Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Euroliga ll - Wybory...

Która druzyna wygra Eurolige?
Pink Elephants
39%
 39%  [ 9 ]
Alcohol_Fanatics
0%
 0%  [ 0 ]
BeeR TeeM
0%
 0%  [ 0 ]
cRUSaders
21%
 21%  [ 5 ]
Dark Team
17%
 17%  [ 4 ]
Demons and wizards
8%
 8%  [ 2 ]
Take Five
0%
 0%  [ 0 ]
Konstantynopolitanczycy
0%
 0%  [ 0 ]
The Team
8%
 8%  [ 2 ]
Krakow
4%
 4%  [ 1 ]
Głosowań: 23
Wszystkich Głosów: 23

Autor Wiadomość
losiu 
Łoś super ktoś


Dołączył: 23 Wrz 2004
Posty: 426
Skąd: Złotoryja
Wysłany: 2005-12-04, 09:27   Euroliga ll - Wybory...

Witam...
W Tamtej edycji Euroligi odbyły się wybory na najlepszą drużynę tych zawodów... W I Edycji Euroligi wygrała drużyna The Team z przerazającą przewagą nad 2 zespołem...
Nieaawno zaczeła się nowa II Edycja Euroligi... Wszyscy są ciekawi która drużyna wygra... Jest wiele bardzo dobrych teamów :twisted: ;-) Jaka Twoim zdaniem druzyna wygra II edycje Euroligi? :idea: Zastanów się dobrze... :?:
W Ankiecie są drużyny tylko te ktore są teoretycznie średnie/dobre/najlepsze z tego względu iż jest za dużo zespołów i Ankieta nie przyjmie mi wiecej niż 10 pytań...


Życze dobrej zabawy w Głosowaniu... :D

Pozdrawiam :Losiu:
 
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2005-12-04, 10:25   

Serce wskazuje Konstantynopolitańczyków, ale rozsądek Pink Elephants - liczę na nich, pierwsza polska siła w Eurolidze, mecze z The Team i cRUSaders to na pewno będą perełki.

Głos na PE i Arcziego! :mrgreen:

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2005-12-04, 12:43   

Najlepszą drużyną (tu się odzywa także patriotyzm) wydaje się na papierze Pink Elephants - kilka pokoleń najlepszych polskich graczy. Istotne, jaki skład uda im się zbierać na najważniejsze mecze. Jak zawsze zagrają w 4, to powinni wygrać tę edycję.

Za nimi prawdopodobnie The Team i troszkę chyba niedoceniani cRUSaders.

Zagłosować nie mogłem oczywiście inaczej niż na najwspanialszą ekipę, czyli Dark Team :D

Pozdrawiam

Angst

P.S. Losiu w takich przypadkach na przyszłość polecałbym 9 drużyn i opcję "inna ekipa" :wink:
P.S.2. Fajnie Adiku, że nie skrytykowałeś po raz kolejny pomysłu Losia :D
 
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2005-12-04, 12:57   

angst napisał/a:
P.S.2. Fajnie Adiku, że nie skrytykowałeś po raz kolejny pomysłu Losia


To Twój pomysł, tak mi się zdaje, z I edycji.

Głosowanie w stylu "a bo ja tam gram, więc na pewno wygramy" trochę mija się z celem - nie mierzymy ilu graczy danej drużyny przebywa na forum, tylko kto faktycznie jest najlepszy - trochę rozsądku.

Rozumiem Angst, wierzysz w swoją drużynę, jesteście niewątpliwie najlepsi, ale - u licha - Losiu, mógłbyś trzasnąć dopisek: "Proszę nie głosować na drużynę, której jest się graczem" - żaden rozkaz, itd. po prostu oczekiwanie na realne podejście do sytuacji.

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
nc 

Dołączył: 05 Maj 2004
Posty: 297
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2005-12-04, 13:25   

już od początku ta lista wydawała mi się za długa ;) , mimo szczerych chęci niektóre teamy z tej stawki nie mają zbyt dużych szans, głosować będę rozsądkiem nie sercem dlatego chciałbym żeby wygrali Pink Elephants (Arczi i Marcin - pozdro:)), choć cRUSaders też jest bardzo silne, a Fracass to wg. mnie ciągle jeden z najlepszych graczy :)

mam uraz do The Team z ostatniej edycji EL więc nie życzę im najlepiej :P
 
 
 
s3v3n

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 686
Skąd: krakow
Wysłany: 2005-12-04, 13:52   

oczywiscie, ze Krakow, co zostanie potwierdzone w kolejnych rundach (jesli ktos jeszcze nie wierzy;) )

natomiast na drugim miejscu widzialbym crusaders
 
 
 
yossarian 

Dołączył: 23 Sty 2005
Posty: 95
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2005-12-04, 14:01   

Zdecydowanie brakuje mi w głosowaniu drużyny Woodenheads, która z pewnością zalicza się do faworytów Euroligi, a mam nadzieję, że wygra Pink Elephants.
_________________
wzgw
 
 
 
losiu 
Łoś super ktoś


Dołączył: 23 Wrz 2004
Posty: 426
Skąd: Złotoryja
Wysłany: 2005-12-04, 15:48   

angst napisał/a:
P.S. Losiu w takich przypadkach na przyszłość polecałbym 9 drużyn i opcję "inna ekipa"


Dobry Pomysł:) Tylko ze juz nie mozna zmienic! Napewno w nastepnych edycjach tak zrobie...


adik napisał/a:
Losiu, mógłbyś trzasnąć dopisek: "Proszę nie głosować na drużynę, której jest się graczem" - żaden rozkaz, itd. po prostu oczekiwanie na realne podejście do sytuacji.

Każdy Wierzy w swoją drużyne Tak samo jak ja Zagłosowałem na Demonów! Nie Moge zabronić im zeby nie głosowali na swoją druzyne- Każdy wierzy w siebie w swoją drużyne!:) Adik tak to poco te tematy Na Hyde Parku? Kto wierzy i takie tam inne? <<((Każdy wierzy na swoj sposób))>>...

Jak cie Adik uraziłem to przepraszam...
Demony Rządzą:)


adik napisał/a:
Serce wskazuje Konstantynopolitańczyków, ale rozsądek Pink Elephants -


Każdy znas kieruje się sercem wiec napisze jeszcze raz nie bedzie mozliwosci że gracz danej druzyny nie moze glosować na swoj Team...


s3v3n napisał/a:
oczywiscie, ze Krakow, co zostanie potwierdzone w kolejnych rundach (jesli ktos jeszcze nie wierzy;) )


Seven Też wierzy w Krakow :) Swoja drużyne gdzie gra!

Każdy mysli realnie... Bo jak byłby pesimistą to nigdy nic by nie osiągnął...Jesteśmy Realistami o Optimistami! :)

Pozdrawiam!

Losiu
 
 
 
ermijo 


Dołączył: 07 Maj 2005
Posty: 1950
Skąd: N49°37`E20°42`
Wysłany: 2005-12-04, 17:08   

Głosuje na The Team, są bardzo mocni. Zwłaszcza darzę sympatią gry Viraga, który potrafi myśleć po 5 min nad jednym ruchem, posiada z pozoru łatwe openy, ma wysoką kulturę osobistą. Attila - tego Pana nie trzeba tłumaczyć - wbrew pozorom, na dłuższe czasy niż 1 min, radzi sobie wyśmienicie. Pozostali są też bardzo dobrzy, ale łatwiej ich będzie pokonać.

Życzę niepartiotycznie wygranej The Team.
Phink Elephants to tez mocna ekipa, chyba prezentuje najrówniejszy poziom (wszyscy mają podobny niezwykle wysoki talent do tej gry) i dlatego typuję ich na drugim miejscu.
Z racji, że jestem z Krakowa kibicuję też Klubowi Kraków i liczę na zgranie jego członków, którzy nie zmieniają składu juz od roku.

Ale kto wygra... ?? moze małe zakłady :) )
_________________
Always: "Homo ludens"
Never: "Homo faber"
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group