
Gomoku a Poznań
Autor Wiadomość
szarlott 


Dołączyła: 14 Gru 2004
Posty: 332
Skąd: Poznań
Wysłany: 2005-03-03, 22:32   

Spotkanie na kurniku odbyło się :mrgreen:
Obecni byli :
-Paweł (Peem)
-Łukasz (Gelerth/Maly Baner)
-Jacek (Jacol91)
-Raigeken (który starał się wprowadzić zamieszanie :lol: )
- i ja

Ustaliliśmy,że I spotkanie (już nie na kurniku 8) ) odbędzie się w czwartek (10.03.05) o godz.19. Spotykamy się przy Starym Marychu (na ul.Półwiejskiej jakby ktoś się nie orientował),a następnie zamierzamy iść na szarlotkę :P lub inny deser do Kociaka :mrgreen: Miejsce wybrane głównie z myślą o młodszych poznaniakach,więc liczymy,że z chęcią się pojawicie :D
Byłoby bardzo miło,gdyby pojawił się Marcin z Jackiem,którzy jak narazie jako jedyni z P-nia należą do Stowarzyszenia (zmieni się to po turnieju w W-wie 8) ).Można by wtedy omówić wszystkie sprawy dotyczące formalnego utworzenia klubu w Poznaniu :D ,a także wyjazdu poznaniaków na zbliżające się MMP(narazie 2 zgłoszone osoby).

Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie.Mam nadzięję,że zainteresowanie będzie duże i nie skończy się na jednym spotkaniu :mrgreen:

Pozdrawiam
Szarlott

P.S.
1)Jeśli komuś nie pasuje miejsce,data czy też godzina,proszę powiadomić mnie na GG(4918478) lub na PW.Może znajdzie się jakieś rozwiązanie :wink:

2)Zainteresowani najlepiej niech potwierdzą swe przybycie na forum,żeby nie było sytuacji,że ktoś będzie czekał przy Marychu...a my będziemy już siedzieć w Kociaku :D

I jeszcze raz serdecznie zapraszam :]
 
 
raigeken 
Dziendobry :P


Dołączył: 03 Lip 2004
Posty: 251
Skąd: Tychy
Wysłany: 2005-03-04, 06:24   

szarlott napisał/a:
-Raigeken (który starał się wprowadzić zamieszanie :lol: )



A wcale nie :P Sama wiesz co chciałem :mrgreen:

Mam nadzieję, że stworzenie klubu wam się uda, powodzenia :)
_________________
Gomoku&Renju
 
 
 
archanioł_nocy 


Dołączył: 19 Lut 2005
Posty: 6
Skąd: Poznań
Wysłany: 2005-03-04, 11:47   Spotkanie !

Chętnie bym przeszedł, ale w czwartek kończe lekcje o 17:10, musze zrobić zadania domowe, a na następny dzień idę na 8:00, ale spróbuje przyjść !
_________________
"Nie daj zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj"
 
 
 
termin 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 169
Skąd: poznan
Wysłany: 2005-03-04, 15:13   

Witam, niestety 10.03 pracuje do 22, czyli moja obecno[ jest niemzliwa, ale popieram was calym sercem
 
 
kantpie 
jajcol :)


Dołączył: 29 Kwi 2004
Posty: 280
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2005-03-05, 19:45   

Czyli tym samym mnie tez nie bedzie, ale sprobuje w kurniku jeszcze kogos z Poznania poszukac :)
 
 
szarlott 


Dołączyła: 14 Gru 2004
Posty: 332
Skąd: Poznań
Wysłany: 2005-03-06, 14:38   

Ehh widzę,że mój zapał nikomu się nie udzielił. Rozmawiałam z kilkoma osobami i narazie sytuacja przedstawia się następująco:Marcin nie przyjdzie bo pracuje,Jacka nie będzie bo Marcin pracuje,Arek nie przyjdzie bo musi zrobić zadanie domowe,a Konrad też sie nie zjawi bo chodzi do szkoły muzycznej...Ręce mi opadają :roll: Rozumiem sytuację Marcina,ale reszta...cóż-czekam w czwartek na Pawła i Łukasza.

P.S.W związku z powyższą sytuacją będziemy pewnie tylko my,więc możemy zmienić lokal :mrgreen:

Pozdrawiam
Szarlott
 
 
PeeM 


Dołączył: 13 Gru 2004
Posty: 7
Skąd: GNIEZNO
Wysłany: 2005-03-07, 00:08   

Więc zapomniało mi się że kończę laboratorium o godzinie .. 18.20 i muszę jechać odstawić wszelkie zbędne przedmioty do domu a potem wsiądę w tramwaj i niezaleznie od tego że mam zajęcia w piątek rano :) ... przyjadę. Niemniej będziecie musieli za mną poczekać troszkę bo ani ja nie jestem panem iniemamocnym .. ani tramwaje nie są odrzutowcem a sam przyjazd 5. z StŻ do Marycha to jakieś półgodzinki. szarlott łap mnie na gg to wymienimy się telefonami ( :twisted: ) jakby co :)
_________________
PeeM
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group