Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: maestro
2018-03-31, 16:51
redy
Autor Wiadomość
ondik 
{BJ}

Dołączył: 22 Sie 2004
Posty: 286
Skąd: Havířov
Wysłany: 2005-10-27, 16:44   redy

Znowu zrobilem liste redow :) juz 103...

Adifek, Adik, Alicecooper, Amiralen, Amigoz, Andomeritee, Angst, Angulo, Arimardana, Armia, Attila, Arczi, Arel, Autickocz, Ayers, Bachvanpi, Blancior, Blind, Bluks, Bluewest, Chthc, Cimek, Click, Dein, Devotion, Docco, Dragon, Dreams, Dress, Dusk, Explorer. Fanka, Fracass, Five, Gabor Racz, Godon, Gondzio, Grucha, Guess, Honor, Hexlearner, Iron, Jacol, Johancik, Joking, Kedlub, King Ken, Khongbietgihet, Kovovastus, Kuubik, Kyniek, Lialiv, Loiso, Lonewolf, Losiu, Marcin133, Mcmanus, Minuta, NC, Nerf, Olga, Ondik, Oziris apis, Parez, Pawel91, Paveo, Peaceman, Puholek, Raigeken, Remi, Rentimo, Roszler, Roy, Runes, Sai, Seba, Sewerys, Sicior, Sodam, Soul, Spavacz, Specyk, Suczkins, Swx king, Systemik, Raigeken, Raisons, Raven, Rika, Rostas, Taki, Tesco, Tunnet, Utratos, Vegita, Vepar, Vince, Volvo, Wonderchild, Yellowstone, Yossarian, Ypogosov, Zakon

2200+
Adik, Andomeritee, Attila, Arczi, Blancior, Bluks, Chthc, Dein, Devotion, Docco, Dress, Explorer, Fracass, Gondzio, Iron, Johancik, Joking, Kuubik, Marcin133, Ondik, Parez, Paveo, Puholek, Remi, Rentimo, Roszler, Roy, Runes, Sai, Seba, Sicior, Sodam, Spavacz, Rostas, Tunnet, Utratos, Volvo, Zakon

2300+
Adik, Andomeritee, Attila, Arczi, Bluks, Devotion, Dress, Explorer, Fracass, Joking, Marcin133, Ondik, Parez, Puholek, Remi, Roy, Runes, Sicior, Sodam, Tunnet, Utratos,

2400+
Andomeritee, Attila, Arczi, Dress, Joking, Ondik, Puholek, Runes, Tunnet, Utratos

2500+
Attila

Jakby ktos jeszce znal to pisac :)
Ostatnio zmieniony przez ondik 2006-01-06, 17:12, w całości zmieniany 23 razy  
 
 
 
jopq 
retired


Dołączył: 10 Cze 2004
Posty: 737
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-10-27, 17:08   

Zrobiłeś, bo miałeś wczoraj 2400. Nie mogłeś napisać czegoś w stylu:

PRZEKROCZYŁEM 2400!!!1111 JESTEM WIELKI!!11
?

Teraz już wszyscy wiedzą, nawet Ci, którym się nie chce czytać tego spamu.
Pozdrawiam

PS. dlaczego niektóre osoby są w kilku kategoriach?
 
 
s3v3n

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 686
Skąd: krakow
Wysłany: 2005-10-27, 17:29   

jakas sciemniana ta lista, nie ma golfa ani klubu krakow
 
 
 
ondik 
{BJ}

Dołączył: 22 Sie 2004
Posty: 286
Skąd: Havířov
Wysłany: 2005-10-27, 17:36   

jopq napisał/a:
Zrobiłeś, bo miałeś wczoraj 2400. Nie mogłeś napisać czegoś w stylu:

PRZEKROCZYŁEM 2400!!!1111 JESTEM WIELKI!!11

?

Teraz już wszyscy wiedzą, nawet Ci, którym się nie chce czytać tego spamu.
Pozdrawiam

PS. dlaczego niektóre osoby są w kilku kategoriach?


Nie wiem, o co ci chodzi, jakbym sie tym podniecal tak, jak ty piszesz, to bym zrobil 2400 na zoltym i miesiac bym wchodzil tylko na ondik1[2400]


s3v3n napisał/a:
jakas sciemniana ta lista, nie ma golfa ani klubu krakow


na klub krakow robil eda chyba soul albo dein, nie?
 
 
 
roy_ 
Klubowicz


Dołączył: 15 Wrz 2004
Posty: 281
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2005-10-27, 18:16   

tak moim zdaniem ondik ma sie czym chwalic ! jopq jak zauwazysz 2400 zrobilo nioewielu i sa to wybitni gracze

jak dla mnie w tym momencie 2400 to taka granica , ze jak ja osiagne( niedlugo planuje astak ) to koncze bo byc u boku tych 2400 to czysta rozkosz i poczucie spelnienia

ja na miejscu ondika to bym siedzial na tym 2400 24 h i smial sie z tych co uwazali by ze to tylko punkty i sie nimi popisuje niepotrzebnie

2400 ondik attila joking tuunet ando w tym momencie bo niedlugo zapewne bedzie jeszcze wielu 1 minutowcow bo jest coraz wiecej punktow i jesli dolącza oni to poprzeczka dla mnie sie znow podniesie bo juz nioe chce byc 2400 u boku exa albo runesa bo to zaden porestiz a wty momencie jak dolĄczyl ondik to jest RESPECT

nie wiem kur co na celu mial twoj post jopq ale chyba nie potrafisz zniesc mysli ze jestes tyle z tylu
_________________
Piwo jest pyszne piwo pic trzeba kto pije piwo ten pojdzie do nieba
 
 
 
martin1234 
Hicham El Guerrouj


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 407
Skąd: Tarnobrzeg
Wysłany: 2005-10-27, 19:14   

Roy, ja zawsze myślałem, że w gomoku lepszy jest ten, kto gra lepiej, a nie ma więcej punktów. Choć jedno z drugim się wiąże, to jest spora różnica i dobrze by było, żeby wiele osób się nad tym zastanowiło.
Lista mnie przeraziła, bo choć jestem cienki, to sądzę, że niektórych z tej listy mógłbym spokojnie pokonać, a do reda mi brakuje.
Ogólnie mam szacunek do Andomeritee, Attili, Gomoku mentora, Jokinga, Ondika, Tunneta, a także kilku z tych, którzy mają/mieli 2300 (czy też 2100), ale nie za ilość punktów jaką potrafili zgromadzić, lecz za umiejętności.
Natomiast jak mogę podziwiać np. Gruchę za reda?
Myślę, że czystą rozkoszą nie jest bycie u boku zawodników 2400+, lecz walczyć na równym z nimi poziomie.
_________________
BYKOM STOP!
 
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2005-10-27, 20:17   

Darujcie sobie uszczypliwości i powróćcie do tematu. Temat idzie do działu Gomoku - w końcu chodzi o redy Gomoku ;)
 
 
 
dusksky 
lubie zimne piwo


Dołączył: 17 Wrz 2004
Posty: 596
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-10-27, 20:36   

Widze ze goraco sie zrobilo wiec moze i ja cos powiem:

@roy

Zbyt wiele tu cwaniactwa. Na dzien dzisiejszy zaden ale to zaden Polak nie gra na poziomie 2400. I Tobie roy sporo brakuje. Musicie sie z tym pogodzic :) Chyle czola przed mistrzami 2400 i gratuluje. Wg. mnie ranking 2400 na dzien dzisiejszy maja osoby ktore powinny go miec i mam nadzieje ze jeszcze tak przez jakis czas zostanie :) .


@martin1234

Tu sie zgadzam w 100%


Pozdrawiam
Zbyszek
_________________
The higher you are
The farther you fall
The longer the walk
The farther you crawl.
 
 
piotruncio 
Zagłębie Sosnowiec


Dołączył: 17 Paź 2004
Posty: 69
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2005-10-27, 20:52   

Respect, jak widać 2400+ mają nieprzypadkowi ludzie.

Pozdro
 
 
 
jopq 
retired


Dołączył: 10 Cze 2004
Posty: 737
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-10-27, 20:54   

roy_ napisał/a:
bo byc u boku tych 2400 to czysta rozkosz i poczucie spelnienia

Hehe, wiedziałem, że coś takiego napiszesz. Boom headshot! Pamiętasz?

roy_ napisał/a:
nie wiem kur co na celu mial twoj post jopq ale chyba nie potrafisz zniesc mysli ze jestes tyle z tylu

Z tyłu to Ty jesteś. Idź kup sobie nową myszkę i graj, bo brakuje Ci sporo...


Mój post był zwykłą ripostą na tendencyjne zachowanie i gdybym miał go jeszcze raz napisać, to bym to zrobił.
 
 
termin 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 169
Skąd: poznan
Wysłany: 2005-10-27, 21:41   

Lista zawiera błędy. Mój max to 2093, czyli napewno nie red
 
 
ondik 
{BJ}

Dołączył: 22 Sie 2004
Posty: 286
Skąd: Havířov
Wysłany: 2005-10-27, 21:52   

termin napisał/a:
Lista zawiera błędy. Mój max to 2093, czyli napewno nie red



dziwne, to nie z mojej glowy bylo :)
 
 
 
Gość

Wysłany: 2005-10-27, 22:16   

A o co tyle krzyku? Red to teraz zadna rewelacja, nabite punkty w zaden sposob nie odzwierciedlaja poziomu graczy (poza paroma wyjatkami). Najgorsze ze pktow w kurniku jest coraz wiecej a jest to wina nowych nickow ktore pojawiaja sie codziennie i choc dobijaja do 2000 to potem sa juz tylko łupem attily. W takim tempie zrobi chlopak niedlugo 3000 i dopiero zacznie sie zabawa :|

Chcialem w tym miejscu powiedziec ze Kurnik/gomoku schodzi na psy !!
Nie ma tu nic co mnie przyciaga, bawi ... szkoda slow. Az sie nie chce siedziec i grac.
Nie widze zadnego prestizu o ktorym pisze Roy. Szkoda slow.

P.S. Amigoz <-- nie znam, chyba nie ma takiego reda :P http://www.kurnik.pl/stat...d=amigoz&gid=gm
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4998
Skąd: Płock
Wysłany: 2005-10-27, 22:18   

Uważam, że lepiej byłoby zacząć od 2500+ i dalej malejąco, ale bez powtarzania tych samych nicków. Potem dobrze by było wyeliminować dwa nicki tej samej osoby :)

Co do posta Roya - rzeczywiście dołączyć do grona 2400+ to naprawdę wyczyn (przynajmniej w tej chwili). Z Polaków sztuka ta udała się do tej pory jedynie Utratosowi, ale nic Maćkowi nie ujmując, nie sądzę, żeby grał w tej chwili na takim poziomie. Ale żeby po zrobieniu 2400 spocząć na laurach to już przesada. Wejść i dolać Attili 10-0 - wtedy można sobie spocząć i popykać fajeczkę :twisted:

Ja jak na razie nie czuję się pełnowartościowym redem. Trochę się tutaj zgadzam z Martinem, że ważne są umiejętności, a nie punkty, bo żeby zrobić ich dużo potrzeba trochę czasu, dobrej strategii i szczęścia.

Za to byłem bodajże trzecim Polakiem w historii, który dorobił się reda (choćby przez chwilę), nie licząc oczywiście programistów... I piszcie sobie co chcecie, ale nikt mi tego nie odbierze :) (niektórzy twierdzą, że nie byłem wtedy słaby, jak teraz, tylko średni :D ). Tak czy siak było to jeszcze wtedy, gdy grało się chyba short pro, więc wieki temu - pozdrówka dla Ayersa :wink:

Tyle napisałem, a nie doszedłem do najważniejszego - Jopq naprawdę nie wiem, po co był Twój post :?

Pozdrawiam

Angst

P.S. Kto to jest Remi i czemu dopiero ja pierwszy o to pytam ??
 
 
 
ondik 
{BJ}

Dołączył: 22 Sie 2004
Posty: 286
Skąd: Havířov
Wysłany: 2005-10-27, 22:23   

angst napisał/a:
P.S. Kto to jest Remi i czemu dopiero ja pierwszy o to pytam ??


ma nick strike_boys
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group