Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Konkretna Koncepcja Klubu
Autor Wiadomość
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2006-02-11, 13:36   Konkretna Koncepcja Klubu

And the winner is...

Jest dupa Panowie/ Jest niedobrze moje drogie Panie. I to maksymalna dupa/ niedobrze. Ostatnie spotkanie mielismy... w PAZDZIERNIKU :!: Prawie 4 miesiace temu. To juz turnieje sa czesciej.

Pytanie pierwsze i zasadnicze. Czy w ogole ktos chce klub jako taki? Regularne spotkania (mniejsza o ich czestotliwosc), jakis turniejek maly? Generalnie jakies dzialania ktore sprawia, ze bedzie to wygladalo jak klub graczy, a nie spotkania znajomych przy piwku.

Oczywiscie klub nie wyklucza spotkan takich, jakie byly od tej pory. Zreszta jakby trzeba bylo wybrac to bym w ogole nie pytal, bo takie spotkania sa duzo przyjemniejsze ;)

Pytanie kolejne. Kiedy spotkanie? Przyszly weekend raczej mnie nie bedzie- chce jechac do Koszalina. Kolejny... Moze sie wyrobie, chociaz bede sie przeprowadzal i na pewno trzeba bedzie pokombinowac. Czekam na propozycje.

Wazne dla mnie, zeby napisal cos Seba- jako najmlodszy. Ostatnio sie nie pojawial i mam wrazenie, ze to z powodu miejsca spotkania.

P.S. Tytul watku zaczerpniety posta bMaciusia po ostatnim spotkaniu ;)
 
 
 
pepek


Dołączył: 19 Mar 2005
Posty: 7
Skąd: wawa
Wysłany: 2006-02-11, 14:48   

No to ja sie może wypowiem, że nie mam zdania :P
Nie jest to oczywiście równoznaczne z "mam gdzieś ten klub". Poprostu jak będzie tak będzie i jak będę miał czas to się będę pojawiał(np żeby znowu ograć was w rzutki :P albo żeby popatrzeć jak grają progamerzy :D )
 
 
 
pins 

Dołączył: 23 Cze 2004
Posty: 49
Skąd: Polska
Wysłany: 2006-02-11, 22:08   

No jeśli wymagana będzie gra w "tą grę" to ja odpadam i spotkamy sie z Utratosem gdzie indziej na browarku ;]

zdravim
 
 
dusksky 
lubie zimne piwo


Dołączył: 17 Wrz 2004
Posty: 596
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-02-12, 09:09   

Jesli chodzi o mnie to jestem jak najbardziej za klubem i bede mogl regularnie sie pojawiac poniewaz koncze studia i mam duuuuzo wolnego czasu. Fajnie zagrac cos w realu i chlapnac jakiegos browarka :)

Pozdrawiam
Zbyszek
_________________
The higher you are
The farther you fall
The longer the walk
The farther you crawl.
 
 
sassari

Dołączył: 18 Wrz 2005
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-02-12, 10:44   

po pierwsze witam wszystkich bo to chyba moj pierwszy post.

po drugie nie mam pojecia na czym ma polegac koncepcja klubu ale jesli bedzie jakies spotkanie czy cos to w miare mozliwosci czasowych wpadne, zwlaszcza ze tak samo jak Dusksky koncze wlasnie studia.
 
 
bmac 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 596
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-02-12, 22:40   jestem za...

zdecydowanie za, tylko nie mam czasu nawet pisać rozsądnie, włącze się jak już będę OKi

bmac
 
 
 
jopq 
retired


Dołączył: 10 Cze 2004
Posty: 737
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-02-12, 22:56   

Czemu nie, ale jak dla mnie, to jest to możliwe dopiero od przyszłego miesiąca...
 
 
Belfanior 

Dołączył: 12 Paź 2004
Posty: 2
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-02-13, 00:10   

Na tyle marnie stoję z czasem, regularne spotkania są dla mnie wykluczone. Klub jako zjawisko, rzecz jasna popieram - to miło jak są spotkania, na które można zajrzeć jak czas pozwoli, tym niemniej niczego więcej niż sporadyczne wpadanie nie mogę obiecać.
 
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2006-02-13, 10:51   

pins napisał/a:
No jeśli wymagana będzie gra w "tą grę" to ja odpadam i spotkamy sie z Utratosem gdzie indziej na browarku ;]
Koniecznosc grania w "tę grę"? Jeszcze nigdy nie widzialem, zeby ktos zostal zmuszony do grania. Poza tym pytam o to, jak widzisz/widzicie nasze spotkania, o ile w ogole takowe maja sie odbywac. W praktyce sprowadza sie to do tego, czy beda to spotkania tylko na "browarka", czy cos wiecej?

Wedlug mnie... Spotkania co 2 tygodnie. Przynajmniej pierwsze spotkanie w Garden Club www.gardenclub.pl Mozemy konkretnie porozmawiac i np. spotkac sie z czlowiekiem z Mariasza. Moze cos by sie udalo ciekawego wymyslec.

Mysle ze spotkania (tak generalnie) maja sens, jesli uda sie tak zrobic, aby na kazde spotkanie przychodzily przynajmniej 4 osoby. Moze macie inne zdanie w tej materii.

25 lutego albo 4 marca. Ktory dzien Wam bardziej odpowiada? Ja z jednej strony wolalbym wczesniej, z drugiej 25 to akurat dzien mojej przeprowadzki i dziewczyna mnie zatlucze jak ja zostawie z tobolkami i pojde sobie na spotkanie ;)
 
 
 
100per 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 883
Skąd: Łódź
Wysłany: 2006-02-13, 11:30   

W dniach 6-9 marca jestem umówiony z prezesem Mariasza na spotkanie. Dokładny termin jeszcze do ustalenia, podobnie jak miejsce (bedzie to albo Garden Club, albo inny nowootwarty klub) - wiadomo, że spotkanie odbędzie się wieczorem. W czasie rozmowy zostanie m.in. poruszona kwestia sali dla klubu Warszawa. Wszystkich zainteresowanch i dysponujących czasem zapraszam.
 
 
 
kashon 

Dołączył: 30 Kwi 2004
Posty: 282
Skąd: Warszawa/B-stok
Wysłany: 2006-02-14, 12:11   

Ece napisał/a:

Wedlug mnie... Spotkania co 2 tygodnie. Przynajmniej pierwsze spotkanie w Garden Club www.gardenclub.pl Mozemy konkretnie porozmawiac i np. spotkac sie z czlowiekiem z Mariasza. Moze cos by sie udalo ciekawego wymyslec


Ja jak zwykle jestem chetny na spotkania wszelakiej masci:)

Do Gardenu pare razy poszedlem na spotkania klubu go i mam troche mieszane uczucia.

Obiektywnie jest to bardzo dobre miejsce do gry, gdyż jest wsposazone w sprzet ( sa gobany, kamienie, zegary, stoliki do gry itp). W sumie nie trzeba tego z soba nosic. Dodatkowo, atmosfera jest przyjemna:) W moim przypadku jest jedynie problem z dojazdem. Niby jest to przy metrze, ale trzeba wziasc pod uwage, ze dojazd tam dla niektorych zajmuje godzine ( Kabaty )... Dla utratosa godzinka spokojnie poleci, dla Bmac'a jak sie nie myle takze (z 25km samochodem przez miasto), dla mnie z 50 minut tramwajem + metro ( lub 20km samochodem czyli jakies pol godziny). Nie jest to niestety zbyt blisko.

Co za tym idzie terminy spotkan i czas spotkania:
1. Jezeli chcemy pograc dluzej, to tylko w weekendy, ale wtedy czesc z nas rozjezdza sie po Polsce.
2. Jezeli chcemy tego uniknąc, to pozostaja spotkania w tygodniu. Jednakze wtedy, ze wzgledu na czas pracy niektorych z nas + dojazd, godz 19 na rozpoczecie spotkania wydaje sie najwczesniejsza pora. Czyli maksymalnie gra do 22:30, aby moc jakos przyzwoicie wrocic do domu.


Dlatego tez zdecydowanie preferuje centrum miasta: jakis pub(restauracja) / duza ksiegarnia (traffic) / moze sala na uczelni (PW/SGH/UJ) ?

kashon
 
 
 
bad_mojo 
recenzent ludzkości


Dołączył: 10 Lip 2004
Posty: 1569
Skąd: Konstancin-Jez.
Wysłany: 2006-02-14, 22:18   

Lokalizacja klubu bardzo mi się podoba ( :mrgreen: ) , a preferuje raczej spotkania sobotnie.
_________________
Think for yourself. Question authority. / People tell me what to say, what to think and what to play.
 
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2006-02-15, 13:06   

Dni robocze jak dla mnie odpadaja. Przynajmniej jesli chodzi o spotkania w naszym gronie. Do Gardena chcialbym choc raz pojsc, a i porozmawiac z nimi, bo ostatnio mowili ze w centrum nowy lokal maja otwierac.

Tak czy inaczej, kiedy to spotkanie?
 
 
 
seba 

Dołączył: 07 Maj 2004
Posty: 167
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-02-15, 13:44   

Jeśli przyjechał bym na spotkanie to tylko w sobote :) Miejsce jest mi obojętne, oby tylko w centrum.
 
 
 
alicecooper 
Skarbnik

Dołączył: 06 Maj 2004
Posty: 2233
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-02-15, 20:03   

ja z chęcią widze spotkania

pod warunkiem że nie ja bede to organizował

najlepiej w weekend a konkretnie sobotę

częstotliwośc 2 tygodniowa jest dla mnie problematyczna (w weekendy są imprezy wiec spotkanie może nie wyjść)

proponował bym wczesniejsze rozesłanie priv i organizację jesli np obieca sie na pewno np 6 osób

zarówno 25 jak i 3 na razie mi pasuje
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group