Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: maestro
2014-07-10, 19:58
Gomoku, renju w Pardubicach, Czechy
Autor Wiadomość
Gość

Wysłany: 2006-05-30, 15:19   Gomoku, renju w Pardubicach, Czechy

14-16 lipca w Pardubicach odbędzie się kolejna edycja Czech Open gier towarzyskich. Renju zaczyna sie już w piątek o 15.30

Nc, Yossarian i ja planujemy pojechać. Są chętni? :-)

Szczegółowe info tutaj
 
 
ermijo 


Dołączył: 07 Maj 2005
Posty: 1950
Skąd: N49°37`E20°42`
Wysłany: 2006-05-30, 16:32   

Dam Ci znać w lipcu. ALe chętnie się wybiorę...
_________________
Always: "Homo ludens"
Never: "Homo faber"
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2006-05-31, 22:23   

Nigdy w Pardubicach nie byłem, a jak niektórym wiadomo, jeździć lubię :D

Wezmę dzień wolnego w pracy czy jakoś tak i się pewnie machnę. Ponad miesiąc jeszcze, także spoko loko luz i sponton ;)
 
 
 
maestro 
Viceprezes


Dołączył: 27 Lis 2005
Posty: 1731
Skąd: Kraków
Wysłany: 2006-06-01, 22:15   

Chętnie bym pojechał, tym bardziej, że w Czechach ostatni raz byłem parę lat temu. Ale dopiero w lipcu będę mógł lepiej określić szansę, bo wygląda na to, że termin turnieju może kolidować z terminem składania papierów na uczelnie... :roll:
 
 
Gość

Wysłany: 2006-06-04, 18:51   

Ećku - liczyłam na Ciebie :-)
Kocie...to teraz papiery trzeba składać osobiście? :-)

No i tak, jakoże zapowiada sie wieksza grupka (kolega z Pomorza jest jeszcze zainteresowany :-) ) autko odpada. Rozejrzałam sie zatem za jakimiś sensownymi pociagami. Takowych nie ma :P Są 2 mniej sensowne:

• 8.00 odjazd z Warszawy, pociag bezpośredni, na miejscu o 15.36, minus: EC + rezerwazja miejsc
• 5.45 z Poznania, na miejscu 13.34, jest tańszy na pewno, bo pośpiech, minus: z przesiadką w Hradcu (mozna zabrać po drodze Auticzko ;-) ) i o mniej dogodnej porze.

Warszawski pociag bardziej pasuje Ece'mu, poznański Nc'emu, Yossowi i mnie to raczej bliżej do warszawskiego (zeby go zlapac, wyruszamy o 3.55, a zeby zlapac poznanski, juz o 23 dnia poprzedniego), Pomorzanin dołaczy zapewne do Yossa i mnie :)

Rozważcie wszystkie za i przeciw i piszcie. Albo poszukajcie czegoś ciekawszego, byle nie autobus :]
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2006-06-04, 22:20   

Okaże się ile osób pojedzie ;) Autko to podejrzewam większy problem żeby w ogóle było, a nie że za dużo osób ;)

A może z Ostrawy jest jakiś konkretny dojazd, to się wbijemy w czwartel Ondikowi na chatę, zrobimy burdel, opróżnimy lodówkę i jedziemy dalej :]
 
 
 
Gość

Wysłany: 2006-06-05, 10:29   

Ondik to sobie jedzie w najlepsze w czerwcu na Wyspy i nie wiadomo kiedy wróci ;-)
Zawsze można jechać na stopa i wyścigi, kto szybciej dotrze :P
 
 
Gość

Wysłany: 2006-06-06, 12:30   

Informacja przdatna, zdobyta dzieki pomocy Peacemana (dzięki Peace :) )

Koszt pociagu EC Warszawa - Pardubice w obie strony - 233 złote + miejscówka 25 zł. Już bardziej tej kwoty nei da sie obniżyć (obowiązuje tylko zniżka na bilet powrotny 40 %, juz wliczona w podana cene biletu).
Co Wy na to? :)
 
 
nc 

Dołączył: 05 Maj 2004
Posty: 297
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2006-06-06, 14:27   

te Pardubice są na końcu świata? za pociąg na syberię bym mniej zapłacił :P

czemu jak jechaliśmy do pragi to bylo taniej? to jest aż tak bardzo daleko czy co się zmienia? może jakieś cło czy inny podatek od podróży nałożyli? ;p w 5 osób taniej wyjdzie wypożyczenie samochodu i przejechanie w obie strony :P
 
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2006-06-06, 22:19   

EC to pamiętam, bo sam patrzyłem jak mieliśmy jechać do Pragi. W końcu podróż na raty wyszła o połowę taniej ;)

Osobiście wariant pośpiechu z przesiadką chyba bardziej przypada mi do gustu. Głównie dlatego, że ostanio dzięki temu zamiast 260 zł zapłaciliśmy jakieś 120 zł.
 
 
 
Gość

Wysłany: 2006-06-07, 08:56   

Ok Marudy :P

Znalazłam jeszcze cos takiego:
Wyjazd z Wawy o 21.20, na miejscu jesteśmy o 5.46 - pociąg nocny, bezpośredni, pospieszny, a nie jakis strasznie drogi EuroCity, nawet nie trzeba miejscówek kupowac. No chyba ze chcecie sie przejechać kuszetką ;-)

I wariant powrotny:
Ten sam pociąg, tylko w drugą stronę :)
Czyli wyjazd z Pradubic 22.30, w Wawie jesteśmy o godzinie 6.39 (W-wa Zach.)

Minusem jest napewno to,ze bedziemy w PArd. tak wcześnie, ale zawsze mozna sie dogadac z paniami w akademiku,zeby nas wpusciły "na pokoje", to bysmy odespali :)
Plusem z kolei jest cena (to jeszcze najlepiej sprawdzić na dworcu jednak) i to, ze ludziom spoza Warszawy lepiej na niego zdążyć :) ( Nawet Nc ma super dojazd :P )

Takw ogóle to jestem dumna że te pociągi znalazłam, bo oczywiscie na stronce PKP ich nei wyświetla, tylko Czesi porządnie powiadamiaja o wszystkich mozliwych połączeniach...

[/b]
 
 
nc 

Dołączył: 05 Maj 2004
Posty: 297
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2006-06-07, 10:31   

hmm, połączenie z Paradubicami przez Warszawę, coś mi to wygląda na lekki objazd, może jeszcze o Gdańsk czy Moskwę zahaczymy? ;)

no ale z dwojga złego to już wole jechać objazdem w grupie niż sam przez Wrocław i z przesiadką w czechach, tylko się zgubie i na co mi to :P
 
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2006-06-07, 21:28   

Przede wszystkim żeby można było odespać podróż, aby nie było jak ostatnio ;)
 
 
 
Gość

Wysłany: 2006-06-08, 11:55   

Dobra ludki, bo Ales popędza, trzeba WYSŁAĆ ZGŁOSZENIE najlepiej na wczoraj, bo neibedziemy mieli noclegu!

Tutaj znajdziecie formularz zgłoszeniowy. I proszę, zróbcie to jak najszybciej.
W punkcie Accomodation Request wpiszcie "Koleje Univerzity Pardubice * garni ".
 
 
Peaceman 


Dołączył: 22 Mar 2005
Posty: 302
Skąd: Syreni Gród
Wysłany: 2006-06-10, 10:37   

Johanka_z_arcu napisał/a:
Wyjazd z Wawy o 21.20, na miejscu jesteśmy o 5.46 - pociąg nocny, bezpośredni, pospieszny, a nie jakis strasznie drogi EuroCity, nawet nie trzeba miejscówek kupowac


Niestety ceny biletów są jednakowe:

255zł w obie strony z miejscówkami, w przedziale 6 osobowym

285zł z kuszetką w obie strony

W tym wypadku płaci się za przebyte kilometry, a nie za czas podróży więc ceny są takie same.
_________________
Peace&Love
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group