Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
VII tura IRP - idee i podpowiedzi..
Autor Wiadomość
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2005-09-21, 00:46   VII tura IRP - idee i podpowiedzi..

Witam..

Mamy okazję pomóc Angstowi - temu złemu kapitanowi, który na pewno nigdy nie dorówna fenomenowi Lutalka :mrgreen:

Każdy, kto solidaryzuje się ze mną w przekonaniu, iż Angsta nie powinien nikt zastępować, niech Mu pomoże w ew. uatrakcyjnieniu rozgrywek.

Fakt jest taki, że wypisują się najlepsi - boje się o frekwencję w VII turze..

Mój pomysł jest taki - Angst, poczekaj miesiąc, półtora - zobaczymy co wyjdzie z ZL, w tym czasie niech gra sobie ta VII tura, ale VIII.. proponuję ligę. Taką z prawdziwego zdarzenia..

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
lutalek 
WALI MNIE IMMUNITET

Dołączył: 29 Maj 2004
Posty: 413
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 2005-09-21, 12:04   

tak jak to napisałem juz w temacie VI tura jakoś za bardzo nie potrafie doszukać się choćby jednego krytycznego słowa pod adresem kapitana wpisanego przeze mnie, no ale co tu będe polemizował, adik wie lepiej, przecież on jest najmądrzejszy....

zrozumienie pytań o techniczną strone wyboru i pełnienia funkcji kapitana IRP jako atak na jego osobe, jest .....złośliwe, ale więcej po tobie trudno było się spodziewać :|

adik napisał (VII tura IRP)
Cytat:
Nie zagram.

Pozdrawiam, Adik.


Cytat:
Fakt jest taki, że wypisują się najlepsi - boje się o frekwencję w VII turze..


...nie, no teraz to już przeszedłeś samego siebie
 
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2005-09-21, 17:19   

Dobrze wiesz, że nie o to chodziło, ale przecież jesteś najmądrzejszy..

Polemika z Toba nie ma najmniejszego sensu - Twój jedyny argument (bardzo mało sensowny) to mój wiek.

Mimo tego potrafię pisać bardziej zrozumiale, popracuj nad tym.
Piszę to a propo:

lutalek napisał/a:
zrozumienie pytań o techniczną strone wyboru i pełnienia funkcji kapitana IRP jako atak na jego osobe, jest .....złośliwe, ale więcej po tobie trudno było się spodziewać


Zacznę od tego, że nie rozumiem po kilkukrotnym przeczytaniu tegoż wywodu, większego sensu w jego napisaniu, ale cięzko się po Tobie fajerwerków spodziewać.

Chodzi o to, że jak ktoś tu atakuje kogokolwiek, to jesteś nim Ty. Ja staram się pomóc Angstowi, który niestety - nie może nic poradzić na to, że Minuta, Zakon, Puholek, Kaka, Alicecooper - czyli reprezentanci najwyższej grupy, olewają sobie totalnie IRP, czyli rozgrywki, w których gra, TEORETYCZNIE (według kodeksów), jest czymś najfantastyczniejszym co może spotkać Gomokowca.

Dodam tylko, że mój temat nie ma w sobie nawet odrobiny złośliwości w stronę Angsta. Jest jedynie zachęta dla Ciebie do przedstawienia programu wyborczego. Tak perfidnie to wyrazileś w innym temacie, że cięzko o inną interpretację. Wątpie też, abyś miał choć w małym procencie tak dobre chęci jak ja.

Akurat to, że wypisałem się z IRP jest dośc dziwne - nigdy nie narzekalem na brak czasu, zawsze wzorowo rozgrywałem pojedynki - również dla siebie chcę, żeby coś się zmieniło. Żebym mógł wrócić w VIII turze i grać - z werwą i ochotą.

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
Chaosu 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1229
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-09-21, 17:56   Re: VII tura IRP - idee i podpowiedzi..

adik napisał/a:

Fakt jest taki, że wypisują się najlepsi - boje się o frekwencję w VII turze..

. . .Przecież ja się nie wypisałem!
_________________
now back to the Gene Krupa syncopated style
 
 
 
lutalek 
WALI MNIE IMMUNITET

Dołączył: 29 Maj 2004
Posty: 413
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 2005-09-21, 18:24   

Cytat:
Polemika z Toba nie ma najmniejszego sensu - Twój jedyny argument (bardzo mało sensowny) to mój wiek.

wielu młodszych od ciebie sensowniej składa literki w całe zdania i to na tym forum - słaby argument

Cytat:
Mimo tego potrafię pisać bardziej zrozumiale, popracuj nad tym.

ocena bardzo subiektywna, więc nieadekwatna do rzeczywistości, jedynie więcej piszesz ode mnie ale to nie oznacza od razu że mądrzej

Cytat:
Chodzi o to, że jak ktoś tu atakuje kogokolwiek, to jesteś nim Ty

adiku gdzie ten atak?które moje słowa tak mocno uderzają w piotrka?czyżbyś odnalazł jakiś ukryty podtekst, czytany między słowami w moim poście?

Cytat:
Dodam tylko, że mój temat nie ma w sobie nawet odrobiny złośliwości w stronę Angsta.

oczywiście,że nie ma, ponieważ skierowałeś ją na mnie

Cytat:
Wątpie też, abyś miał choć w małym procencie tak dobre chęci jak ja.

wątpie żebyś choć w małym procencie posiadał wiedze o mych chęciach

Cytat:
Akurat to, że wypisałem się z IRP jest dośc dziwne - nigdy nie narzekalem na brak czasu, zawsze wzorowo rozgrywałem pojedynki - również dla siebie chcę, żeby coś się zmieniło.

najpierw piszesz że kkarol, alice, minuta etc niepoważnie podchodzą do IRP, piętnujesz takie zachowanie i..........robisz to samo wycofując się, brak logiki w rozumowaniu
twoja decyzja powiększa negatywne nastawienie do IRP, które to zachowanie negujesz

Cytat:
również dla siebie chcę, żeby coś się zmieniło. Żebym mógł wrócić w VIII turze i grać - z werwą i ochotą.

potrzebujesz czasu aby naładować na nowo baterie, nabrać na nowo ochoty do gry?chłopie ty masz dopiero kilkanaście lat a już się wypalasz intelektualnie? nie kupuje tego, po prostu nie awansowałeś do gr A i przestało ci zależeć a teraz wywalasz żale - takie jest moje zdanie i tyle

możemy ciągnąć tę debatę w nieskończoność, czepiając się każdego ze zdań które napiszemy w odpowiedzi na poprzedni post ale to niczego nie zmieni, twoje zdanie mnie nie interesuje, pisze to tylko dlatego że niejako "wywołałeś mnie do tablicy" zarzucając mi atak na kapitana i jego stanowisko, co oczywiście nie miało miejsca (żadne posty jak dotąd nie zostały usunięte, więc wszystko jest czytelne)

połączenie pytania o funkcje kapitana IRP, z jego wcześniejszą polemiką z graczami a co za tym idzie walką o jego stołek jest : śmieszne / niedorzeczne / złośliwe

ps:adiku przypominam ci również że to ty byłeś jedną z osób (min Roy i Utratos także), które atakowały swojego czasu Zarząd, jego członków, jego funkcjonowanie itp, a teraz uważasz że ja robie jakąś kampanie? właściwie szkoda gadać.....

Cytat:
Mamy okazję pomóc Angstowi - temu złemu kapitanowi, który na pewno nigdy nie dorówna fenomenowi Lutalka

od tego się znów wszystko zaczeło - uważam że napisałeś to złośliwie a bezpodstawnie, jeżeli gdzieś zaatakowałem kapitana to mnie zacytuj, jeżeli nie (a niestety dla ciebie tak jest) - POPROSTU ZASTANÓW SIĘ NAD SOBĄ :|
 
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2005-09-21, 20:04   

Nic już nie odpowiem na ten temat.

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
losiu 
Łoś super ktoś


Dołączył: 23 Wrz 2004
Posty: 426
Skąd: Złotoryja
Wysłany: 2005-09-21, 20:24   

adik napisał/a:
Mamy okazję pomóc Angstowi - temu złemu kapitanowi, który na pewno nigdy nie dorówna fenomenowi Lutalka

Nie Podlizuj się...:D a po 2 Angst jest dorosły i wie co robi;P
adik napisał/a:
Mój pomysł jest taki - Angst, poczekaj miesiąc, półtora - zobaczymy co wyjdzie z ZL, w tym czasie niech gra sobie ta VII tura, ale VIII.. proponuję ligę. Taką z prawdziwego zdarzenia..

Co jesy ważniejsze Z: czy IRP ? Co w jaki sposób u atrakcyjnic IRP? Mi się podoba takie jakie jest... Może za każdą wygraną gre kazdy bedzie dostawal od Adika po 5 Złoty ;) Napewno bedzie dużo chętnych... Aha i co z tego bedzie uatrakcyjnione?
To moim zdaniem jest nieważne!! Grają ci kórzy chcą być w reprezentacji Polski w Gomoku.. Nic na siłe Jak ktos chciałby grać w Reprezentacji nie potrzebne jest uatrakcyjnienie...
Cytat:
Nic już nie odpowiem na ten temat.

hehe Zatkało cie jak bardzo ładnie Lutalek odpisał ;)
lutalek napisał/a:
od tego się znów wszystko zaczeło - uważam że napisałeś to złośliwie a bezpodstawnie, jeżeli gdzieś zaatakowałem kapitana to mnie zacytuj, jeżeli nie (a niestety dla ciebie tak jest) - POPROSTU ZASTANÓW SIĘ NAD SOBĄ

Przejzalem cale forum i nic nie znalazlem gdzie Lutalek Atakował Angsta ( kapitana)
lutalek napisał/a:
ocena bardzo subiektywna, więc nieadekwatna do rzeczywistości, jedynie więcej piszesz ode mnie ale to nie oznacza od razu że mądrzej

Ostatnio u mnie zauwazylem/ co pisali inni/ że pisze dużo a nie mogą mnie zrozumiec postanowilem pisac Mało postów ale z sensem...
Moim Zdaniem nie ważne ile napiszesz postow, mozesz nawet i 100 ale ważne żeby kazda osoba cie zrozumiała...

Adik czy ty czasami nie myślisz ze jestes dorosły i bardzo mądry??

Ten temat powstał zapewne aby nabił sobie troche postów... Był on naprawde niepotrzebny... Jak chciałes uatrakcyjnic Adik rozgrywki to prywatnie do Kapitana a nie oficjalnie na forum i jeszcze pisac coś o czym nie wiesz napewno...

& Losiu

Ten temat nadaje się do kosza...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group