Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: maestro
2014-07-10, 17:36
Euroliga II
Autor Wiadomość
alicecooper 
Skarbnik

Dołączył: 06 Maj 2004
Posty: 2233
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-03-21, 00:37   

lone glaskałeś jakiegos łabędzia ostanio:P?
 
 
lonewolf 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 710
Skąd: Kraków
Wysłany: 2006-03-21, 00:42   

Zboczeniec! :lol: Spadaj z tym offtopem! :P
 
 
vince 

Dołączył: 26 Mar 2005
Posty: 159
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2006-03-21, 00:44   

Cytat:
vince mówilem ci od razu ze nie możemy grac o 17
zaproponowałem 23

Owszem 3 nie moglo, ale 4 w druzynie jeszcze pozostawalo. Mowiles ze ty i nc na pewno nie mozecie bo jedziecie na MP. Powiedziales mi ze nie gracie nawet nie kontaktujac sie z reszta druzyny. To ze ty nie mozesz zagrac nie znaczy ze nie mogles sie zapytac innych i postarac sie zeby doszlo do meczu. Rozmowa nie skonczyla sie niczym zobowiazujacym, miales jeszcze sporo czasu na wymyslenie czegos i napisanie mi tego na gadu albo na forum, nie zrobiles tego. Pojechales na MP, i dopiero ja grajac ilr w sobote przypomnialem minucie o eurolidze. Wkurzyl sie bo podobno miales napisac na forum cos, ale ponownie nic nie zrobiles.
Cytat:
według przepisów druzyny powinny grac o 10 w niedziele

jak was nie bylo to miej pretensje do siebie


Mam pretensje do was ze w taki nieuczciwy sposob nam odpowiedzieliscie i ze odpowiadamy za wasze bledy.
Cytat:
tak jak ja mam do siebie bo w zasadzie powinienem muche i nc zabrac o 10 w krakowie do kafejki i po 10 minutach mielibysmy walkower

To dobrze pokazuje tok waszego rozumowania. Gdybym ja chcial wykorzystac wasza indolencje i MP nie przypominalbym minucie o eurolidze w sobote i spokojnie dostalibysmy walkowera. Niestety wyznajemy inne zasady i teraz za to placimy
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4998
Skąd: Płock
Wysłany: 2006-03-21, 00:53   

lonewolf napisał/a:
angst napisał/a:
Obie wg przepisów zasłużyły na minusy, bo nie odbył się mecz w terminie (nie było drużyn w "admin date").

To stwierdzenie jest tak idiotyczne, że nie wiem czy nie robisz sobie jaj i to nie prowokacja. Zatem wg ciebie przepisy mówią, że jeżeli mecz się nie odbędzie w terminie, obie drużyny dostają minus. Genialne, ręce same składają się do oklasków. Podwójne brawa.


To był skrót myślowy, którego znaczenie można było rozszyfrować na podstawie nawiasu*.

Pozdrawiam

Angst

P.S. Jutro pousuwam wszystkie posty nie na temat. No chyba, że 100per albo Ece mnie uprzedzi :)

* wyjaśnienie dla Lone'a, bo chyba 99% populacji nie miałoby problemu ze zrozumieniem takiego prostego tekstu
 
 
 
alicecooper 
Skarbnik

Dołączył: 06 Maj 2004
Posty: 2233
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-03-21, 01:00   

vince zacząłes przesadzac

to ze moglibysmy pójsć do kafejki napisałem zartobliwie (i gdyby moim zamiarem było by was wykiwac to zapewniam cie ze dalo by sie to zrobić bez mydła ale nie było)

a co do meritum to nie mów mi ile mam osób w druzynie ani czy mogę mówic kontaktujac sie z druzyną czy nie

na MP był mucha , nc i ja (ja wrzucałem na strone zgłoszenia wiec zapewniam cie wiedzialem dokładnie kto z nas będzie)

a co do pytania innych to odpowiedziałem od razu bo dokładnie wiedzialem,
pytałem wczesniej wszystkich w jakie dni mogli by zagrać i o której więc znałem sytuacje
 
 
nc 

Dołączył: 05 Maj 2004
Posty: 297
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2006-03-21, 01:36   

vince napisał/a:
Nie zaproponowano nam zadnego terminu wczesniej, to Wy a nie ja powinniscie pomyslec o tym ze kilku z was jedzie na MP. Nie mialem nawet okazji do odmowy lub dyskusji nad terminem meczu, po prostu zero odzewu.


vince napisał/a:
Powiedziales mi ze nie gracie nawet nie kontaktujac sie z reszta druzyny. To ze ty nie mozesz zagrac nie znaczy ze nie mogles sie zapytac innych i postarac sie zeby doszlo do meczu.


trochę mieszasz, skoro zero odzewu to jak Alice Ci cokolwiek powiedział? Może ustal jedną wersję? a co do meczu w dniu powrotu z mp, to dostałem wiadomość od Losia że oni na was czekali, niestety się nie doczekali...

vince napisał/a:
Mam pretensje do was ze w taki nieuczciwy sposob nam odpowiedzieliscie i ze odpowiadamy za wasze bledy.


MY!! Źli i strasznie nieuczciwie perfidne Deomoy, zaplanowaliśmy to wszystko!! i to specialnie żebyście teraz zapłacili!! buahahahahhaha (demoni śmiech)

vince napisał/a:
Gdybym ja chcial wykorzystac wasza indolencje i MP nie przypominalbym minucie o eurolidze w sobote i spokojnie dostalibysmy walkowera. Niestety wyznajemy inne zasady i teraz za to placimy


skoro tak Ci zależy na tym 1 punkcie to sobie o niego walcz udowadniając naszą nie uczciwość i chamstwo, mi się ta sytułacja przejadła, robisz z siebie Aniołka, wykorzystanego prez złego Diabła, Ty bez winy? jasne, oczywiście, ale tak samo, jak nawoływałeś do tego na forum euroligi, sprobuj postawić się teraz w naszej sytułacji, wiem, ciężko grać "tego złego" ale choć sprobuj

wczesniej jeszcze miałem wątpliwości czy faktycznie nie słusznie zostaliście ukarani, ale po takich wystąpieniach, zacietrzewieniu, pewności o swojej nie omylności i zachłanności na ten 1 cholerny punkt (a może chodzi o zasadę? sprawiedliwość? śmiechu warte, niestety już nie chodzi o gre i rywalizację), stwierdzam że obustronny walkower ma pewien sens :/
 
 
 
lonewolf 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 710
Skąd: Kraków
Wysłany: 2006-03-21, 01:48   

angst napisał/a:
lonewolf napisał/a:
angst napisał/a:
Obie wg przepisów zasłużyły na minusy, bo nie odbył się mecz w terminie (nie było drużyn w "admin date").

To stwierdzenie jest tak idiotyczne, że nie wiem czy nie robisz sobie jaj i to nie prowokacja. Zatem wg ciebie przepisy mówią, że jeżeli mecz się nie odbędzie w terminie, obie drużyny dostają minus. Genialne, ręce same składają się do oklasków. Podwójne brawa.


To był skrót myślowy, którego znaczenie można było rozszyfrować na podstawie nawiasu*.

Ciężko mi rozszyfrować twoje błyskotliwe skróty myślowe. Nawias niczego nie zmienia, bo jeśli drużyny umówią się np. na 11:00, podczas gdy "admin date" jest o 10:00 i wtedy jedna drużyna sobie po prostu nie przyjdzie, to wg twojego rozumowania obie dostaną minus, bo przecież mecz się nie odbył i nie było drużyn w "admin date". What a bullshit. Podobna sytuacja dotyczy AF i DaW. Umówiony termin był po "admin date" i jedna drużyna sobie nie przyszła. To, że akurat napisali w środku nocy, że nie przyjdą, niewiele tu moim zdaniem zmienia.

angst napisał/a:
Pozdrawiam

Angst

Dzięki. :]

angst napisał/a:
* wyjaśnienie dla Lone'a, bo chyba 99% populacji nie miałoby problemu ze zrozumieniem takiego prostego tekstu

Dzięki za troskę, ale chyba wolę być w tym 1%.
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4998
Skąd: Płock
Wysłany: 2006-03-21, 02:00   

Odrzucili propozycję 8 h przed "admin date". Oznaczało to, iż nie ma zgodności co do terminu i należy grać w "admin date".

Nc doszedł okrężną drogą do podobnych do moich wniosków :)

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
soul_reaper 
retired


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 889
Skąd: Kraków
Wysłany: 2006-03-21, 08:36   

Rozumiem angst, ze Ty wstajesz w niedziele zawsze o 7:00 i pierwsze co robisz to sprawdzasz forum euroligi czy aby przypadkiem Twoi przeciwnicy nie odrzucili propozycji zagrania po admin date. A gdyby dajmy na to propozycja zostala odrzucona o godzinie 9:59, to wg Ciebie rowniez obydwie druzyny powinny zagrac w admin date. Hahaha. No tak, przeciez vince mialby wtedy az minute na zebranie swoich zawodnikow. Ale wszystko jest ok, przeciez propozycja zostala odrzucona przed admin date wiec nie ma problemu z punktu widzenia zasad.

Zeby nie byc jednostronnym, to napisze ze vince rowniez popelnil blad. Podal swoja propozycje zbyt pozno (ponizej 3 dni do daty meczu).

Pojawia sie pytanie, po co w teamie miec az 7 zawodnikow skoro nieobecnosc 3 powoduje niemoznosc zagrania nawet 3 vs 3? Nie rozumiem tez, jak to bylo mozliwe ze przez 3 tygodnie 3 z 7 osob nie mialy 2,5 godziny wolnego czasu w jednym momencie. Jest to niezgodne ze zdrowym rozsadkiem.

Wnioski z tego przykladu sa proste. Nalezy wszystkie swoje oferty pisac na forum euroligi i nie przejmowac sie czy drugi team odpowie czy nie.
Ostatnio zmieniony przez Ece 2006-03-29, 21:16, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4998
Skąd: Płock
Wysłany: 2006-03-21, 08:54   

Soul, nie wg mnie, tylko wg przepisów.

Sprawa była prosta. Jeśli DW odrzucą termin, zostaje "admin date", a jeśli nie, to jest ok. Stąd należało przyjść przynajmniej w 3 osoby w niedzielę na 10:00.

I jeszcze raz podkreślam, że taka sytuacja jest konsekwencją propozycji złożonej 3 dni przed końcem rundy.

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
alicecooper 
Skarbnik

Dołączył: 06 Maj 2004
Posty: 2233
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-03-21, 10:03   

przeczytajcie prosze uwaznie przepisy EL (tak soul...)

i tak obie druzyny powinny grac w "admin date"

1) niezaleznie czy odrzucilismy termin AF
2)nawet jesli byśmy zaakceptowali
3)jesli nic byśmy nie odpisali

tak stanowią zasady EL

równie dobrze mozna zarzucic złą wolę vince , ze zaproponował datę wiedząc ze jest do kitu

całe to gadanie to przelewanie z pustego w próżne
 
 
vince 

Dołączył: 26 Mar 2005
Posty: 159
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2006-03-21, 11:04   

Dobra, koniec z mojej strony. NC sili sie na zlosliwosci, choc jak sam przyznal nie zna do konca sytuacji, Alicecooper nie ma sobie nic do zarzucenia i robi z siebie aniolka mowiac waszym jezykiem. Odechcialo mi sie juz dyskutowac, bo i tak do niczego konstruktywnego tutaj sie nie dojdzie. Lepiej skupic uwage na zmianie tych przepisow, bo ze nie sa one do konca sprawiedliwe pokazala ta sytuacja.
 
 
soul_reaper 
retired


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 889
Skąd: Kraków
Wysłany: 2006-03-21, 11:49   

Alice zarzuciles mi nieznajomosc regul, wiec odpowiadam ;-)
rules napisał/a:
The first team (written as black) creates makes an offer about date and time to play. It is not possible to announce the offer if less than 3 days remain until the end of the period. In such case the teams have to play in admin date.

Vince zaproponowal date na 79 godzin przed koncem rundy, wiec tutaj jest ok.
rules napisał/a:
2nd team has to accept or decline. If the 2nd team does not respond in 3 days the offer is considered as accepted.

Minuta odrzucil date po uplywie 57 godzin, wiec tutaj tez jest ok.
rules napisał/a:
If the 2nd team declines in 3 days, the 2nd team has to propose another offer, without such offer the declination is not valid.

Minuta zaproponowal gre o 19:30, wiec odrzucenie bylo ok.
rules napisał/a:
In case the teams do not agree about match date, the default match date (admin date) is the last Sunday in the period at 10 am.

Zespoly sie nie dogadaly, ale okazalo sie ze jest juz po terminie 'admin date'. Niestety tutaj jest po prostu dziura w regulach. Powinno albo byc jasno stwierdzone ze pod koniec rundy czas na odp wynosi np. 1 dzien. Lub nie pozwalac na zglaszanie dat pozniej niz na 72 godziny przed 'admin date'.

Bardzo wiec prosze, nie imputowac mi ze nie znam przepisow, jesli samemu sie ich do konca nie rozumie. Jesli byscie zaakceptowali propozycje vince'a - powinniscie grac o 17. Jesli byscie nie odpisali nic - powinniscie grac o 17. Jesli byscie odrzucili bez podania innej daty - powinniscie grac o 17.
Ostatnio zmieniony przez Ece 2006-03-29, 21:19, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
losiu 
Łoś super ktoś


Dołączył: 23 Wrz 2004
Posty: 426
Skąd: Złotoryja
Wysłany: 2006-03-21, 12:06   

Gre mieliśmy też rozegrac po terminie czyli dnia 19.03.2006 Niedziela o 17:00 - mecz nie rozegrany data zaproponowana przez rywala. - 20.03.2006 Poniedziałek Mecz miał się odbyc o 19 czekalismy lecz rywala nie było widac..
 
 
 
vince 

Dołączył: 26 Mar 2005
Posty: 159
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2006-03-21, 15:23   

Rzeczywiscie jest dziura w przepisach, ale ciezko cos lepszego wymyslec:/.
Mysle, ze skoro druzyna A jako ostatnia w prawidlowy sposob (na 3 dni przed koncem) zaproponowala termin to powinien byc on wiazacy dla drugiej druzyny B (nie ma juz wlasciwie realnej szansy odmowy, druzyna B mogla zaproponowac cos wczesniej) i powinni zrobic wszystko zeby byc o porze zawartej w propozycji A.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group