Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
EURO 2004
Autor Wiadomość
autickocz


Dołączył: 04 Maj 2004
Posty: 34
Skąd: Hradec Krlaove
Wysłany: 2004-06-27, 23:19   

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
CZECH CZECH CZECH CZECH CZECH CZECH CZECH!!!!!!!!!!!!!!!
:-D
_________________
Enjoy renju, renjoy your life :-)
 
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2004-06-28, 03:29   

Ece napisał/a:


Piotrusiu, chyba troszke piwka i grajcarkow Ci przepadnie 8)

Czesi dali czadu :D


No jestem ostro do tyłu na tych Mistrzostwach. W kwestii samego meczu - spotkały sie dwie równorzędne drużyny. Moim zdaniem Czesi w polu wcale nie byli lepsi. O ich sukcesie zdecydowało to, iż pierwsi zdobyli bramkę (w powtórce widać jak Koller pcha przeciwnika :x ) przy błędzie defensywy duńskiej (dlaczego w lewym rogu bramki nikt nie stał?). Ta bramka trochę podłamała Duńczyków. Nieudolnie łapali później na spalonego i było po meczu. Szczerze powiedziawszy byłem rozczarowany postawą Duńczyków, którzy zagrali najgorszy mecz na Mistrzostwach (i to wcale nie dlatego, że "gra się tak, jak przeciwnik pozwala"). W półfinale Grecy, o ile Czechów nie zlekceważą, mogą pokusić się o kolejną niespodziankę...

Tak na marginesie, układy zawsze źle się kończyły na tego typu imprezach :twisted: Może Włosi zabrnęliby dalej?

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
Barfko 

Dołączył: 30 Kwi 2004
Posty: 556
Skąd: 49°25'N8°45'E
Wysłany: 2004-06-28, 10:56   

Bardzo się przejąłem TAKĄ porażką Danii, mimo, że Czechom kibicuję mocno. Chciałbym, żeby ktoś zatrzymał Portugalię, bo jest to drużyna mało zgrana. Czesi w meczu z Danią byli dość słabi w polu i niesamowicie skuteczni w sytuacjach bramkowych. Dania była mocna w polu i nieudolna w sytuacjach bramkowych po obu stronach. Oznacza to, że z takimi Czechami każdy może wygrać, natomiast z taką Danią Portugalia miałaby ciężką przeprawę. One-on-one przy tak dobrze wymieniającej piłkę drużynie jaką jest Dania byłoby beznadziejnie mączące a strefą z przekazywaniem Portugalczycy grać nie umieją. Grecy umieją wszystko ... np. płynnie przechodzą między wariantami obronnymi w zależności od gry przeciwnika. Np. z Francją, gdy akcje szły skrzydłami, grali w linii i nawet przy przeniesieniu akcji na drugą stronę boiska każdy z Greków przebiegał jakieś 5 metrów. Za to gdy szło środkiem przez Zidane'a to podwajali i kryli swego z przejmowaniem. To chyba ten trener ... Tylko jak i greków ze strzelaniem goli będzie?
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2004-06-28, 15:34   

Sam trener dobry nie wystarczy. Musi trafić na odpowiedni grunt w postaci inteligentnych piłkarsko zawodników. Na razie Grey w każdym meczu strzelali gola, ale czy nie stracą?

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
M_Head 

Dołączył: 29 Kwi 2004
Posty: 96
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-06-28, 15:50   

angst napisał/a:
Każdy, kto pamięta mecz Szwecja - Łotwa i nie ma do Szwedów pretensji, nie jest dla mnie patriotą (sportowym rzecz jasna).
Nie wiem, kim jest patriota sportowy, ale trudno zaprzeczyć faktowi, iż Szwedzi ***cenzura*** nas wówczas bez mydła. A przypomnijmy, że tuż przed tym meczem nasza młodzieżówka, mając pewny już awans do barażów do Młodzieżowych Mistrzostw Europy, grała z Węgrami... dla Szwedów!!! Aby ich reprezentacja młodzieżowa mogła zagrać w barażu. I wygraliśmy, choć stawką dla nas był wyłącznie prestiż. Nawiasem mówiąc, we wspomnianych barażach Polska uległa Białorusi 0:4, za to Szwecja... ograwszy Hiszpanię uzyskała awans na Mistrzostwa! Reprezentanci "Trzech Koron" byli nawet blisko awansu na Igrzyska Olimpijskie w Atenach, ale - co może niektórych pocieszyć - mieli dużego pecha, przegrywając w półfinale Mistrzostw w serii rzutów karnych 5:6 z Serbią i Czarnogórą (z antyfutbolistą Mijailoviciem w składzie). W meczu o trzecie miejsce zostali zaś pokonani w dogrywce przez Portugalię po golach Hugo Viany, Ribeiro i Carlitosa.
To była dygresja. Wracając do głównego wątku, nie mam pretensji do Szwedów - nawet, jeśli miałoby się to wiązać z utratą miana "patrioty sportowego". Reprezentację Polski mam w tej chwili - za przeproszeniem - w ***cenzura***. Nie dlatego, że słabiej jej idzie; kibic może być z drużyną na dobre i złe. Prawdziwą przyczyną takiego właśnie stosunku mojej osoby do kadry narodowej jest pewien paradoks. Ściślej mówiąc, naprawdę dziwnym jest, że Paweł Janas, wiele lat związany jako piłkarz z warszawską Legią, który odniósł już jako trener z tym klubem największy sukces w całej swojej karierze, którego niemal na pewno nie uda mu się powtórzyć, całkowicie ignoruje w swoich powołaniach piłkarzy najlepszego klubu w Polsce. Legia tej wiosny pobiła swój rekord - jeszcze nigdy w całej historii Legii nie udało się zdobyć tylu procent możliwych do zdobycia punktów. Jedenaście zwycięstw, jeden remis i jedna porażka. 87% - to najlepszy w tym roku wynik w całej Europie, nie licząc, rzecz jasna, Wisły Kraków, bo mówimy tu o punktach zdobytych na boisku, a nie drogą handlu. Łukasz Surma stał się najlepszym defensywnym pomocnikiem w Polsce. Niewiele ustępował mu Tomasz Jarzębowski. Marek Saganowski i Piotr Włodarczyk kapitalnie się uzupełniali, strzelali gola za golem. Pierwszych trzech powinno mieć etatowe miejsca w reprezentacji. Nie widzę też przeszkód, które mogłyby stać na drodze dobrej gry w reprezentacji w wykonaniu Włodarczyka. Warto również byłoby przyjrzeć się skrzydłowym Legii, choć to już jest sprawą drugorzędną. Aż się zdziwiłem, gdy Janas wreszcie postanowił sięgnąć po Boruca. Trochę za późno, zważywszy na to, że Arczi miał dużo lepsze mecze sporo przed powołaniem.
angst napisał/a:
Siedzę w futbolu od 23 lat i drażnią mnie wszelkie układy go trawiące.
Nieprawda. Nie drażni Cię np. mistrzostwo Wisły Kraków.
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2004-06-29, 01:14   

M_Head napisał/a:
angst napisał/a:
Siedzę w futbolu od 23 lat i drażnią mnie wszelkie układy go trawiące
Nieprawda. Nie drażni Cię np. mistrzostwo Wisły Kraków.


To już druga osoba ma jakieś sugestie co do tego zdania... Com napisał, napisałem...
O żadnych układach w związku z tytułem Wisły mi nie wiadomo. Gdyby tak było również by mnie drażniły.

Jak to Janas nie powołuje zawodników z najlepszej polskiej drużyny? Wydawało mi się, iż twierdziłeś, że najlepsza drużyna w Polsce to ... mistrz Polski... hm...

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2004-06-29, 15:59   

Paweł Janas to zły trener.

Nie potrafi zrozumieć, że nie będą grały nazwiska i nie potrafi też zrozumieć, że nie może dogadzać kibicom umieszczając w składzie na siłę ich idoli.

Wg mnie skład REPREZENTACJI POLSKI powinien wyglądać tak:

Dudek - Głowacki, Baszczyński, Bąk, Zieliński - Surma, Krzynówek, Szymkowiak - Żurawski, Saganowski, Niedzielan

Co do Euro..

Wszystko jest wyjaśnione. Finał Czechy-Portugalia, bo kilkudziesięciu minutach rozpoznawania się, zostanie rozwiązany jedną bramką Czechów, którzy następnie stopniowo będą przybijać gospodarzy.

3:1 wg mnie.

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
kaka 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 277
Skąd: Dębica
Wysłany: 2004-06-29, 17:57   

Napisze tylko ze Zielinski juz oficjalnie w pozegnalnym meczu zakonczyl kariere reprezentacyjna. PO co ma sie dziadek produkowac:)).
Co do Twoich typow Adik roznia sie diametralnie od poprzednich, ale teraz sa bardzo bardzo prawdopodobne, choc bede trzymal kciuki za Holendrow.
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2004-06-29, 18:12   

Walić to, że się różnią.

Aha..

Zielińskiego napisałem, żeby pewien pan przed komputerem miał uciechę, a przecież najlepszy (wg mnie) środkowy obrońca ligi - Choto - nie jest Polakiem.

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
Debiec
Gość
Wysłany: 2004-07-01, 12:35   

Na początku stawiałem na Italię ale niestety spisek skandynawów był silniejszy ;(. Liczyłem od 1/4 Finału na Czechy
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2004-07-01, 14:49   

M_Head napisał/a:
naprawdę dziwnym jest, że Paweł Janas, wiele lat związany jako piłkarz z warszawską Legią, który odniósł już jako trener z tym klubem największy sukces w całej swojej karierze, którego niemal na pewno nie uda mu się powtórzyć, całkowicie ignoruje w swoich powołaniach piłkarzy najlepszego klubu w Polsce. Legia tej wiosny pobiła swój rekord - jeszcze nigdy w całej historii Legii nie udało się zdobyć tylu procent możliwych do zdobycia punktów. Jedenaście zwycięstw, jeden remis i jedna porażka. 87% - to najlepszy w tym roku wynik w całej Europie, nie licząc, rzecz jasna, Wisły Kraków, bo mówimy tu o punktach zdobytych na boisku, a nie drogą handlu. Łukasz Surma stał się najlepszym defensywnym pomocnikiem w Polsce. Niewiele ustępował mu Tomasz Jarzębowski. Marek Saganowski i Piotr Włodarczyk kapitalnie się uzupełniali, strzelali gola za golem. Pierwszych trzech powinno mieć etatowe miejsca w reprezentacji. Nie widzę też przeszkód, które mogłyby stać na drodze dobrej gry w reprezentacji w wykonaniu Włodarczyka. Warto również byłoby przyjrzeć się skrzydłowym Legii, choć to już jest sprawą drugorzędną. Aż się zdziwiłem, gdy Janas wreszcie postanowił sięgnąć po Boruca


Postanowiłem to sprawdzić. Okazało się, że na najbliższy mecz P. Janas nie powołał żadnego piłkarza Wisły Kraków, za to aż trzech Legii Warszawa...

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
kaka 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 277
Skąd: Dębica
Wysłany: 2004-07-01, 18:42   

Zanosi sie na final Czechy - Postugalia, chyba ze ,,greccy herosi,, wyeliminuja kolejnego faworyta.
Prasa czaska pisze, ze ich druzynie nie kibicuje tylko 10mln czechow, ale tez 5mln Slowakow i 40 Polakow. Osobiscie zgodze sie z tym stwierdzeniem, choc nie sadze zeby wiele osob nie kibicowalo tez Portugali. Ciekawe wydaje mi sie, ze Czesi uwazaja sie za pewnego rodzaju reprezentacje ,,Slowian zachodnich :) )),,. Wielu Polakow jest przeciez za Portugalia, a ciezko bedzie chyba znalesc Czecha ktory nie kibicuje swoim.
Tak, czy inaczej mysle, ze sa najlepsza aktualnie druzyna Europy i ze zasluguja na zwyciestwo. Jeszcze 2 swietne mecze:))
--------------------------------------------------
Powyzej 3 posty Angsta i M-Head sa na temat ,,pilka nozna,, a nie Euro2004,,.
Prosze o dalsze nie ciagniecie tego watku. 3 posty tak luzno zwiazane z tematem ujda. Wiecej nie bardzo.
 
 
boreasmun 
boreasmun


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 115
Skąd: Łódź
Wysłany: 2004-07-01, 19:19   

Grecja.
 
 
Barfko 

Dołączył: 30 Kwi 2004
Posty: 556
Skąd: 49°25'N8°45'E
Wysłany: 2004-07-01, 23:01   

Nareszcie! Tryumf gry zespołowej nad fartem. Dania przegrała (pech tak naprawdę), Szewcja przegrała (czysty niefart) i już myślałem, że żadna naprawdę porządna drużyna nie odniesie sukcesu. A tu Grecja! Bez gwiazd za to z geniuszem taktycznym.
Holandia jest bardzo słaba (np. w porównaniu z Danią), więc mnie nie zdziwiło, że przegrali.

A sensacja to jest dla tych naszych smutnych komentatorów.
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2004-07-01, 23:18   

Wybaczcie, ale... FUCK !!!

Szkoda, wielka szkoda... Gdyby sedzia widzial czego nie widzial... Mniejsza o to, mecz pierwszy i ostani zagraja te same druzyny...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group