Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
EURO 2004
Autor Wiadomość
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2004-07-02, 11:52   

Ten gało-wytrzeszcz jest jakiś niedorobiony. Te gały mu wystają jak pędzel, a i tak gówno widzi.. Trzeba być jakimś chorym, żeby takiego karnego nie zobaczyć. Co za pedał łysy.

Ehh..

Co za sieczka. Finał LM musiałem znosić jakiś cieniasów, i finał Euro też. Jak wygra ta Lukrecja, to sie chyba pociacham.

Portugal Ole!

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
Chaosu 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1229
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-07-02, 12:00   

  Ja będę kibicował Grecji, może jakiś układzik w Warszawie? Ale wydaje mi się, że ten Grek strzelił barkiem, ale może pokazywali ze złej kamery ujęcie...
_________________
now back to the Gene Krupa syncopated style
 
 
 
seba 

Dołączył: 07 Maj 2004
Posty: 167
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-07-02, 13:42   

Grecja :O no w 1 meczu Grecja wygrała 2:1. Portugalia gra u siebie doszła do finału, będą tak zmotywowani i zdeterminowani żeby wygrać mistrzostwo że hej! Taki Figo i Rui Costa wątpię żeby grali jeszcze w piłkę do 2006 roku na mistrzostwach świata. A tak wogóle mi się ta Liga Mistrzów podobała było przecież tyle sensacji i emocji więc czego chcieć więcej? Zwyciężył lepszy! Monaco było lepsze od Realu, i Monaco doszło do finał! Tak samo Porto! Porto było lepsze od Manchesteru i od Chealse. Do finału doszły 2 najlepsze drużyny tej edycji Champions League. A w Euro, Grecja nie bez powodu doszła do finału. Pokonała przecież Portugalie :) , Francje, Czechy, uciułała punkt z Hiszpanią. Jak się pokonuje takie zespoły to awans do finału jest oczywisty i w pełni zasłużony. Może Grecy nie grają jakiejś porywającej i ładej piłki, ale wygrywają i to jest najważniejsze! Nie grają efektownie ale efektywnie. A to wynik jest w sporcie najważniejszy. Grecja jest świetną drużyną w obronie i w "przeszkadzeniu" :) Otto Rehagel ( czy jak mu tam:P) naprawde stworzył bardzo dobrą drużyne która dobrze się rozumie i potrafi wygrywać. Dlatego ja się cieszę że Grecja jest w finale EURO 2004 bo sobie na to w pełni zasłużyła.

Pozdrawiam
Seba
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2004-07-04, 04:49   

Całkowicie się z Tobą zgadzam, ale nie do końca... Portugalia powinna wygrać, ale zależy to w dużej mierze od gry Figo, który chyba dał z siebie wszystko już chyba w półfinale...

Rui Costa ostatnio w sumie nie grał, ale kto wie... Lubię Greków, ale obstawiałem przed mistrzostwami na Portugalię, więc jednak to ona wygra...

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
raigeken 
Dziendobry :P


Dołączył: 03 Lip 2004
Posty: 251
Skąd: Tychy
Wysłany: 2004-07-04, 20:12   

hehe i tak Grecja wygra w karnych 6:5 albo 5:4 lub wygra normalnie 2:1. sami zobaczycie. :D te mistrzostwa sa w ogole smieszne . anglia pokonana, francja pokonana, czechy pokonane, szwecja pokonana, dania pokonana... itd., akurat grecja bedzie... niepokonana :D kto sie zaklada :?: :mrgreen:
 
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2004-07-04, 23:47   

Wygrała Grecja.

Ból dla futbolu.

Teraz całe życie będe ćwiczył uderzanie z główki i wykonywanie rożnych, bo chyba to jest klucz do sukcesu ;/

Grecy zostali pokonani tylko raz - przez Rosjan.

Szkoda, że Rosjanie nie awansowali do tego finału..

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
s3v3n

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 686
Skąd: krakow
Wysłany: 2004-07-05, 00:03   

kolejny lolowy turniej, chociaz mundial w azji byl bardziej zalosny.. to strata dla pilki, ze wygrywa druzyna grajaca wiekszosc spotkan systemem 7-2-1. ale jakby wygrala portugalia to tez nie bylbym zadowolony, po prostu oba te zespoly powinny sie juz dawno pozegnac z mistrzostwami, ale albo sedziowie albo mnostwo farta pozwolilo im zajsc az do finalu. a sam mecz byl dosc slaby, najciekawszy moment to chyba kibic barcy rzucajacy szalikiem swojego klubu w figo- jaka symbolika:-)))
 
 
 
boreasmun 
boreasmun


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 115
Skąd: Łódź
Wysłany: 2004-07-05, 00:06   

A ja uważam, że nie ma co mówic o zadnym farcie, lub o tym, że ustawienie Grecji z 7 obrońcami (choc tak naprawdę grali 4-5-1) jest zbyt defensywne, skoro w kazdym meczu padła bramka.
Grecy postawili w przeciwieństwie do innych duzynnie na znane nazwiska i pojedyncze gwiazdy, ale na taktyke i gre zespolową. Mi się to bardzo podoba.
Hellas!!
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2004-07-05, 02:06   

Zgadzam się z Bore. Grecy są mistrzami i w pełni na to zasłużyli. Inna sprawa, że finał był brzydszy od ćwierć i półfinałów :/ Prawda jest też taka, że faworyci rozczarowali (prawdopodobnie głównie z powodu nadmiernej eksploatacji sił ich zawodników w trakcie sezonów ligowych). Figo starał się, ale był bezradny wobec nieustępliwych Greków. Nie wiem czemu Scolari upierał się przy Paulecie, który chyba nie zagrał ani jednego dobrego meczu, a na dodatek stale się przewracał... Dlaczego nie wszedł Postiga? No, ale to już sam trener wie najlepiej...

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
kaka 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 277
Skąd: Dębica
Wysłany: 2004-07-05, 06:43   

Wlasnie wrocilem z turnieju i chcialem tu cos napisac, ale to co chcialem zostalo napisane przez Nie_ma_ze_boli, Boreasmuna i Angsta.
Osobiscie uwielbiam kiedy wielkie ligi europy odpadaja, a wygrywaja druzyny, za mistrzostwo ktorych w STS byl kurs 1-80 :) ).
Te mistrzoswa pokazaly, ze w pilce wszystko jest mozliwe.
 
 
Chaosu 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1229
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-07-05, 09:39   

  Niestety w Warszawie nikt się ze mną nie założył : (
  Ale ten kibic to był fajny, ja na miejscy piłkarzy bym się uśmiechnął zamiast mieć minę jak po spojrzeniu w lustro ; )
_________________
now back to the Gene Krupa syncopated style
 
 
 
100per 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 883
Skąd: Łódź
Wysłany: 2004-07-05, 11:38   

Dokładnie, Chaosu :) - facet po prostu miał dość czekania i sam spowodował, że grecka siatka w końcu zatrzepotała....

very funny
Ostatnio zmieniony przez 100per 2004-07-05, 14:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2004-07-05, 14:26   

Też się śmiałem kilka minut, ale później w powtórce zobaczyłem o co chodziło. To był atak wymierzony w Luisa Figo i wcale się jego minie nie dziwię. Tak czy siak, kibic był niesamowity. Inna sprawa, że ochrona pacyfikowała go bardzo długo i nieelegancko. Wyraźnie pokazano, iż całkiem niepotrzebnie oberwał parę kuksańców...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group