Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Usuwanie postów
Autor Wiadomość
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2005-12-20, 21:19   Usuwanie postów

Witam,

W związku z licznymi głosami dotyczącymi usuwania postów, tudzież tematów, chciałbym wyjaśnić parę spraw.

Posty typu "dlaczego usunięto mój post" będą usuwane, a ich twórcy mogą zostać nagrodzeni ostrzeżeniem. Posty te nie wnoszą nic do tematu - tego typu sprawy najlepiej załatwiać ze mną poprzez PW lub GG.

Jeżeli ktoś uważa, że Forum nie funkcjonuje tak jak powinno, powinien w pierwszej kolejności napisać do mnie. Czy to jest usunięty post/temat, czy jakakolwiek inna sprawa. Ewentualnie od jest tego ten dział. Można założyć temat z pytaniem, sugestią etc. Bez krzyków, wyzwisk. To zachowajcie na prywatne rozmowy - za to nie ma ostrzeżeń czy banów.

Co do ostatnio usuniętych tematów/postów, to jest to zapewne moja "zasługa". Od razu mówię, że wcale nie uważam że zawsze mam rację. Jednak mimo wszystko w takiej sytacji proszę pierw zwrócić się do mnie. Unikniemy potem nieprawdziwych oskarżeń.

Ostatnia i niestety najsmutniejsza informacja. Jesteście na mnie skazani, bo nie znajdziecie drugiego takiego idioty, co by się chciał zajmować Forum. Mimo wszystko, gdybyście kogoś głupszego ode mnie znaleźli, będę Wam bardzo wdzięczny.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group