Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: maestro
2014-07-10, 18:28
Reprezentacja Interenetowa Gomoku
Autor Wiadomość
utratos 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 789
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-04-29, 14:32   Reprezentacja Interenetowa Gomoku

Ave

Jak wiadomo ma powstac oficjalna reprezentacja internetowa. Kapitanem jej zostal angst.Reprezentacja tym razem( a w zasadzie jej sklad) ma sie opierac na realnej sile graczy(tzn ustalonej w grze) a nie jak do tej pory przez nominacje.Konieczne sa wiec turnieje ktore pokaza prawdziwa sile graczy dzieki ktorym ustali sie sklad reprezentacji.Klopot jest jedynie w tym jak zrealizowac te turnieje i w jakiej formie maja sie one odbywac. Podczas spotkania w lodzi bylo kilka projektow. Pierwszy z nich zakladal iz gracze sami beda sie umawiali na mecze i ze dane im bedzie na rozegranie geir 2-4 tygodnie. Drugie rozwiazanie sklanialo sie w kierunku gamblera i tamtejszych turniejow. Jezeliby sie udalo moznaby zorganizwac turniej w ktorym wzieliby udzial sami Polacy. kandydaci do reprezentacji. Oczywiscie wymagaloby to zgody i wspolpracy aminow z gamblera. Narazie nie spotkalem znajomych adminow wiec nie wiem czy jest to realne.Inne rozwiazania bazowaly glownie na kurniku i wykorzystaniu dotychczasowych turniejow. Oprocz samej formy turniejow przydaloby sie stworzyc jakis rank reprezentacyjny.Wszystko staloby sie bardziej przejrzyste.Dzieki temu takze w razie nie mozliwosci stawienia sie na mecz reprezentacji w danym terminie wskakiwalaby nastepna osoba.

p.s. Przydalaby sie tez reprezentacja w renju i moze w pente:)

UTRATOS
 
 
kaka 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 277
Skąd: Dębica
Wysłany: 2004-04-29, 20:07   

Hej

Bardzo fajny ten pomysł ze zjazdu. Ostatnio zrekrutaowałem 2 dobrych graczy do reprezentacji. Wypełniają formularze, zobaczy się.

Kurcze raz tylko byłem na gamblerze. Jest jego wersja angielska??? Z tych znaków nie idzie się wyznać:)))
Wogóle jak włączyć jego angielską wersję?
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2004-04-29, 20:10   

Nie, nie. Gamblerowi mówię NIE !

Można się z MAF-em dogadać, po co z jakimiś Ruskami, czy coś. Macie wpływy chłopaki, więc po co chodzić na Gambler. Większość z nas jest z Kurnika, i to jest wg mnie najlepszy serwer z grami On-Line.

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
Gość

Wysłany: 2004-04-29, 20:14   

Kaka napisał/a:
Wogóle jak włączyć jego angielską wersję?


Odwiedziłam, rozejrzałam się, angielskiej wersji nie znalazłam :-/
Jeżeli by ktokolwiek miał problemy z rozszyfrowaniem cyrylicy bądź tłumaczeniem, privy do mnie - zawsze pomogę.
 
 
utratos 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 789
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-04-30, 12:03   

Angielska wersja jest albo przynajmniej byla na gamblerze bo sam sie nia posluguje.Warto grac na gamblerze bo graja tam najlepsi gracze w renju posiagajacy 5 dany i wyzej:)Na kurniku dosc regularnie to graja tylko hexagoon, fracass(1dan),vkb(2dan) reszta to amatorzy:)W ogole poziom gier na gamblerze jest wyzszy z reguly niz na kurnkiku(rosjanie potrafia:)


UTRATOS!
 
 
mattmiller 

Dołączył: 30 Kwi 2004
Posty: 122
Skąd: Tarnów/Kraków
Wysłany: 2004-05-01, 19:22   

jezeli chodzi o reprezentacje pente to ja sie zgłaszam ale jeszcze nie wiadomo czy ona powstanie bo mało osób w Pente gra
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group