Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: bmac
2007-11-04, 15:00
Śmietnik

Czy jesteś za stworzeniem ŚMIETNIKA?
Tak
58%
 58%  [ 10 ]
Nie
41%
 41%  [ 7 ]
Głosowań: 17
Wszystkich Głosów: 17

Autor Wiadomość
bad_mojo 
recenzent ludzkości


Dołączył: 10 Lip 2004
Posty: 1569
Skąd: Konstancin-Jez.
Wysłany: 2005-12-21, 00:45   Śmietnik

Wnoszę za stworzeniem śmietnika, który byłby niejako buforem dla usuwanych postów, były by one tam widoczne jeszcze przez parę ( powiedzmy 5 dni roboczych) dni. W ten sposób nie będzie zbędnego posądzania moderatorów, których i tak mamy dużo, o niepotrzebne tudzież niesprawiedliwe usuwanie czyichś postów, wszyscy będa mogli zobaczyć co się działo podczas ich nieobecności na forum i w ogóle o co chodzi w jakichś konfliktach. Proste, łatwe i przyjemne. Nie wiem jak z miejscem na dysku, ale sądzę, że znajdzie się na to kilka kilobajtów.

Jak demokracja, to demokracja.
_________________
Think for yourself. Question authority. / People tell me what to say, what to think and what to play.
 
 
 
soul_reaper 
retired


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 889
Skąd: Kraków
Wysłany: 2005-12-21, 08:21   

Smietnik ma swoje dobre i zle strony. Te zle, to glownie pozostawianie postow, w postaci dostepnej dla zwyklych smiertelnikow, bedacych niezgodnymi z aktualna linia programowa forum czyli '0 tolerancji dla przeklenstw'. Dlatego nie sadze aby ten pomysl mial szanse powodzenia tutaj. Dobre strony praktycznie wymienil bad wiec nie bede sie powtarzal.
 
 
 
jopq 
retired


Dołączył: 10 Cze 2004
Posty: 737
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-12-21, 09:13   

Jak mogę coś wtrącić od strony technicznej, to chciałbym zauważyć, że w takim przypadku albo znajdzie się ktoś, kto dopisze skrypt, który będzie oczyszczał po dacie np.: -5 i ustawiał id śmietnika, albo moderatorzy/administratorzy, czyli władcy forum będą mieli podwójną pracę.

Jak dla mnie to dobry pomysł... choć, są też teksty, które rzeczywiście nadają się do wywalenia na dobre.
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2005-12-21, 09:45   

Jopq, jak zwykle masz problemy natury technicznej ;) Zupelnie niepotrzebnie - przy wlasciwosciach kazdego z dzialow mozna ustawic, po jakim czasie posty/tematy maja byc usuwane.

Bad_mojo, podobny system funkcjonowal przez jakis czas na Forum. Dostep do smietnika mieli oczywiscie tylko zarzadzajacy Forum - w koncu tematy/posty nie po to sa usuwane, zeby mozna je bylo poczytac gdzie indziej. System (tak w skrocie) nie sprawdzil sie.

Poza tym mam wrazenie, ze Smietnik nie ma byc po to, zeby nie dochodzilo do konfliktow. Raczej chodzi tu o ciekawosc co niektorych. W rozstrzyganiu konfliktow na pewno nie pomoze wieksza ilosc zaangazowanych w nie osob.
 
 
 
dusksky 
lubie zimne piwo


Dołączył: 17 Wrz 2004
Posty: 596
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-12-21, 13:25   

Ece napisał/a:


Bad_mojo, podobny system funkcjonowal przez jakis czas na Forum. Dostep do smietnika mieli oczywiscie tylko zarzadzajacy Forum - w koncu tematy/posty nie po to sa usuwane, zeby mozna je bylo poczytac gdzie indziej. System (tak w skrocie) nie sprawdzil sie.

Poza tym mam wrazenie, ze Smietnik nie ma byc po to, zeby nie dochodzilo do konfliktow. Raczej chodzi tu o ciekawosc co niektorych. W rozstrzyganiu konfliktow na pewno nie pomoze wieksza ilosc zaangazowanych w nie osob.


Co do smietnika to nie jest to najgorszy pomysl. Napewno bezwzglednie powinny byc kasowane posty jesli osba A nazwie osobe B "brzydko". Natomiast jest wiele postow "nic nie wnoszacych do tematu macierzystego" ale w jakis pewien sposob moga ciekawic inne osoby. Przebiegnij sie Ece po forach i bardzo czesto zobaczysz cos w rodzaju takiego smietnika. Mysle ze pomysl jest wart rozpatrzenia oczywiscie z pewnymi zastrzezeniami.

Pozdrawiam
Zbyszek
_________________
The higher you are
The farther you fall
The longer the walk
The farther you crawl.
 
 
s3v3n

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 686
Skąd: krakow
Wysłany: 2005-12-21, 13:55   

a co byscie chcieli robic z pojedynczymi postami wycietymi z watkow? robic z nich nowe tematy w smietniku? przeciez to bezsensu . smietnik kiedys dzialal, mialem wtedy do niego dostep, i musze powiedziec, ze sie nie sprawdzil
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group