Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Polska - Wietnam
Autor Wiadomość
alicecooper 
Skarbnik

Dołączył: 06 Maj 2004
Posty: 2233
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-02-25, 21:04   

wreszcie zagrałem w miare normalnie w turnieju:)
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2006-02-26, 02:47   

Kolejny mecz międzynarodowy za nami :)

Tym razem udało się nam pokonać nieobliczalną drużynę Wietnamu :)

W zasadzie niewiele brakowało, a z meczu wyszłyby nici :roll: Ustalałem wszystkie szczegóły z Docco. W piątek wysłałem mu nasz skład oraz informację, iż gramy w Turznicy. O umówionej porze nie było jednak nikogo, a Docco i kilka innych osób pogrywali sobie na Vinagames :wow: Niestety nie byłem tam zarejestrowany, a kiedy udało mi się tam dostać, po "kapitanie" Wietnamu nie było już śladu. Wcześniejsze mediacje Honora nie przyniosły skutku - Docco nie raczył nawet odpowiedzieć. Szkoda mi było chłopaków, rozmawiałem z innymi Wietnamczykami. Wówczas stał się cud - niejaki Vtb wszystko uratował. Było mu chyba wstyd za Docco i zaczął kombinować ekipę. Początkowo były 3 osoby, a w pewnym momencie nawet 7. Ostatecznie, po ponad godzinie, udało się rozegrać mecz :D

Jeśli chodzi o stronę sportową, to od początku zarysowała się nasza wyraźna przewaga, która do końca meczu systematycznie się powiększała. Gdyby nie najsłabsze ogniwo, czyli ja we własnej osobie, sprawilibyśmy Azjatom niezłego łupnia (w sumie wynik i tak wspaniały :!: ).

Było trochę zamieszania ze zmianami, ale Zukole świetnie sobie radził z parowaniem kolejnych rund i kontrolowaniem wyniku - za co należą mu się słowa podziękowania i uznania - dzięki Michał :D

Wynik naprawdę świetny, ale Wietnamczykom mecz się ogólnie bardzo podobał i pałają żądzą rewanżu. Chcieliby tym razem zagrać na Vinagames, ale im to delikatnie wyperswadowałem (brak swap). Ich postawę usprawiedliwia nieco przyzywyczajenie do innej planszy, a także zaskoczenie niektórymi naszymi debiutami (kilku z nich po raz pierwszy w życiu grało swap :wow: ).

Wymieniłem się adresami mailowymi z Vtb - jest zatem szansa na rewanż za około miesiąc - tym razem Wietnamczycy napewno zbiorą lepszą ekipę, no i będą już pewnie po swap-owym treningu ;) Cieszy bardzo, że mamy kolejnego rywala, mam też nadzieję, że niedługo mecz z Rosją :)

Dziękuję wszystkim za przybycie i bardzo dobrą grę, kibicom za kibicowanie, Zukole za statystykowanie :D i przepraszam za swoje wyniki :roll:

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2006-02-26, 10:27   

Gratuluję, szkoda że pierwsza strona tematu nie działa, więc nie wiem jak kto wypadł, ale pewnie to stan absolutnie tymczasowy. (nieśmiale apeluję do Ece..)

Kapitanie, proszę o mecz z Rosją w następnej turze, bo chciałbym mieć choć cień szansy na grę (czego bycie w C nie daje :P ).

angst napisał/a:
Gdyby nie najsłabsze ogniwo, czyli ja we własnej osobie, sprawilibyśmy Azjatom niezłego łupnia


Ja proponuję tego pana z IRP wywalić na zbity pysk. :rotfl:

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2006-02-26, 13:21   

adik napisał/a:

angst napisał/a:
Gdyby nie najsłabsze ogniwo, czyli ja we własnej osobie, sprawilibyśmy Azjatom niezłego łupnia


Ja proponuję tego pana z IRP wywalić na zbity pysk. :rotfl:


Mogłyby z tym być problemy proceduralne ;)

Ja sobie poradziłem z problemem z pierwszą stroną w ten sposób - użytkownik Zukole i znajdź wszystkie posty - ten z wynikami był drugi od góry. Ale mam nadzieję, że Ece naprawi ;)

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
ciapka 

Dołączyła: 27 Sie 2005
Posty: 7
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2006-02-28, 20:21   Polska-Wietnam

Gratuluję :-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group