Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Dzialy na forum
Autor Wiadomość
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2004-04-29, 15:58   Dzialy na forum

Na razie stworzylem dzialy takie, jakie widac i opisy podobnie. Piszcie co dodac, zmienic etc.
 
 
 
utratos 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 789
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-04-29, 16:19   

Pisalem przeciez ze powinno byc od 6 do maksymalnie 8 dzialow. Gomoku, Pente,renju,towarzyski, federacja( przeciez sprawy federacji beda bardzo czesto poruszane np. jak przyjmowani sa nowi czlownkowie, jaki jest stan skarbu, zmiana struktury, przyjmowanie wyrzucanie czlonkow itd itp.). 6 dzial to dzial techniczny forum, 7 i 8 opcjonalnie strona internetowa federacji i reprezentacja. Opcjonalnie gdyz oba dzialy moga byc poddzialami dzialu federacja. Mysle ze to najsensownijszy podzial. Trzeba tylko podjac decyzje czy stronka federacji i reprezentacja maja byc odzielnymi dzialami> Osobiscie sadze ze przynajmniej w momencie ich tworzenia Tak! Jestem wiec za 8 dzialami. Wczesniej pisalem ze wystarczy 5 teraz sklaniam sie do 8. Czekam na odpowiedz lub dzialanie ece:)

UTRATOS!
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2004-04-29, 19:59   

Bardzo fajna sprawa - forum Federacji Gomoku i Renju, na którym nie ma działu dla federacji.

Zgadzam się z Utratosem. Poprawiam też swój wcześniejszy błąd - rozdrabnianie Gomoku nie ma sensu.

Powinno być o Federacji, o Reprezentacji, Towarzyski, o Gomoku, Renju i Pente.

Na Towarzyskim, chyba można o wszystkim rozmawiać.. ?

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
kaka 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 277
Skąd: Dębica
Wysłany: 2004-04-29, 20:01   

Myśle, że powino być 6 działów. Dodałbym tylko jeden dział ,,Reprezentacja Polski i Federacja,,

Może ,,Federacja i Reprezentacja Polski,,
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2004-04-29, 20:04   

Wg mnie powinno być 6, Reprezentacja i Federacja, to dwie różne sprawy. Z jednej strony rozmowy o tym ile mamy uzbierane ze składek, a potem kto jest powołany na mecz, albo wywalony z drużyny.

Chyba nie musimy, aż tak mało tych działów. Jak jest potrzebne więcej, to niech będzie więcej.

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
utratos 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 789
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-04-30, 12:46   

Moj projekt spotyka sie z akceptacja. Przypomne 5 dzialow ktore juz sa i 3 nowe: federacja, reprezentacja , storna internetowa. Proponuje zrobic podzial jak najszybciej i wybrac moderatorow zeby byl mniejszy balagan:)

UTRATOS!

[ Dodano: 2004-04-30, 16:40 ]
Hej!

Apeluje o powstanie nowego dziala strona federacji. W tej chwili post dotyczacy strony jest w dziale technicznym(bez sensu). Dobrze byloby aby na poczatku byl to oddzielny dzial ulatwi to prace nad stronka:)

UTRATOS!
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2004-04-30, 16:41   

Na razie dzial techniczy forum i strony to jedno- mysle ze nie ma co sie rozdrabniac, w koncu tematow mozna zalozyc wiele.

Dzial Fedracja- dostep na razie ma grupa, do ktorej dodalem wszystkich obecnych w Łodzi i zarejestrowanych obecnie na forum.

Dzial Reprezentacji oczywiscie moderuje angst- co do tego chyba nie ma wapliowsci.
 
 
 
utratos 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 789
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-04-30, 16:46   

Chodzi o to zeby informacje o stronce byly bardzie widoczne. Zrobienie stronki ma absolutny priorytet teraz:) Licze ze wciagniesz ja do glownego menu bo takto nie widac tego tematu:((( Jesli chodzi o dostepnosc do tematu federacji to sam nie wiem. mialem nadzieje ze przyszli czlonkowie zadeklaruja gdzies chcec przystapienia, wyraza swoje uwagi itd Teraz nie maja gdzie tego zrobic . Poza tym slonk i jacol chyba nie naleza narazie do federacji a kashon tak i go nie ma:)

UTRATOS!
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2004-04-30, 17:04   

Slonko jest w Komisji Rewizyjnej, a Jacol byl na spotkaniu i mysle ze nie bedzie problemu zeby dostal zgode rodzicow.

Tam wolalbym zeby nie wszyscy mieli dostep- 100per zadecyduje jak to bedzie dalej.

A dzial o stronie... Bedzie 1,2 tematy na caly pewnie- jak bedzie wiecej, to zrobie now dzial.

Jesli uwazasz inaczej, to trudno- na razie tylko Ty :P Daj sie innym wypowiedziec w tej sprawie.
 
 
 
lonewolf 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 710
Skąd: Kraków
Wysłany: 2004-04-30, 17:08   

utratos napisał/a:
Jesli chodzi o dostepnosc do tematu federacji to sam nie wiem. mialem nadzieje ze przyszli czlonkowie zadeklaruja gdzies chcec przystapienia, wyraza swoje uwagi itd Teraz nie maja gdzie tego zrobic.


Słuszna uwaga. Kiedy Federacja powstanie chciałbym się zapisać, bo to fajna sprawa. Takich osób jak ja będzie pewnie wiele. Kiedy będzie można się zapisywać? Ano wtedy, gdy wszystko będzie zarejestrowane, Prezydent Łodzi podpisze, itp. itd. To może potrwać. Do tego czasu ponieważ o Federacji mogą rozmawiać tylko te osoby, które były w Łodzi (bo innych osób należących do Federacji formalnie jeszcze nie będzie), będziecie sobie gadać w te 5 czy 10 osób. Jest to jakaś myśl, ale chyba nie o to chodzi.

Pozdrawiam,
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2004-04-30, 17:58   

Kwestia ustalenia jak widze to bedzie. Na razie dzial jest dostepny wszystkim zarejestrowanym i tak pozostanie do srody, poniewaz wyjezdzam na weekend do Zakopanego.

Mysle ze dobrze, gdyby 100per mial tez jakis pomysl jak to poustawiac. Piszcie do niego.
 
 
 
martin1234 
Hicham El Guerrouj


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 407
Skąd: Tarnobrzeg
Wysłany: 2004-05-01, 11:52   

Ja bym proponował, aby dział "PENTE" moderowany był przez Utratosa lub S3v3n'a , a najlepiej przez obu:) To tylko taka moja mała propozycja.
 
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2004-05-02, 10:44   

Chaosu ma przystępniejszy język - pisze więcej i ciekawiej, także to raczej on powinien zostać moderatorem.

Utratos będzie miał ich kilka, na Pente nie jest mu potrzebne.

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
Chaosu 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1229
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-05-02, 19:13   

Dziękuję za poparcie, głosy uznania można przekazywać publiczne (wskazane) jak i prywatnie (te bardziej intymne). : D

5 i 6 maja mam egzaminy gimnazjalne, myślę że czas najwyższy przestać uganiać się za komputerem dlatego mówię, że jeżeli już to zajrzę na forum tylko w szkole (wtorek raczej...) i może w środę jak mi dobrze pójdzie humanistyczny (acha, jasne).

Ps. Adik, gdybym pisał ładnie i ciekawie miałbym 5 i 6 z wypracowań z j. polskiego, tymczasem mam same dwójki (poza sytuacjami w których mam jedynki : P). Jeżeli ładnie wypowiadam się na forum (a się staram) to tylko dlatego że jest tu dobra atmosfera i czuję się jakbym mówił do ludzi w czasie rzeczywistym : )
 
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2004-05-02, 19:27   

Piszesz bez błędów ortograficznych, póki co z sensem, także nie widzę poważniejszego powodu, abyś dostawał złe oceny. Na Pente się znasz, dobrze grasz, więc jesteś idealnym kandydatem.

P.S. Jeśli nie chcesz, aby twoje posty były "zaśmiecane" uśmieszkami, to zamiast robić ": D" albo ": P", to wyłącz pokazywanie uśmieszków w twoim poście. Taka opcja na dole.

Pozdrawiam, Adik.

[ Dodano: 2004-05-05, 21:28 ]
Hmm... Sens działu HydePark, jaki jest ?

I tak są tam poruszane sprawy związane tylko z Gomoku, albo forum, może więc zmieni się nazwę na Pogawędka o Gomoku, a Towarzyskiemu da spokój i będzie się tam pisać, o problemach kobiet, mężczyzn, o sporcie i o wszystkim innym... Bo ja się boje nawet coś tam napisać, bo jeszcze mi ktoś wyskoczy z komunikatem, że to dział Towarzyski o Gomoku, a nie o tym co ja chcę napisać. Konkretniej panowie.

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group