Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pkt za wygranie tura.
Autor Wiadomość
explorer 

Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 166
Skąd: Opole
Wysłany: 2005-04-08, 17:44   Pkt za wygranie tura.

Mam propozycje. Co wy na to żeby za wygranie turnieju były przyznawane pkt do rankingu treningowego, w następujący sposób:


1 miejsce - 80 pkt
2 miejsce - 50pkt
3 miejsce - 40 pkt


Czy wogóle jest taka możliwość :?:
 
 
sekta 
Sekcia :D


Dołączył: 15 Maj 2004
Posty: 111
Skąd: Łódź
Wysłany: 2005-04-08, 17:54   

Co ty, MAF na bank sie nie zgodzi choćby dlatego, że gość, który co chwila wygrywa turnieje by może i nawet 3000 zrobił (nie wiem czy tyle można mieć) a to by było troche nie fair..wobec (w tej chwili) takiego paula który pobił rekord, bo musiał sie troche napracowac.
_________________
P0zdr0 :P
 
 
amiralen 


Dołączył: 16 Lut 2005
Posty: 21
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-04-08, 19:21   

wg mnie beznadziejny pomysl.. mozesz sobie byc 3 na turnieju za kazdym razem co wcale nie jest wielkim wyczynem a miec rank treningowy jaki tylko chcesz.. bez sensu..
_________________
Forza Milan! Milan campione! vinci per noi!
 
 
 
explorer 

Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 166
Skąd: Opole
Wysłany: 2005-04-08, 19:43   

Według mnie pomysł jest dobry, mobilizowało by to słabszych graczy do zajmowania wyższych lokat na turach. :D


pzdr
 
 
zukole 

Dołączył: 04 Paź 2004
Posty: 4356
Skąd: Polska
Wysłany: 2005-04-08, 19:55   

A myślisz że słabszy jak przychodzi na tura to se go olewa i gra słabo? Pewnie gra jak najlepiej potrafi. Jakby takie coś było to ten słabszy by jeszcze gorzej wypadł bo czołówka na każdym turu by się o wygranie "biła" .

Dla mnie to głupi pomysł
 
 
amiralen 


Dołączył: 16 Lut 2005
Posty: 21
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-04-08, 20:24   

explorer napisał/a:
Według mnie pomysł jest dobry, mobilizowało by to słabszych graczy do zajmowania wyższych lokat na turach. :D


taa...albo dla lepszych graczy do nabicia paru ptk na nicka :]
_________________
Forza Milan! Milan campione! vinci per noi!
 
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2005-04-08, 20:30   

Jak dla mnie pomysł jest dobry, ale stawka trochę za wysoka.

Przede wszystkim - możnaby nagradzać pierwszą dwudziestkę, od symbolicznego punktu, do 20 puntków za pierwsze miejsce.

Nagroda nie jest bardzo wysoka, a turniej wcale nie jest łatwo wygrać. Nie sądzę, żeby komuś zdarzyło się wygrać ich taką ilośc, żeby wyprzedzić Paula, czy Utratosa.

Lepsi gracze mogą zarabiać punkty inaczej - niekoniecznie przez turnieje. Punkty, które zdobywa się na turniejach mogłyby być sumowane, co dałoby raz na miesiąc np. turniej mistrzów.

Mam 40 minut do turnieju, poleci mail do MAFa ;)

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
explorer 

Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 166
Skąd: Opole
Wysłany: 2005-04-08, 20:50   

Bardzo dobry pomysł adek ;-) Turniej mistrzów. Hmm...? To dopiero coś :D

Adek mogę Ci pomóc w namawianiu Maf-a :)

pzdr
 
 
ploooi 


Dołączyła: 21 Mar 2005
Posty: 28
Skąd: Kristiansand
Wysłany: 2005-04-08, 21:38   

No tak.. gdyby ktoś np. tak jak jenda osoba.. cały czas wygrywała tury np. 5 na dzien.. niedlugo bylaby czerwona :| . Może by zrobić coś takiego, ale na mniejszą stawke, tak jak powiedział Adik.. gdzieś do 20 pkt. Ja żegnam, bo.. muszę iść . LOL

POzdrooo

Olcia :D
_________________
Vorin Roekri xD..
ludzie to pajace.
R. Ljoekelsoey mistrzem świata w lotach!
 
 
 
amiralen 


Dołączył: 16 Lut 2005
Posty: 21
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-04-08, 22:18   

to za np 3cie miejsce i tak by bylo 17 ptk.. wiec co za roznica 1sze czy 3cie? -_- poza tym mozna byc zawsze 5tym i po 15 ptk tez mozna zbierac do reda :P
_________________
Forza Milan! Milan campione! vinci per noi!
 
 
 
explorer 

Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 166
Skąd: Opole
Wysłany: 2005-04-08, 22:29   

Racja amek racja, pare 5tych miejsc w turze i powili się ciuła do reda :P
 
 
crazy_knight 


Dołączył: 16 Mar 2005
Posty: 68
Skąd: Katowice
Wysłany: 2005-04-09, 07:27   

Ale za chwile go straci, więc ten red będzie tylko dla ozdoby? Jeśli naprawdę jest dobry, to pokaże na co go stać i zrobi przynajmniej p0ma
 
 
 
wicherek 


Dołączył: 20 Cze 2004
Posty: 401
Skąd: Bytom
Wysłany: 2005-04-10, 23:24   

troche malo sensowny pomysl. Jezeli komus zalezalo by naswoich punktach, i wygrywaniu turnieji prywatnych takze, to by sobie zalozyl turniej prywatny dal 11 rund oglosil na pokoju gdzie ludzie maja mniejsze ranki i akceptowalby zgloszenia zielonych i niebieskich a sam wygralby turniej i ma 1 miejsce i o wiele wiecej punktow za turniej na treningowe konto prosto szybko i wygodnie... ba i jaki slawny bedzie jesli ten wygrany bedzie dziesiatym z rzedu...

Moim zdaniem bylby to jeden ze sposob na nabijanie ranku i oszukiwaniu w pewnym stopniu jezeli bylyby wysoko punktowane, a jesli malo to by to nie mialo sensu bo by sie gralo o nic

PS. myslisz dlaczego w turniejach prywatnych Maf dal taki sam rank jak na meczach treningowych? wlasnie dlatego...

Pozdrawiam
 
 
 
explorer 

Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 166
Skąd: Opole
Wysłany: 2005-04-11, 06:18   

Wicherek, nie sztuką jest wygrać turniej prywatny, na który przychodzi ok. 15 osób (i to same zielone) dobry zawodnik nie będzie się pchał na jakiś tur. prywatny tylko po to żeby sobie ugrac pkt. Wygranie turnieju oficjalnego, czy też zajęcie w nim wyższej lokaty jest czymś bardziej satysfakcjonującym.

pzdr, ex ;-)
 
 
jopq 
retired


Dołączył: 10 Cze 2004
Posty: 737
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-04-11, 12:09   

A może za pierwsze dodawać 100? a za drugie odejmować tę samą wartość, a za 3 ban na IP? Chociaż po co komplikować, pomysł Explorera równie dobrze wprowadziłby chaos.

Pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group