Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
zapytanie
Autor Wiadomość
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2004-05-19, 18:55   

konrad napisał/a:
pente jest troche malo znane w europie :( . Jayhawkslover ( amerykanin) gra w pente o 1978 roku, kidy nam sie cos takiego jeszcze nie snilo :)


Czy ten jayhawkslover osiąga jakieś niewyobrażalne sukcesy?

matmiller napisał/a:
Nie poddawajmy sie i zniszczmy tych Azjatów.Niech nie myslą ze są niepokonani!!!!!


Tunnet Taimla - Estonia - Europa - pokonał Azjatów na MŚ w Renju, chociaż mistrz Minuta twierdzi, że się podkładali.

Alan Pelikan - Czechy - Europa - sądzę, że nie ma innego tak dobrze grającego w Gomoku. W SWAP jest nie do pokonania. Można wygrać raz na 10 meczy.

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
s3v3n

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 686
Skąd: krakow
Wysłany: 2004-05-19, 19:04   

ja nie wiem, czy azjaci sie podkladali, ale na pewno nie tunnet jest najlepszy w renju, ani na swiecie ani w europie (meritee i nakamura sa de best:)
z drugiej strony jak sie tak sugerujesz tymi mistrzostwami swiata to powiedz mi, czy widziales tam wyniki jokinga? tak z ciekawosci- czy ktos z nim gral face2face w realu?:))
 
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2004-05-19, 21:08   

Widziałem wyniki Jokinga. W Renju wówczas, jak i teraz, nie gra wyśmienicie. W MŚ był chyba 28, zresztą tu masz wyniki turnieju B, poszukaj Alana Pelikana.

Alan jest tutaj, podczas Turnieju w Vadstenie (MŚ w Renju).

Jak chcesz jeszcze fotki, to zaglądaj tutaj.

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
Tramwaj 
ktory jezdzi


Dołączył: 29 Kwi 2004
Posty: 89
Skąd: Bielsko/Gliwice
Wysłany: 2004-05-19, 22:15   

S3v3n: trzeba tu zauważyć ze Ando Meritee jest także Estończykiem (to na potwierdzenie tezy Adika:) ). Taimla to uczeń Ando.. :) (Meritee przestał grać pro zresztą by poświęcić się nauce innych - jak widać mu to wychodzi;) ) Meritee wygrał nawet mecz z Nakamurą z okazji 100-lecia w sumie to nawet nie pamiętam czego ;) (3.5 - 2.5 - chociaż może byłoby 3:3 gdyby nie potrzeby fizjologiczne Nakamury :) ) i był wyżej w rankingach od niego jak grał..
No ale cóż Adiku.. Prawda jest jednak obawiam się taka że po prostu najlepsi w "Kółko i Krzyżyk" grają w Renju - jest najbardziej profesjonalne.. No i chyba trzeba uznać wyższość najlepszych w to nad Alanem(Jokingiem)..
_________________
jawmart, buraczek979
 
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2004-05-19, 22:31   

W tym turnieju Renju co dziwne (a moze i nie), autickocz (Ales Rybka) byl kilka miejsc wyzej od jokinga.

Joking jest swietny w Gomoku i przy tym zostanmy.
 
 
 
100per 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 883
Skąd: Łódź
Wysłany: 2004-05-21, 07:42   

Na następnej takiej liście muszą być polskie nazwiska :) (pisałem juz zresztą o tym jako o jednym z celów federacji)

Adik, możesz wyszukać informacje o nadchodzących MŚ w Renju? (albo może ktoś juz to wie?) Będziemy to musieli uwzględnić w naszych planach...
 
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2004-05-21, 09:46   

Na Renju.NU, są wszelkie informacje o najbliższych wydarzeniach związanych z Renju, czasem też w Gomoku.

Niebawem odbędą się 5 Drużynowe MŚ w Renju, w Tyumen, a także dodatkowo Otwarty Turniej w Gomoku. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
100per 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 883
Skąd: Łódź
Wysłany: 2004-05-21, 12:19   

Adik, dzięki, ale generalnie to wiem, gdzie szukać informacji związanych z renju. Chodzi o to że nie za bardzo mam czas zająć się tym osobiście.

Chodzi mi o indywidualne MŚ (takie jak te z 2003 roku do których dałeś link) - prawdopodobnie odbęda się w 2005... Dasz radę to ustalić?
 
 
 
boreasmun 
boreasmun


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 115
Skąd: Łódź
Wysłany: 2004-05-29, 10:12   

Cytat:
Niebawem odbędą się 5 Drużynowe MŚ w Renju, w Tyumen


Jesteśmy Polakami!!!! Te mistrzostwa sa ludzie w Tjumeniu za Uralem. Cyrylicy niestety nie umiem zapisać,żeby była dokadna transkrypcja, ale nie dajmy się opanować europejczykom, którzy nie wiedzą jak się czyta literę "j" albo "ń".
Pozdrawiam
Boreas Mun(nie Moon)
Ostatnio zmieniony przez boreasmun 2004-05-29, 18:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2004-05-29, 11:05   

boreasmun napisał/a:
Jesteśmy Polakami!!!! Te mistrzostwa sa ludzie w Tjumeniu za Uralem. Cyrylicy niestety nie umiem zapisać,żeby była dokadna transkrypcja, ale nie dajmy się opanować europejczykom, którzy nie wiedzą jak się czyta literę "j" albo "ń".
Pozdrawiam
Boreas Mun(nie Moon)
Yyyyy... Jestesmy Polakami i nie damy sie opanowac, ale... Nie rozumiem odnosnie czego ten post.
 
 
 
boreasmun 
boreasmun


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 115
Skąd: Łódź
Wysłany: 2004-05-29, 18:23   

Juz poprawiłem, żeby nie było, że nie dotyczy tematu. :)
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2004-05-29, 21:40   

boreasmun napisał/a:
Juz poprawiłem, żeby nie było, że nie dotyczy tematu. :)
Nie chodzi o to, ze sie czepiam, czy ze nie na temat. Ja na serio nie wiem o co Tobie chodzi ?

Turniej za Uralem, piszesz ze jestesmy Polakami i cos o Europejczykach... O so chozi ?
 
 
 
boreasmun 
boreasmun


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 115
Skąd: Łódź
Wysłany: 2004-05-29, 22:19   

Turniej za Uralem, a nie Ural Mnts. i w Rosji a nie in Russia, więc dlaczego w Tyumen, a nie w Tjumeniu?? Może rzeczywiście drobiazg, ale chodzi mi oto, że gdyby ten turniej był np. w Moskwie to Adik by za www.renju.nu napisał, że turniej jest w Moskow :) A nasz warszawski jest pewnie w Warsaw :D
Pozdrawiam
Janek from Lodz
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2004-05-29, 23:04   

Lol.. w tej niesamowicie skomplikowanej i cholernie ważnej dla dalszego losu Federacji, a także Rzeczpospolitej Polskiej, sprawie pojawia się jeden budzący moje oburzenie i frustrację aspekt... mianowicie: Czy pan "Jan from Zaglowka" ma coś ważnego do zakomunikowania, poza tym, że się piszę Tjumeniu, a nie Tyumen, bo Ruskim podwędziliśmy z analfabetu "j" i "ń"?

Tak się dziwnie złożyło, że czytając tego posta, zadawałem sobie jedno pytanie, które teraz zadam jako łamigłówkę..."

Podam pierwsze litery dla ułatwienia...

O C. M. K.... Ch....?

Jestem pewien, że równie dużo to wniesie do dyskusji...

Cytując prof. MJodka KubusJa Puchatka - "Palce lizać..."

Poza tym w stylu MacieJa KuroŃa pomacam się po brzuszku z rozkoszy...

Właściwie, tak sobie przeczytałem co napisałem, sądzę, ze Ece pobije rekord jeśli chodzi o szybkość zastanowienia się nad usunięciem, czytając do tego fragmentu.. Ale niech się chłopak pogładzi po włoskach i powie "klops!", bo Adik zacznie mówić na temat, bo krótkiej konwersacji spowodowanej niesamowitym zachwytem i afirmacją wiedzy "Janek from Zaglowka" nt. Rosji. Pojawia się ostatnie pytanie nie na temat: "Czy >Janek from Zaglowka" ma już obrany kierunek studiów? Jeśli nie, zachęcam do studiowania tradycji, kultur i zachowań przy stole podczas niedzielnej kolacji Rosjan, bo to niewątpliwie zmienia życie..."

I znowu małe podsumowanie... tak sobie to przeczytałem, doszedłem do wniosku, że to było strasznie wredne, ale i tak wydaje mi się, że "Janek Bols" się nie obrazi, bo wie co robią dzieci o 00.00... Ja akurat siedzę przy komputerze, ale jestem zaspany i nie mam humoru, bo nasz teatrzyk na ATA zdobył tylko wyróżnienie, co powoduje, że moje nerwy są mocno nadszarpnięte.

Teraz na temat...

Dlaczego jest on napisany tak :

"zapytanie", a nie tak:

"Zapytanie" ?

To wielki błąd i problem natury politycznej. Nie boicie się, że jeśli kiedyś któreś z nas zamiesza się w politykę, może dojść do tego, że przy sprawdzaniu dysku, ktoś dostrzeże plik Cookies z tego forum.. zajrzy... przejrzy tematy.. jaki się będzie wyróżniał? Ten z małej litery... oczywiste jest, że jeśli będzie "zapytanie", to każdy będzie wiedział, kto kogo pytał...

Ta da da dam...

Co ja bredzę?

Nie no, skończę już, bo nie wiem co piszę.

Ehhdrawiam, Adik.
 
 
 
boreasmun 
boreasmun


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 115
Skąd: Łódź
Wysłany: 2004-05-29, 23:14   

Też siedze przy kompie o północy :)
Zamierzam studiowac geografię więc stąd wynika moje czepiactwo do nazw georaficznych :)
Mam nadzieję, że nikt jakoś super powaznie nie podszedł do tej dyskusji i rzeczywiście trochę za duzo postów juz tu poszło.
Polacy nie gęsi i swój język mają Adiku from Twiggy Village, albo from Vitckohvoh.
Pozdrawiam
Boreas Mun
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group