Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Tworzenie Regulaminu Forum
Autor Wiadomość
Chaosu 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1229
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-08-17, 18:39   

[akapit]Fajnie że tu jesteś Barfko bo masz poglądy niepowtarzalne (nikt ich nie powtarza). Tylko wiesz... wnioski. Wiadomo, zawsze się jakieś pojawiają ale ja wcale nie uważam, że wypowiedż na forum musi mieć formę eseju poprostu uważam że tekst a akapitami jest czytelniejszy. Kropki, przecinki, duże (też polskie) litery (w tym nicków) to poprostu przyzwyczajenie, tak mnie nauczono i tak ja uczę : ). Nie piszę tak zawsze, czasem się denerwuję, nieużywam wulgaryzmów (przekleństw) tak jak Pins czy M_head (co robię niestety w RL) ale tak też mogę. Acha i jeszcze raz chcę napisać że Twój post (i to poprzednie, chyba wycięte zdanie) świetnie ujęły to co zostało napisane. Szkoda tylko że moja równie trafna wypowiedź komentująca pytania Hozjusza trafiła na akurat_zalogowanego Ece i nikt inny nie mógł tego podziwiać, tak jak ja podziwiam w duchu teraz Barfko.
_________________
now back to the Gene Krupa syncopated style
 
 
 
Slayer 

Dołączył: 26 Mar 2005
Posty: 63
Skąd: Włocławek
Wysłany: 2006-04-05, 20:01   

Ece napisał/a:
5. Kategorycznie zabronione są: wulgaryzmy, obrażanie innych Użytkowników, wypowiedzi o treściach rasistowskich, nazistowskich, niezgodnych z polskim prawem, czy obrażające uczucia religijne.
wszystko jest jasne dodaj jeszcze ze pisanie słów typu ku*** Qr*** pier*** również powinno być zabronione :) można by to również napisać.
Ece napisał/a:


3. Administrator ma prawo modyfikować Forum w sposób jaki uzna za stosowny, a przede wszystkim: dawać oraz zabierać uprawnienia Moderatorom, dawać ostrzeżenia Użytkownikom, przenosić oraz blokować tematy, przenosić oraz usuwać posty.



Jeżeli chodzi o zabieranie uprawnien moderatora, sadze ze powinni wtedy zebrac się wszyscy moderatorzy którzy powinni zadecydowac czy zabrac uprawnienie czy dac ostrzezenia poprzez np PW.

Jeszcze coś dodam co do punktu IV.
Można by zorbić dział widoczny tylko dla modów i admina gdzie było by napisane za co dajemu ostrzezenie, np jak admin zdejmuje ostrzezenia napisac czemu to zorbił zeby nie pojawiały się głupie sytuacje.I co do wygasania ostrzezen mogły by się one troche wiecej utrzymywać np 90 dni.

Dodał bym jeszcze:

~. Rejestrując się na forum, czytając jego treść lub też pisząc na nim - akceptujesz powyższe warunki.
~. Administrator zastrzega sobie także prawo do dokonywania zmian w niniejszym regulaminie. Zmiany te obowiązuja zawsze od momentu ich publikacji.
~. Kolory podczas pisania postów stosujemy tylko i wyłącznie w wyjątkowych sytuacjach. Nie można używać ich do kolorowania całych wypowiedzi.
~. Odpowiedzi nie na temat lub też zmierzające tylko i wyłącznie w kierunku spamu i nic nie wnoszącej dykusji lub kłótni będą niezwłocznie usuwane. Sprowadzanie dyskusji do niepotrzebnej kłótni oraz wszelkie prowokacje i zaczepki mogą doporowadzić do zablokowania konta danego uzytkownika.
~ W razie założenia tematu, który już istnieje temat będzie od razu kasowany.
~Zakaz umieszczania adresów, zdjeć, filmów itp. powszechnie uznanych za obraźliwe (zboczenia, itp.).

zawsze jeszcze znajdzie się cos takie czego tutaj brakuje :) Ostateczne zdanie powinien posiedać moderator i administrator czy dac ostrzezenia czy bana itd:)

Przepraszam za błedy. Pozdrawiam
 
 
bad_mojo 
recenzent ludzkości


Dołączył: 10 Lip 2004
Posty: 1569
Skąd: Konstancin-Jez.
Wysłany: 2006-04-05, 21:35   

Ludzie są głupi. I nie ja tak uważam, tylko wszyscy, tak zapisane jest w polskim i międzynarodowym prawie, właściwie na tym się to prawo opiera. Opiera się na tym, że ludzie głupi mówią głupim ludziom, co jest głupie. Gratulejszyn.
_________________
Think for yourself. Question authority. / People tell me what to say, what to think and what to play.
 
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2006-04-06, 10:53   

Jak zapewne zauważyłeś, ta wersja alfa regulaminu powstała prawie 2 lata temu. Zresztą nie wydaje mi się żeby konfilktów, które przez te 2 lata się pojawiły, można było dzięki regulaminowi uniknąć. Nie widzę także podstaw do stwierdzenia, że przyczyną jakichkolwiek problemów był brak regulaminu.

Chętnie poznam inne opinie na ten temat.
 
 
 
Slayer 

Dołączył: 26 Mar 2005
Posty: 63
Skąd: Włocławek
Wysłany: 2006-04-06, 11:53   

Nie napisałem, że przez brak regulaminu powstały jakieś konflikty ale na wiekszości forum regulamin jako tako istnieje lepszy lub gorszy to forum za duze nie jest, ale regulamin powinien istnieć w miare jesny i klarowny dla wszystkich. Z resztą na tym forum wiekszość ludzi jest juz "dorosła" sama powinna wiedzieć na co można sobie pozwolić aby nie otrzymac bana lub ostrzezenia
 
 
jopq 
retired


Dołączył: 10 Cze 2004
Posty: 737
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-04-06, 12:51   

Ja jestem za wywalaniem całych postów z nieodpowiednią treścią, anie edytowaniem ich przez osoby trzecie... chyba na tym polegał główny problem.

Zasady są i tak po to, aby je łamać :P
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2006-04-07, 18:10   

bad_mojo napisał/a:
Ludzie są głupi. I nie ja tak uważam, tylko wszyscy, tak zapisane jest w polskim i międzynarodowym prawie, właściwie na tym się to prawo opiera. Opiera się na tym, że ludzie głupi mówią głupim ludziom, co jest głupie. Gratulejszyn.

Głupi to są ci, którzy mimo całej tej farsy wciąż siedzą na forum i piszą.. I karmią trolla.. Ku radości wielu z was, oznajmiam, że zamierzam zaprzestać mojego czynnego udzielania się w tym przewspaniałym miejscu.

Zdravim, Adik.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group