Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: HonoR
2007-05-28, 13:31
TERMINY SPOTKAŃ Katowickiego Klubu GR&P

Zaznacz odpowiadające ci terminy (można zaznaczyć kilka opcji)
Poniedziałek 18-22
8%
 8%  [ 5 ]
Wtorek 18-22
26%
 26%  [ 15 ]
Środa 18-22
14%
 14%  [ 8 ]
Czwartek 18-22
19%
 19%  [ 11 ]
Piątek 18-22
7%
 7%  [ 4 ]
Sobota 10-16
5%
 5%  [ 3 ]
Sobota 16-22
10%
 10%  [ 6 ]
Niedziela 10-16
7%
 7%  [ 4 ]
Niedziela 16-22
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 18
Wszystkich Głosów: 56

Autor Wiadomość
siepacz_men 


Dołączył: 13 Paź 2004
Posty: 45
Skąd: CHORZÓW
Wysłany: 2004-12-19, 19:08   

zaglosowalem na wtorek ponieważ mi pasuje i sie juz przyzwyczaiłem ze we wtroek spotkanie


i niech tak zostanie
_________________
SIEPACZ
 
 
 
manga_21__ 


Dołączyła: 24 Lut 2005
Posty: 179
Skąd: Bytom
Wysłany: 2005-02-25, 21:44   

:P hej ma wygrac wtorek bo to niedlugo i turniej sie szykuje :P ale bedzie kul pozdrowka dla wszystkich razczej bede :D postaram sie zagonic reszte ekipy z bytomia do katowic dobrze by bylo ostatnio za dlugo sie czekalo na nich u :( ale teraz musza byc nie ma co venus, sewerys, moogi13, madziu, slyszycie macie byc bede czekac z niecierpliwoscia :) w koncu turniej nie mozna opuscic :mrgreen: do uslyszenia :]
_________________
Hej ziomale jak leci;-)
 
 
 
manga_21__ 


Dołączyła: 24 Lut 2005
Posty: 179
Skąd: Bytom
Wysłany: 2005-02-25, 21:55   

:P trzeba by jechac by bylo glosno i radosnie :P tak to smutno i cicho a jak ja sie odezwe to ze kazdy marudzi ze za glosno a ja swoje :D i nie sciagne swojego zelastwa jak to nazwala jedna osoba ostatnio :] u nie mam go wiecej wiec nie uzopelnie ilosci :mrgreen: ale chce miec dobry humor i nie myslec za duzo o zyciu swoim ze musze go ubarwic :( jakos bedzie pewnie :wink:
_________________
Hej ziomale jak leci;-)
 
 
 
Klasztor_777 


Dołączył: 10 Lut 2005
Posty: 7
Skąd: CHORZÓW
Wysłany: 2005-02-26, 20:00   

A wiće tak :

- Poniedziałek - na pewno nie, mam lekcji po uszy aż głowa mała ---> na pewno nie.
- Wtorek - jestem przyzwyczajony i już wszystko tak poprzekładałem że wtorek mi zdecydowanie pasuje.
- Środa - nie jest taka zła, co prawda wole wtorek ale środa ostatecznie może być.
- Czwartek - nie ma szan żebym był w jakikolwiek czwartek, głównie z tego powodu że mam 4 matematyki pod rząd i nawet jakbym znalazł czas nie byłbym w stanie grać ---> na pewno nie.
- Piątek - to ostatni dzień jaki mi po trochu pasuje, mimo że nie może się równać z wtorkiem
- Sobota i Niedziela - jeśli chodzi o te dni o gomoku to jakiś turniej np. Kraków , lub Warszawa, ale nie spotkanie. ---> Odpada
_________________
"Jeśli myślisz że jesteś dobry, to znaczy że jeszcze, że mną nie grałeś "
 
 
 
manga_21__ 


Dołączyła: 24 Lut 2005
Posty: 179
Skąd: Bytom
Wysłany: 2005-04-06, 14:14   Pożegnanie!!!

Coś chyba się z wami pożegnam, z powodu moogiego,sewerysa,venus,niemam ochoty przychodzić na spotkania, nie obniżę się do ich stopnia i nie będę wymyślała głupoty na ich temat i nie będę ich obrażałaby znam swoja kulturę i za takie zachowanie jakie oni pokazują to ino można się śmiać, lecz to już chwilami staje się wkurzające z ich strony, chcieli wojnę to niech se toczą ją sami, ze sobą bo zanim mnie ujrzą to minie sporo, nie mam ochoty se psoć humoru przez nich i nie mam ochoty psucia innym humoru, więc postanowiłam nie przychodzić na spotkania, resztę osób wybaczcie ale nikt nie stanie po mojej stronie by mogła przychodzić na spotkania, chyba że jakoś wybronicie i stęsknicie się za mna to napiszcie to sie zastanowię czy przyjechać czy nie narazie. :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(
_________________
Hej ziomale jak leci;-)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group