Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: maestro
2014-07-11, 04:49
Gdzie nastepny turniej? katowice, lodz, bialystok, gdynia, ?
Autor Wiadomość
kurczaczek 


Dołączyła: 12 Paź 2004
Posty: 20
Skąd: Kętrzyn
Wysłany: 2005-03-27, 10:58   

moze moje zdanie bedzie sie malo liczyc, ale nam ludzi z polnocy bedzie troszeczke ciezko dotrzec do Katowic, po prostu jest za daleko.....cala noc jechac pociagiem ehh:( To juz moze bylo by lepeij w Poznaniu albo w Lodzi?:))) Chcialoby sie wam jechac np nad morze?:> :)

Ale w sumie w Katowicach nigdy nie bylam, wiec fajnie bylobny tam pojechac :) ))
Tylko, ze to naprawde jest dla nas z polnocy daleko ;(((

Pozdrawiam :) )
 
 
despair 
the hardcorebaby:)


Dołączyła: 21 Cze 2004
Posty: 174
Skąd: Bialystok
Wysłany: 2005-03-27, 11:14   

Kurcze, kombinuj na polnocy turniej :) na pewno by sie znalazly osoby chetne na turniej nad morzem :) (najlepiej zorganizuj go latem :P )
_________________
Dear God. We can save the world. Give us only a source code !
http://bash.org.pl/top50
 
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2005-03-27, 11:32   

Szczerze mowiac latem nad morzem to bardzo dobra pomysla :] Ja propnuje cos kolo Koszalina ;)

W Estonii tradycyjnie bedzie Renju Camp - tez nad morzem ;)
 
 
 
szarlott 


Dołączyła: 14 Gru 2004
Posty: 332
Skąd: Poznań
Wysłany: 2005-03-27, 12:07   

Ja osobiście polecam Poznań :D ale to tak w drugiej kolejności,gdyż jeszcze nie jesteśmy gotowi na takie przedsięwzięcia :wink: ...myślę,że następny turniej mógłby się odbyć w Katowicach lub Łodzi.

P.S.Latem nad morze również chętnie się wybiore :mrgreen:
 
 
madzia_18____ 


Dołączyła: 20 Lut 2005
Posty: 20
Skąd: Bytom
Wysłany: 2005-03-27, 12:46   

hmm a nam by było ciężko dotrzeć do Poznania czy Łodzi...zawsze turnieje są daleko od Katowic to może żeby było sprawiedliwie niech turniej się odbędzie właśnie na Śląsku :)
 
 
szarlott 


Dołączyła: 14 Gru 2004
Posty: 332
Skąd: Poznań
Wysłany: 2005-03-27, 13:05   

Każdy ma gdzieś daleko :wink: Ja też nie mam najbliżej do Katowic, Krakowa czy Białegostoku :] Mimo to uważam,że turniej w którymś z tych miast to niegłupi pomysł. Przecież nie może być ciągle W-wa 8)

P.S. Co do Śląska...szykujecie coś, czy są to na razie "puste" słowa? :wink:
 
 
marcinek1979 

Dołączył: 13 Sie 2004
Posty: 8
Skąd: Reda
Wysłany: 2005-03-27, 15:40   

Ktoś kiedyś tu na forum kombinowal turniej w Gdyni...

Dojazd z kazdego zakątka Polski jest bardzo latwy, a całej otoczki typu piwko i gitarka (no i gobany:) dlaczego nie... ) wieczorkiem na plaży - tego reklamować nie muszę...

Pozdrawiam.
 
 
Slayer 

Dołączył: 26 Mar 2005
Posty: 63
Skąd: Włocławek
Wysłany: 2005-03-27, 16:18   

Łódz pasuje :P bede miał w miare nie daleko z Włocławka tam napewno blizej jak do Katowic a szczerze przejechał bym się wkoncu na jakiś turniej ludzi bym poznał wkoncu :) :P As nie jestem ale fajnie było by na zywo pograc z ludem ....:) :D :P
 
 
manga_21__ 


Dołączyła: 24 Lut 2005
Posty: 179
Skąd: Bytom
Wysłany: 2005-03-31, 16:36   

Zapraszam wszytkich do katowic, niema że boli macie byc, to nie jest zagranica więc w polskiej ojczyźnie w której mleko się leje non stop, i w tedy będa te osoby napewno ze śląska które maja tródności z dojazdem kajś indziej, więc do zobaczenia i turniej w katowicach, pamietajcie.
_________________
Hej ziomale jak leci;-)
 
 
 
venus 


Dołączyła: 01 Mar 2005
Posty: 40
Skąd: Bytom
Wysłany: 2005-04-04, 22:57   

Przedewszystkim turniej powinien odbyc sie przynajmniej raz w kazdym wiekszym miescie w Polsce. Uważam iz turniej w Katowicach to bardzo dobry pomysł.
_________________
OK:-)
 
 
 
manga_21__ 


Dołączyła: 24 Lut 2005
Posty: 179
Skąd: Bytom
Wysłany: 2005-04-05, 15:33   

Jeden raz w miesiącu haha to zbakrótuje bank,ale do katowic nie mam ale lepiej dla mnie bo zaoszczędze sporo kasy ino na piwka wydam i na turniej,a reszta nie,więc ziomki działajcie coś w tym stylu bo tuż tuż trzeba plany robić bo ktoś was wypszedzi w inne miejsce,i ziomki zrezygnuja z przyjazdu,ja napewno będę chyba że cudem znowu dostanę prace to pójde do szkoły i czasu nie będę miała zadużo i to że spotkam osoby które niechce to się zastanowie czy mam być czy nie,więc kombinujcie,narazie.
_________________
Hej ziomale jak leci;-)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group