Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: maestro
2014-07-11, 03:49
Wrażenia po Poznaniu?!
Autor Wiadomość
s3v3n

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 686
Skąd: krakow
Wysłany: 2005-06-22, 10:10   

...ale takie tematy powstaja po kazdym turnieju... no i co ze zalozyl go adik.. ?
 
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2005-06-22, 10:52   

explorer napisał/a:
Adik, gdybyś nie wygrał tego turnieju, nie założył byś takiego tematu, a jeśli już to pewnie byś wszystkich zbluzgał bo myslałeś że jesteś najlepszy.

Ja nie wiem, czego Ty się spodzewałeś pisząc ten temat... że wszyscy będą pod wrażeniem jakiejś gry 15-latka. Wolałbym żeby wygrał Alicecooper, Zakon czy Jacol.


Pozwolę sobie nie wtryniać się w powódki, które zainspirowały Cię do napisania tej wiadomości, chciałbym tylko napisać, że w tym temacie nie dzielimy się wrażeniami na temat wyniku turnieju, czy tego jak grał Adik, a jedynie dyskutujemy o ciekawych sytuacjach, które miały miejsce podczas turnieju, czytamy co myślą jedni o drugich.

Też bym wolał, żeby Alicecooper, Zakon czy Jacol wygrali. Niestety, Alice za lekko podszedł do gry (sympatycznie :P ), Zakon ma słabe nerwy, a Jacol.. za mocnego brata ;)

Nigdy nie napisałem w temacie o "Wrażeniach.." nawet postu (tak mi się wydaje - może tylko pytania, czy było fajnie, itd..) - nie rozumiem czemu Ty to zrobiłeś, tym bardziej w taki sposób. Może sam byś przyjechał na któryś turniej?

Pozdrawiam Cię, młodszy kolego.
 
 
 
Chaosu 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1229
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-06-22, 21:01   

. . .Jestem pod OGROMNYM wrażeniem gry Adika. Jego opanowanie umysłu (bo nad ciałem nie był w stanie zapanować) było niesamowite. Nie pamiętam kiedy ostatnio widziałem człowieka, który zwycięzko wyszedł z walki z taką presją, z którą miał do czynienia.

. . .Turniej miał jedną wadę. Było niewielu graczy. Jednak mimo tego, grało się bardzo przyjemnie, miejsce było wporządku, a z innymi lokatorami mieszkało się zabawnie (chodzi mi tu o niegomokowców). Zaletą było również to, że wszyscy spoza Poznania byli w jednym miejscu czego nie było niestety w Krakowie. Było też na tyle dużo miejsca, że można było hulać, uczyć się czy smacznie spać.

. . .W pente najlepszy okazał się 100per co raczej nie było niespodzianką. Wszyscy wiemy, że stale i intensywnie rozwija On swoje umiejętności gry. Niewielki zawód sprawił mi Wicherek jednak był to jego pierwszy turniej co spokojnie może być usprawiedliwieniem. Turniej gomoku był OK. Renju było mocno losowe, Polacy nadaj nie znają otwarć : )

. . .Podsumowując turniej był bardzo udany za co dziękuję przede wszystkim Karolinie.

PS. Proszę mi już nie współczuć dwóch ostatnich miejsc, na więcej wcale nie liczyłem : )
PS2. Acha i dziękuję Jurkowi za zorganizowanie (mi) wyjazdu.]
PS3. Explorer, z tematami z turnieju jest tak, że każdy piszie wtedy kiedy jest jego kolej, tym razem Adik czuł się pierwszy.
_________________
now back to the Gene Krupa syncopated style
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4998
Skąd: Płock
Wysłany: 2005-06-22, 23:21   

Tak sie jakos skladalo, ze zwykle ja pisalem pierwsze podsumowania. Tym razem akurat
Adik ubiegl mnie o 3 minuty :D

Ogromna wada, jak wspomnial Chaosu, ze przyjechalo tak malo osob.

Ogromna zaleta - wszystko bylo w jednym miejscu, a uczestnicy nie byli rozproszeni, naprawde swietna impreza :)

Mam nadzieje, ze za rok nadciagnie tyle osob, iz zapelnimy schronisko samodzielnie ;)

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group