Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Turnieje tematyczne w renju
Autor Wiadomość
blind 

Dołączył: 25 Kwi 2005
Posty: 119
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2006-02-05, 22:10   

Minely juz ponad 2 tygodnie, sa jakies plany by to w najblizszym czasie ruszylo? Domyslam sie, ze wszystko w rekach Soula :P

edit: Soul, jesli od Ciebie to zalezy to napisz jakies info :) jak stoja prace, a moze leza... :wink:
 
 
 
soul_reaper 
retired


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 889
Skąd: Kraków
Wysłany: 2006-02-06, 07:31   

Na razie prace leza ;-)
Jak sobie przygotuje interfejs to turnieje rusza, aczkolwiek aktualnie nie mam za wiele czasu. Prosilbym tez zainteresowanych o wypowiedz, jaki termin bylby mozlwiy do zaakceptowania jako termin rozgrywania turniejow (prawdopodobnie jeden na dwa tygodnie).
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2006-02-06, 10:25   

Dla mnie optimum to dwa mecze w tygodniu.

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
soul_reaper 
retired


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 889
Skąd: Kraków
Wysłany: 2006-02-06, 13:59   

Angst, chyba nie zrozumiales idei ;-)
To beda turnieje, a wiec kilka(nascie) osob na raz, grajace to samo otwarcie a system rozgrywek to zapewne szwajcar. Liczba rund zalezna od ilosci zainteresowanych.
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2006-02-06, 15:49   

Nie chyba, tylko na pewno nie zrozumiałem idei :D A tak naprawdę, to pomyliłem tematy ;)

Moderatorzy proszeni są o usunięcie moich postów.

Dodam jeszcze, że turniej raz na dwa tygodnie będzie chyba ok. Przed jego rozpoczeciem ogłaszałoby się, jakie rozpoczęcie będziemy grać na kolejnym, aby były dwa tygodnie na przygotowania.

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2006-02-06, 18:07   

Cytat:
Dodam jeszcze, że turniej raz na dwa tygodnie będzie chyba ok. Przed jego rozpoczeciem ogłaszałoby się, jakie rozpoczęcie będziemy grać na kolejnym, aby były dwa tygodnie na przygotowania.


I tak każdy, dzień, może dwa przed turniejem zacznie coś przygotowywać. Nie wiem ile jest tych openów, bo nie interesuje się Renju, ale jeśli sporo, to dwa tygodnie to może być trochę za duży odstęp czasowy.

Poza tym przydałoby się podzielić to w jakieś "rodziny", na przykład po trzy, cztery openy i na koniec miesiąca dawać turniej, w którym można grać jeden z nich.. Z jednej strony bardzo ciekawe przypomnienie, z drugiej okazja do weryfikacji swoich umiejętności w szerokim, acz ograniczonym polu otwarć.

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group