Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: HonoR
2007-05-28, 13:36
Klub Katowice nowe pomysły :)
Autor Wiadomość
aaru 
BrainKing.com


Dołączył: 28 Maj 2004
Posty: 1056
Skąd: Siemianowice
Wysłany: 2005-10-05, 14:34   

Swiadectwem poswiecenia w kreglach niech beda zdjecia:




Film natomiast ze spotkania po kręglach:

80,1 MB, 1:24 min (dla maniaków)

http://www.uploadyourfile...1/Download.html
_________________
Pozdrawiam
aaru / Arek
 
 
 
manga_21__ 


Dołączyła: 24 Lut 2005
Posty: 179
Skąd: Bytom
Wysłany: 2005-10-05, 18:03   

Myślałam że ktoś opisze co było na spotkaniu ale widze że pustka ojojojoj:(
HEJ WAM ZIOMALE.:) Pewnie już część osób opowiedziała co było na spotkaniu lecz nie widzę potrzeby opowiadania tego samego w moim języku bo nie zrozumiecie, a więc pragnę podziękować: Dragonowi, Bluesowi, Arcziemu, Aru, Aldonie, Honorowi, za dobry uczynek że mogłam zagrać w kręgle dziękuję wam. Było fajnie lecz teraz się kuruję bo jestem chora, a co do reszty słuchajcie. Pod koniec przybył Ciapek z Ciapką i dalej kontynuowali grę, zakończyło się to wylądowaniem u Aru, odwiezieniem potem Arcziego żona Dragona Gosia i długim wracaniu pieszo do domu.
Dragon – nasz sponsor wiernie i mężnie walczył o wygraną, a mam nadzieje że się nie zawiodę na tobie.
Bluemon – nasz wywietrznik przewiał sobie ciało, szukając wiernie piwa.
Arczi – no jak zwykle dobry gracz walczył, każdy pragnął z nim rewanżu, lecz biedny został obudzony w nocy telefonem.
Aldona – grała i zdobywała pochwałę dla najlepszych sporymi osiągnięciami, i dobrym sercem.
Honor – rozgadany, mięciutki tym razem kolanka, każdego zachwycał swoim wyczynem.
Manga – jak to ona chodź ochrypnięta, grała w kręgle i zagłuszała muzę, wzruszając swoim marudzeniem każdego.
Gosia – jak to ona zaciekawiła opowiastką reszty dziewczyn, i z dobrą miną poklepała Dragona.
Sewerys – jak to on głowa go rozbolała, i zdobywał horyzonty u Dragona.
Venus – jak to ona zagrała aktorkę bojową, i biegła zainteresowanie każdym.
Ciapek – mierzył wagę, trafiał zerowo, lecz był niezły.
Ciapka – trafiała aż wszystkie, pokazując że każdy się szybko uczy w niezły sposób.
No więc czekam na następne spotkanie ino tym razem trochę wcześniej, chyba że załatwicie mi nocleg :) bo byłam w domu za dziesięć czwarta, ale jakoś jestem w domku. Więc jak trzeba zrobić powtórkę z rozgrywki FLINSTONÓW :)
_________________
Hej ziomale jak leci;-)
 
 
 
HonoR 
Emeryt

Dołączył: 05 Maj 2004
Posty: 398
Skąd: Bytom
Wysłany: 2005-10-05, 18:19   


Gdy tak patrze na....... materiał, z którego są uszyte dźinsy Blueamana, to aż mi się łezka w oku kręci ;)
_________________
Zawartość alkoholu we krwi [||||||||||||||||] 63%
Ostatnio zmieniony przez HonoR 2005-10-05, 18:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
manga_21__ 


Dołączyła: 24 Lut 2005
Posty: 179
Skąd: Bytom
Wysłany: 2005-10-05, 18:23   

A plis zdjęcia chcę jak możecie skopiujcie mi na płytke plis plis i dzieki z góry
_________________
Hej ziomale jak leci;-)
 
 
 
BlueMan 


Dołączył: 08 Lis 2004
Posty: 224
Skąd: CHORZÓW
Wysłany: 2005-10-05, 19:21   

Manga nie jestem ani fanem bluesa ...

manga_21__ napisał/a:
a więc pragnę podziękować: Dragonowi, Bluesowi, Arcziemu, Aru,....

ani fanem ksiezyca ....
manga_21__ napisał/a:
Bluemon – nasz wywietrznik przewiał sobie ciało, szukając wiernie piwa.
chyba ze to jakas aluzja do MON-u ale przeciez juz mam szkole :P a tak poza tym i tak mi bylo ciezko cie zrozumiec :(
natomiast na temat spodni sie nie wypowiadam ... z reszta zdjecia mowia same za siebie ;/

HonoR napisał/a:
Gdy tak patrze na....... materiał, z którego są uszyte dźinsy Blueamana, to aż mi się łezka w oku kręci
Blueaman .... co to kurde ma byc czy wy sie wszyscy tak nabrzdekaliscie sie ze BlueMan nie umiecie napisac ??


ja nie wiem czy ktos widzial jakie dupcie sie zalanczaja jak ktos kliknie na zdjecie :P az sie napalilem Aaru :) tam z lewej strony :D kurde suczki ....... uuuuu


moze z tymi trzema zdjeciami , z moim .... na gorze mam szanse byc tam w czolowce na tej stronie ... chyba dodam mail swoj i moze tez beda mnie wyswietlac z lewej strony :D


aaru gdybym rano widzial te palce na tym zdjeciu to bys nie wygral ilp3 .... mialbys te dwa palce zlamane :twisted:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group