Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
IX tura IRP
Autor Wiadomość
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2006-05-28, 15:09   

Dobre chęci nie zostały poparte dobrymi czynami :twisted: Akurat wczoraj było kilka osób z tych, z którymi nie grałeś i nadrabiały zaległości :?

Regulamin oraz terminarz są znane od bardzo dawna i uważam darowanie walkowerów w tym konkretnym, a także kilku innych przypadkach, za bezzasadne :roll:

W minionej turze był system umożliwiający odrabianie walkowerów, ale został uznany za kontrowersyjny i nie spotkał się ze zrozumieniem oraz dobrym przyjęciem. Aktualnie obowiązujący jest może nieco surowy, ale chyba klarowny i bardziej sprawiedliwy :)

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
roy_ 
Klubowicz


Dołączył: 15 Wrz 2004
Posty: 281
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2006-05-29, 14:37   

hmmmmmmmmmmmmmmm

troszke mnie walkower z vincem krzywdzi...... to w tym momencie nie jest dla mnie zdobycie jednego punktu tylko strat 3! :roll:

dziwna sprawa nie wiem co o tym myslec
_________________
Piwo jest pyszne piwo pic trzeba kto pije piwo ten pojdzie do nieba
 
 
 
vince 

Dołączył: 26 Mar 2005
Posty: 159
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2006-05-29, 20:11   

No mi tez sie to nie podoba. To jest moj pierwszy walkower w irp:).
A w sobote sie minelismy, ty skonczyles grac o 17:45, a ja po 18 bylem na kurniku:/, jak zapowiadalem zreszta wczesniej na forum. No ale nic to.

Problem sie sam rozwiaze, gdyz rezygnuje z irp, wiec moje gry nie powinny byc klasyfikowane. Zaluje tylko ze nie doszlo do dosc dawno juz zapowiadanego meczu z Rosja:/. Powodem rezygnacji jest brak czasu nie tylko na gry ale również na utrzymywanie dostatecznej formy (czyli codziennej praktyki na kurniku:) ). A byloby jeszcze gorzej bo zbliza sie sesja i pod koniec czerwca prawdopodobnie wyjezdzam na kilka tygodni.

Natomiast nie wykluczam powrotu po wakacjach:), i tu mam pytanie do Angsta, od ktorej grupy zaczynalbym wtedy rywalizacje. Mam rowniez nadzieje ze formula irp zostanie jeszcze lepiej dopracowana, bo wydaje mi sie ze byly juz lepsze rundy niz ta. Chyba powinnismy sie zblizac do systemu z euroligi, gdzie mielibysmy 2 tyg na runde, ustalonego rywala do gry w tym terminie i z umawianiem sie na forum w oficjalnym temacie.

Dzieki wszystkim za gry i dla Angsta za organizacje

Pozdro
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2006-06-03, 11:53   

Vince - jeśli rezygnujesz tylko z tej tury, to w kolejnej zagrasz w grupie B. A jeśli całkiem, to po powrocie zaczynasz w grupie najniższej (aktualnie C).

Terminarz EL jest taki, a nie inny, gdyż tam grają drużyny i nie jest łatwo zebrać 8 osób w jednym miejscu i czasie. Jak czytam o tych trudnościach z umówieniem się, to już sam nie wiem, czy się śmiać, czy też płakać :roll: Patrząc obiektywnie - czasu na rozegranie swoich gier jest MNÓSTWO. To chyba raczej brak chęci albo gapiostwo i próba nadgonienia zaległości w jeden dzień, a czasem godzine przed terminem kontrolnym. Zwykle jedna tura trwa około dwóch miesięcy, a dwa tygodnie to aż nadto, żeby zagrać 7 pojedynków...

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
connex 


Dołączył: 20 Wrz 2005
Posty: 60
Skąd: Głuchołazy
Wysłany: 2006-06-14, 14:58   

Swoje mecze rozegrałem na paczatku i juz nie pamietam smaku IRP. Dalej jest IX tura ?
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2006-06-15, 14:20   

Z gry w IRP zrezygnował Amigo :roll:

Przypominam, że aktualna edycja kończy się w najbliższą sobotę o północy, a żeby zostać sklasyfikowanym należy rozegrać co najmniej połowę swoich pojedynków. Zanosi się na to, że wiele osób nie będzie w ogóle klasyfikowanych :evil: Niektórym brakuje po jednym meczu i mogą jeszcze to zmienić :!: :)

Po tej turze nastąpi przynajmniej dwutygodniowa przerwa - pomyślę co dalej z IRP, bo jak widzę ochotę na grę ma jedynie garstka osób :?

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2006-06-18, 13:18   

Za nami kolejna już tura IRP - tym razem IX. Pierwszy raz w historii rozgrywki wygrał ktoś trzy razy z rzędu - sztuka ta udała się Puholkowi - gratulacje :D Grupy A i B opuszczają osoby, które rozegrały zbyt małą ilość pojedynków i nie zostały sklasyfikowane. Do grupy A awansowali: Rozbijacz, Angst i Wonder (pierwsza kobieta w historii tej grupy :D ). Do grupy B z kolei promocję wywalczyli Yard, Martin1234, Connex i Nirvan - gratulacje!

Osoby, które nie zostały sklasyfikowane w grupie C mogą przystąpić w tej samej grupie do kolejnych rozgrywek - wraz z nowymi graczami oraz spadkowiczami z grupy B.

X tura rozpocznie się najwcześniej 1 lipca, a najprawdopodobniej 8 lipca 2006. W międzyczasie postaram się porozmawiać z osobami, które nie rozegrały wymaganej ilości pojedynków, aby omówić tego przyczyny i zastanowić się nad sensownością ich dalszego uczestnictwa. Była to jedna z gorszych tur pod kątem ilości rozegranych pojedynków.

Mam nadzieję, że w najbliższych tygodniach uda się w końcu zagrać z Rosją.

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
zukole 

Dołączył: 04 Paź 2004
Posty: 4365
Skąd: Polska
Wysłany: 2006-07-11, 13:36   

Wiem że są wakacje, ale dziś już 11 lipca a X tura chyba nie wystartowała...
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2006-07-11, 14:51   

zukole napisał/a:
Wiem że są wakacje, ale dziś już 11 lipca a X tura chyba nie wystartowała...


angst napisał/a:
X tura rozpocznie się najwcześniej 1 lipca, a najprawdopodobniej 8 lipca 2006


Proszę nie panikować. Rozumiem, że pytanie wynika z chęci zapisania się?

Tura wystartuje w sobotę, o czym wkrótce napiszę.

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
zukole 

Dołączył: 04 Paź 2004
Posty: 4365
Skąd: Polska
Wysłany: 2006-07-11, 15:16   

Raczej wynika z chęci "ożywienia". Lepsze oglądanie gier IRP-owców i fakt że takie gry są rozgrywane niż brak żadnych rozgrywek w grę gomoku.

P.S Jakoś nie kwapie się by "wrócić" do szeregów IRP
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2006-07-16, 08:50   

Decyzja już zapadła. Nie wszyscy zareagowali na moje pytanie o uczestnictwo tak żywiołowo jak bym chciał, toteż kolejna, dziesiąta już edycja IRP, wystartuje w przyszłą sobotę, czyli 22 lipca.

Do tego czasu można się zapisywać do IRP (dotyczy to osób nowych, jak i nie sklasyfikowanych w minionej edycji graczy z grupy C).

Szczegóły odnośnie systemu rozgrywek podam w środku przyszłego tygodnia, jednak najprawdopodobniej zagramy w systemie takim, jak w IX turze.

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
connex 


Dołączył: 20 Wrz 2005
Posty: 60
Skąd: Głuchołazy
Wysłany: 2006-07-16, 09:13   

Oczywiście zgłaszam sie do X edycji IRP, lecz od 21.07 wyjedzam na 3 tyg, wiec rozpoczne rozgrywki z 1 walkowerem :)

Pozdrawiam
 
 
 
aaru 
BrainKing.com


Dołączył: 28 Maj 2004
Posty: 1056
Skąd: Siemianowice
Wysłany: 2006-07-16, 16:28   

Zgłaszam się do X edycji IRP.
_________________
Pozdrawiam
aaru / Arek
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group