Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: bmac
2007-11-21, 09:35
Wrażenia po turnieju w Toruniu :o)
Autor Wiadomość
BlueMan 


Dołączył: 08 Lis 2004
Posty: 224
Skąd: CHORZÓW
Wysłany: 2005-09-27, 22:42   

hehehe wiesz bylby jeszcze ciekawszy dragon ale ktos musial zachowac rozsadek kobiecy :) nie pisze ze wygralem w kregle pierwszego dnia ... ciap nawaliles :P krakow jak zwykle slaby i mysle ze juz na mistrzostwach polski nie bedzie mial podium az tak licznego w pente :P a co do znaczka , dragon beda mistrzostwa to sie od kogos porzyczy :) mowiac o podium w pente mam zamiar ja go zajac :P :) a co do kregli to nie chwalac sie ale jak na pierwszy raz i wygrana oraz jak na drugi raz i wygrana to jest zaje-fajnie a ze sie trzecim razem nie udalo to juz trudno .... brak formy i przesilenie miesni , amoze za duza pizza ktora przeciazyla mnie :P chyba sie uzaleznilem od kregli ....
 
 
 
lonewolf 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 710
Skąd: Kraków
Wysłany: 2005-09-28, 00:33   

BlueMan napisał/a:
krakow jak zwykle slaby

Chciałbyś o tym porozmawiać? :twisted:
 
 
czarny

Dołączył: 02 Sie 2005
Posty: 4
Skąd: Toruń
Wysłany: 2005-09-28, 05:50   

Sprawozdanie z Festiwalu Gier Towarzyskich jest dostępne na naszej liście dyskusyjnej pod adresem:
http://www.man.torun.pl/c...D&F=&S=&P=10421
Zdjęcia z imprezy dostępne na

ftp.friends.hosted.pl
login: ksiazki@friends.hosted.pl
pass: oglupiaja

dostęp tylko klientem ftp

Dopuściłem się niestety błędów podczas wysyłania sprawozdania.
Sprostowanie dostępne pod adresem:
http://www.man.torun.pl/c...D&F=&S=&P=11091


pozdrawiam serdecznie
czarny
 
 
manga_21__ 


Dołączyła: 24 Lut 2005
Posty: 179
Skąd: Bytom
Wysłany: 2005-10-05, 18:09   

HEJ WAM ZIOMALE. :) Pewnie już część osób opowiedziała co było na spotkaniu lecz nie widzę potrzeby opowiadania tego samego w moim języku bo nie zrozumiecie, a więc pragnę podziękować: Dragonowi, Bluesowi, Arcziemu, Aru, Aldonie, Honorowi, za dobry uczynek że mogłam zagrać w kręgle dziękuję wam. Było fajnie lecz teraz się kuruję bo jestem chora, a co do reszty słuchajcie. Pod koniec przybył Ciapek z Ciapką i dalej kontynuowali grę, zakończyło się to wylądowaniem u Aru, odwiezieniem potem Arcziego żona Dragona Gosia i długim wracaniu pieszo do domu.
Dragon – nasz sponsor wiernie i mężnie walczył o wygraną, a mam nadzieje że się nie zawiodę na tobie.
Bluemon – nasz wywietrznik przewiał sobie ciało, szukając wiernie piwa.
Arczi – no jak zwykle dobry gracz walczył, każdy pragnął z nim rewanżu, lecz biedny został obudzony w nocy telefonem.
Aldona – grała i zdobywała pochwałę dla najlepszych sporymi osiągnięciami, i dobrym sercem.
Honor – rozgadany, mięciutki tym razem kolanka, każdego zachwycał swoim wyczynem.
Manga – jak to ona chodź ochrypnięta, grała w kręgle i zagłuszała muzę, wzruszając swoim marudzeniem każdego.
Gosia – jak to ona zaciekawiła opowiastką reszty dziewczyn, i z dobrą miną poklepała Dragona.
Sewerys – jak to on głowa go rozbolała, i zdobywał horyzonty u Dragona.
Venus – jak to ona zagrała aktorkę bojową, i biegła zainteresowanie każdym.
Ciapek – mierzył wagę, trafiał zerowo, lecz był niezły.
Ciapka – trafiała aż wszystkie, pokazując że każdy się szybko uczy w niezły sposób.
No więc czekam na następne spotkanie ino tym razem trochę wcześniej, chyba że załatwicie mi nocleg :) bo byłam w domu za dziesięć czwarta, ale jakoś jestem w domku. Więc jak trzeba zrobić powtórkę z rozgrywki FLINSTONÓW :)
_________________
Hej ziomale jak leci;-)
 
 
 
lutalek 
WALI MNIE IMMUNITET

Dołączył: 29 Maj 2004
Posty: 413
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 2005-10-06, 14:06   

mango delikatnie chciałbym zauważyć, że to nie bardzo ten temat, to są wrażenia z Torunia, nie z Siemianowic :lol:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group