Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Rekordy gomoku
Autor Wiadomość
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2005-07-09, 01:02   Rekordy gomoku

Gdzies sie ten temat zagubil, wiec zakladam na nowo :D

A dlaczego? Bo chce sie pochwalic :P

Po bardzo dlugim, wrecz morderczym poscigu, udalo mi sie przescignac Dario144 w ilosci wygranych partii w turniejach oficjalnych (w tym momencie 1137 - 1135) :D

Moze to niezbyt imponujace osiagniecie, ale kazdemu kto tak uwaza proponuje sprobowac i zycze powodzenia :D

Szkoda, ze malo kto gra jednym nickiem w turniejach oficjalnych (ale to juz na inna kwestia) :|

Od czasu, kiedy istnial jeszcze ten temat, na pewno wiele sie w kwestii rekordow zmienilo, prosze zatem o aktualizacje :D

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
aaru 
BrainKing.com


Dołączył: 28 Maj 2004
Posty: 1056
Skąd: Siemianowice
Wysłany: 2005-07-09, 09:29   

Dario miałby tych partii dużo więcej, tylko wymyślił sobie, że w sobotnich minutowych będzie występował nickiem sandra144. Tak byś go jeszcze nie dogonił :D .
Od niedawnamam net w domu, także może znowu zacznę grać w turniejach, także zobaczymy, może was pogonię :D
Mam na razie 989 partii turniejowych, a trzeba powiedzieć, że od października (koniec z internetem w domu) zagrałem tylko dwa turnieje oficjalne :)
_________________
Pozdrawiam
aaru / Arek
 
 
 
blind 

Dołączył: 25 Kwi 2005
Posty: 119
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2005-07-09, 09:43   

Jestem ciekaw kto ma najwiecej rozegranych partii z jedna osoba (mowa oczywiscie o gomoku) :D

Mi i Wonderce udalo sie zagrac w ciagu 6 miesiecy 747 gier na jednym nicku a liczac pewnie wszystkie moze byc nawet blisko tysiaca :twisted:

W turniejach nie moge sie niczym pochwalic, mam okolo 800 gier turniejowych :(

Pozdrawiam, Blind
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2005-07-09, 11:40   

Aaru - sprawa jest dosc zlozona. Gdy bulwersowala mnie ilosc nickow uzywanych przez graczy w turniejach oficjalnych postanowilem sprawdzic, kto gra mniej wiecej jednym, wzglednie kto gra bardzo duzo gier.

Okazalo sie, ze jestem w czolowce :) Ale mnie bardziej interesowala wlasnie ilosc wygranych partii. Bylem wtedy na 3. miejscu, za Nabuhodomozorem i Dario144. Nabuhodomozora przeskoczylem zanim go jeszcze zablokowali, a Dario scigalem do wczoraj :) To, ze gra jakims innym nickiem minutowe tury albo czasem nie gra, jest wkalkulowane. Ja tez np. nie musialem isc do pracy i wtedy bym sobie w poniedzialkowych i czwartkowych pykal za kazdym razem :) Zmobilizowalem sie zeby choc przez chwile znalezc sie na czele i gralem juz absolutnie wtedy, kiedy tylko nie bylem w pracy. Teraz zwolnie tempo, wiec Dario odskoczy, a i mnie bedzie mozna doscignac ;)

Co do postu Blinda. Nie zalozylbym sie, ale swojego czasu sporo grywalem z M_headem (chyba wiecej niz Wy, musialby on jeszcze sie wypowiedziec), Terminem i Ayersem. Czesto byly to posiedzenia pod 100 partii dziennie, wiec moglo byc z ta iloscia wspolnych gier roznie :D Niestety nie ma tego jak sprawdzic, wiec to tylko takie gdybanie :roll:

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
wicherek 


Dołączył: 21 Cze 2004
Posty: 401
Skąd: Bytom
Wysłany: 2005-07-09, 13:36   

skoro mowa o rekordach gier rozegranych, to znam chyba tylko 3 nicki oPentanych graczy ktorzy maja polowe gier rozegranych co ja. wkrotce 5000 :] chyba nikt poza moim nickiem nie rozegral liczby gier wiekszej niz 3000.

pozdr,
W.
 
 
 
Slayer 

Dołączył: 26 Mar 2005
Posty: 63
Skąd: Włocławek
Wysłany: 2005-07-09, 15:45   

ja nie mam wogóle sie czym chwalić rzadko gram w oficjalu bo mam mało czasu wieczorami jestem wolny przeważine do 15-16 a turnije sa od 16 do 22:) a wtedy rzadko jestem w domku może kiedyś osiagne 1000 parti :)
 
 
lutalek 
WALI MNIE IMMUNITET

Dołączył: 29 Maj 2004
Posty: 413
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 2005-07-09, 19:30   

najwięcej gier mam pewnie rozegranych z aaru, będzie ze 700, natomiast rozegrałem również 289 partii naraz z jednym gościem - pro_minuta (6 godz 10 min)mysle że to było szaleństwo :mrgreen:
 
 
 
bad_mojo 
recenzent ludzkości


Dołączył: 10 Lip 2004
Posty: 1569
Skąd: Konstancin-Jez.
Wysłany: 2005-07-10, 00:27   

Ja rozegrałem ostatnio ponad 400 partii z samym sobą. :-)
_________________
Think for yourself. Question authority. / People tell me what to say, what to think and what to play.
 
 
 
blind 

Dołączył: 25 Kwi 2005
Posty: 119
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2005-07-10, 01:17   

Tez kiedys mialem taki maraton :D okolo 230 gier z kolesiem o nicku Rollnick (moze to ktos z Was :P ) czy jakos tak ale to bylo ponad rok temu :-) a czas jaki potrzebowalismy na rozegranie tych gier to blisko 6 godzin (od 23 do 5 rano :twisted: ) juz nie pamietam jaki byl bilans ale delikatnie na jego plus :]

Ps. Ostatnio sam z soba to gralem glownie redami (dosc wypasnymi) :wink:

Pozdrawiam, Blind
 
 
 
bad_mojo 
recenzent ludzkości


Dołączył: 10 Lip 2004
Posty: 1569
Skąd: Konstancin-Jez.
Wysłany: 2005-07-10, 01:20   

Może to taki OT, ale też się zawsze zastanawiałem, kto to jest. To chyba zawsze jest jedna osoba, która zakłada nicki kończące się na "nick" np. rolnick, komornick, ogrodnick itp. itd. Przeważnie gra 1 min standard do poma, i potem zakłada nowe konto... Ktoś wie kto to jest?
_________________
Think for yourself. Question authority. / People tell me what to say, what to think and what to play.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group