Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
co powiecie na 13 we wtorek ??
Autor Wiadomość
BlueMan 


Dołączył: 08 Lis 2004
Posty: 224
Skąd: CHORZÓW
Wysłany: 2005-09-05, 13:55   co powiecie na 13 we wtorek ??

chodzi mi oczywiscie o spotkanie klubu katowickiego :)
 
 
 
arczi 

Dołączył: 25 Mar 2005
Posty: 151
Skąd: Katowice
Wysłany: 2005-09-05, 16:01   

wpadne :)
 
 
 
BlueMan 


Dołączył: 08 Lis 2004
Posty: 224
Skąd: CHORZÓW
Wysłany: 2005-09-05, 16:20   

narazie nie mow czy wpadniesz bo sie pytam tylko czy jest szansa zebysmy zrobili a to raczej aru musi tam pogadac i wogole
 
 
 
aaru 
BrainKing.com


Dołączył: 28 Maj 2004
Posty: 1056
Skąd: Siemianowice
Wysłany: 2005-09-05, 19:15   

Ja z Aldoną będę się opalał :D
Co oznacza, że nas nie będzie. Urlop kończę 26 września.
_________________
Pozdrawiam
aaru / Arek
 
 
 
Teufelchen 

Dołączył: 01 Lis 2004
Posty: 29
Skąd: Radlin/Gliwice
Wysłany: 2005-09-06, 07:20   

Ja na chwile obecna tez moge przyjechac. O ile oczywiscie nic nie wypadnie...

Nie powinno tez chyba byc problemu z miejscem - nawet jezeli nie bedzie rezerwacji, to przychodza nas takie "tlumy" ze jeden czy dwa stoliki znajdziemy.

Ktora godzina? 18?
 
 
 
dragon_katowice 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 482
Skąd: katowice
Wysłany: 2005-09-06, 12:20   

przyjade też
 
 
manga_21__ 


Dołączyła: 24 Lut 2005
Posty: 179
Skąd: Bytom
Wysłany: 2005-09-10, 15:05   

Dragonciu podjedz na stacje ino jak co to dzwon lub pisz sms czekam na spotkanie wtorkowe
_________________
Hej ziomale jak leci;-)
 
 
 
BlueMan 


Dołączył: 08 Lis 2004
Posty: 224
Skąd: CHORZÓW
Wysłany: 2005-09-14, 08:47   

juz po , cieszy mnie to ze byla okazja poznac nowego "towarzysza rodziny" , mam nadzieje ze teraz Ciap bedzie przyjezdzal nas odwiedzac czescie ( wiem ze to czytasz wiec wez sobie to do serca :P ) a tak poza tym chialbym powiedziec ze bylem tak (Shift+5) ze jak rano wstalem i zobaczylem tego gobana to sie ucieszylem, no ale niestety wiem czyj on jest :(

nie pozostaje nic innego jak ustalic kolejna date wiec i chyba dobrze by bylo zrobic ponowne glosowanie z tego co wywnioskowalem na temat terminow i godzin spotkan naszego katowickiego klubu ... wiec zapraszam jeszcze raz do wypowiedzenia sie na ten temat
 
 
 
manga_21__ 


Dołączyła: 24 Lut 2005
Posty: 179
Skąd: Bytom
Wysłany: 2005-09-14, 16:18   

Ha Ha ha Blumenku ty jak dłószą rozmowe prowadziłeś o Wawie która się nie odbyła ja też to przeżywam jak ty, nasz kochany Dragonciu miał dobre serce jak zwykle fundował picie, nowy osobnik na turnieju był ale każdy był przekonany że jest młodszy to gorzej dla mnie nie mam kogo podrywać nowego :( graliśmy na jednym gobenie Piotruncia jak się nie myle i tak dzieliliśmy pola by jakos wygrać, taki mieliśmy ubaw jak Manga tworzy strategie wygrywania z Bluemanem lecz jej za bardzo nie wyszło jaka szkoda :( Arczi szybko przyzwyczajał gardziołko do picia bo mu szło szykie ubywanie go, więc jak słyszycie było nas mało ino 6 :( oj oj oj co się dzieje z tymi spotkaniami, a odmyslaliśmy jak zorganizować turniej w Katowicach termin niby na Grudzień a co do pomocy zgłosić się brak nam pomysłu na nocleg :( więc myście ziomki, więc narka.
_________________
Hej ziomale jak leci;-)
 
 
 
Teufelchen 

Dołączył: 01 Lis 2004
Posty: 29
Skąd: Radlin/Gliwice
Wysłany: 2005-09-15, 07:33   

O ile po moim wyjsciu nie wrociliscie do tematu turnieju - to raczej zadnych konkretow na temat jego organizacji ani tym bardziej mozliwego terminu rozegrania, nie bylo. Wiec bez zbytniego entuzjazmu w tej kwestii prosze :P

Blueman prosil o wypowiedzienie sie na temat terminow spotkan - w zasadzie pasuja mi glownie dni od poniedzialku do piatku od 18:00 (pracuje do 16:20, pozniej obiad, i godzina na dojazd). Jezeli jednak wziasc pod uwage ze w poniedzialek i czwartek sa turnieje (na ktorych co prawda ostatnio rzadko bywam, ale pewnie sporo osob woli wtedy byc na kurniku) a piatek jest juz poczatkiem weekendu - i zwykle jest w jakis sposob zajety - pozostaje wtorek i sroda...

Pozdrawiam
Piotrek

p.s. informacja dla Mangi - nie Piotruncio... :P
p.p.s i jeszcze zagadka - rowniez dla niej - jezeli nie Piotruncio to kto w takim razie?? ;)
 
 
 
piotruncio 
Zagłębie Sosnowiec


Dołączył: 17 Paź 2004
Posty: 69
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2005-09-15, 11:56   

No wlasnie, bo mnie nie było na spotkaniu a tu coś o moim gobanie piszą :roll:

A co do spotkań, to ja i brat we wrześniu na pewno nie będziemy uczęszczać, bo mamy zbyt dużo zajęć :|

Pozdrawiam
 
 
 
Ciap 
Śląski Klub GRiP


Dołączył: 08 Paź 2004
Posty: 138
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2005-09-15, 19:09   

To może pozostawmy tak jak jest - wtorek
_________________
Ciap
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group