|
Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente
|
Wyniki IX tury IRP |
Autor |
Wiadomość |
angst
Członek Zarządu Kapitan IRP
Dołączył: 28 Kwi 2004 Posty: 4999 Skąd: Płock
|
Wysłany: 2006-04-11, 22:47 Wyniki IX tury IRP
|
|
|
Wyniki IX tury Eliminacji do IRP:
Grupa A
I kolejka 10.04 - 29.04
Puholek - Roy 4:0
II kolejka 30.04 - 13.05
Alicecooper - Minuta 3:1
III kolejka 14.05 - 20.05
Alicecooper - Roy 0:0
Minuta - Zakon 1:3
IV kolejka 21.05 - 27.05
Alicecooper - Zakon 3:1
Minuta - Puholek 0:4
V kolejka 28.05 - 03.06
Puholek - Zakon 2:2
VI kolejka 04.06 - 10.06
Alicecooper - Puholek 0:4
Minuta - Roy 0:0
VII kolejka 11.06 - 17.06
Roy - Zakon 2:2
Tabela
1. Puholek 12 punktów - zwycięzca IX tury
2. Zakon 8
3. Alicecooper 6
4. Roy 2
5. Minuta 2
- - - - - - - - - - - -
Dein - nie sklasyfikowany - spadek do grupy B
Vince - nie sklasyfikowany - spadek do grupy B
Amigo - nie sklasyfikowany - rezygnacja z IRP
Grupa B
I kolejka 10.04 - 22.04
Losiu - Peaceman 1:3
Rozbijacz - Wonder 4:0
II kolejka 23.04 - 29.04
Losiu - Rozbijacz 1:3
III kolejka 30.04 - 06.05
Angst - Wonder 4:0
Czarny_kot - Peaceman 0:4
IV kolejka 07.05 - 13.05
Angst - Losiu 2:2
Czarny_kot - Rozbijacz 1:3
V kolejka 14.05 - 20.05
Peaceman - Rozbijacz 1:3
VI kolejka 21.05 - 27.05
Angst - Czarny_kot 4:0
Losiu - Wonder 0:4
VII kolejka 28.05 - 03.06
Angst - Peaceman 2:2
VIII kolejka 04.06 - 10.06
Angst - Rozbijacz 1:3
Czarny_kot - Wonder 1,5:2,5
IX kolejka 11.06 - 17.06
Czarny_kot - Losiu 0:0
Peaceman - Wonder 0:4
Tabela
1. Rozbijacz 16 - awans do grupy A
2. Angst 13 - awans do grupy A
3. Wonder 10,5 - awans do grupy A
- - - - - - - - - - - -
4. Peaceman 10
5. Losiu 4
6. Czarny_kot 2,5
- - - - - - - - - - - -
Adik - nie sklasyfikowany - spadek do grupy C
Bondarczuk - nie sklasyfikowany - spadek do grupy C
Dragonik - nie sklasyfikowany - spadek do grupy C
Honor - nie sklasyfikowany - spadek do grupy C
Grupa C
Martin1234 - Yard 1:3
Martin1234 - Nirvan 3:1
Nirvan - Yard 0:3
Connex - Martin1234 1:3
Connex - Yard 1:3
Connex - Nirvan 3:1
Tabela
1. Yard 9 - awans do grupy B
2. Martin1234 7 - awans do grupy B
3. Connex 5 - awans do grupy B
4. Nirvan 2 - awans do grupy B
- - - - - - - - - - - -
Aaru - nie sklasyfikowany
Ciap - nie sklasyfikowany
Jawmart - nie sklasyfikowany
Pavlini - nie sklasyfikowany
Raven - nie sklasyfikowany
Wszelkie uwagi i wykryte błędy proszę zgłaszać na priv. Komentarze i zapytania umieszczamy tutaj |
|
|
|
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
|