Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Prywatne turnije na kurniku !!!
Autor Wiadomość
GoNdziO 
woj. Lubuskie


Dołączył: 29 Kwi 2004
Posty: 113
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2004-06-30, 11:35   Prywatne turnije na kurniku !!!

Może juz kilka osób zauważyło od dziś (30.07.2004) pojawiła sie możliwość organizowania własnych turniejów tutaj szczegóły

Mi to sie bardzo podoba bo mogę zrobić sobie turniej wtedy kiedy mi odpowiada i zagrać z poszczególnymi zawodnikami...

tylko jeszcze po zakończeniu powinno pisać kto wygrał turniej tak jak jest to w turniejach zwyklych.


Piszciie komenty wlasnie o tej ''nowo'' dodanej mozliwosci :D
 
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2004-06-30, 11:46   

Super, i tyle.

Szkoda, że trzeba grać treningowym, bo wielu osobom będzie szkoda grać, no ale cóż.. :)

18.15 - Turniej Adika - 1min SWAP ! :)

Zapraszam.

Jacuzzi to od dzisiaj nick ADIX133 - prosił, bo chciał zorganizować turniej, a trzeba mieć turniejowy 1250 conajmniej :)

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
mattmiller 

Dołączył: 30 Kwi 2004
Posty: 122
Skąd: Tarnów/Kraków
Wysłany: 2004-06-30, 12:05   

Super !!

Zapraszam wszystkich chętnych do udziału w turnieju Pente ktory sie odbedzie dzis o 12:20 Ustawienia 5min pro
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2004-06-30, 14:08   

mattmiller napisał/a:

Zapraszam wszystkich chętnych do udziału w turnieju Pente ktory sie odbedzie dzis o 12:20 Ustawienia 5min pro


A myślałem, że masz lagi i nie możesz na mniej niż 10 minut grać :wow:

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
kaka 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 277
Skąd: Dębica
Wysłany: 2004-06-30, 14:25   

Super sprawa z tymi prywatnymi turniejami. Zobaczymy jak zmieni sie przez to gra na kurniku. Odkad gram w gomoku obserwuje spora ewolucje kurnika. Jak zaczalem grac wszyscy mowili o jakiejs drabince ktora dopiero co zlikwidowali. Pozniej swap i turnieje. Teraz prywatne turnieje. Ciekawe co przyniesie jutro.

mattmiller... Ty zagraj ze mna lepiej 2 brakujace gry do IRP, a nie odchoc ciagle bez podawaania przyczyny. Mowiles o lagach jak pytalem o gre o 12, a teraz robisz turnieje. Nie odpowiadasz jak Ci pisze na gg. Denerwuje mnie takie zachowanie. Chce dokonczyc gre do IRP!
 
 
mattmiller 

Dołączył: 30 Kwi 2004
Posty: 122
Skąd: Tarnów/Kraków
Wysłany: 2004-06-30, 15:58   

przede wszystkim nic mi kaka nie napisales na gg bo do mnie nic nie doszlo a co do tych lagow to akurat dzisiaja ich nie mialem i sie bardzo cieszylem . Nawet rozegralem mecze do IRP z zakonem i soulem ale lagi sie dopiero zaczely ok 15:00
Jezeli chodzi o turniej to o 12:20 nie mialem dzis lagów
 
 
 
bellerofont

Dołączył: 04 Lip 2004
Posty: 7
Wysłany: 2004-07-05, 17:50   

to najlepsze co może być --turnieje--,a że na rankingu treningowym hehe co to za różnica sama nazwa ranking treningowy.czy kolor pomarańczowy czy zielony liczy się poziom gry i umiejętnosci myślenia nikt wam tego nie odbierze -poza rankingiem oczywiście hehe. W tych turniejach można powalczyć z lepszymi to od nich można się wiele nauczyć. :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group