Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: bmac
2007-11-21, 09:31
Podziękowania i podsumowanie turnieju w Łodzi
Autor Wiadomość
utratos 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 789
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-12-14, 21:12   Podziękowania i podsumowanie turnieju w Łodzi

Zakończyły się pierwsze mistrzostwa Polski w Pente. Pora na podsumowanie.

W pierwszej kolejności chciałbym podziękować Miłoszowi za wysiłek włożony w przygotowanie imprezy. Załatwienie sali i noclegów a także obsługa programu swiss perfekt ,zakup medali, sprowadzenie radia na turniej stanowią wielki wkład w organizację turnieju, za który nalezą się gromkie brawa.
Wielkie podziękowania należą się także sponsorom, którzy dołożyli 300zl na Pente (co podwoiło podstawową pulę) i 50zl na Gomoku (co pozwoliło przyznać nagrody za 4 i 5 miejsce w turnieju).
Oczywiście dla wszystkich, którzy pomagali w organizacji turnieju a ich nie wymieniłem, wielkie podziękowania.
Sam turniej uważam za udany. Zawody przebiegały bez zakłóceń w miłej atmosferze. Zarówno w sobotę jak i w niedzielę pierwsze rundy rozpoczynały się niemal zgodnie z harmonogramem. Frekwencja nie rzuca na kolana: 20 zawodników w turnieju Gomoku i 14 zawodników w turnieju mistrzowskim. Jednakże w porównaniu z ostatnimi turniejami( 13 uczestników w Krakowie, 11 w Warszawie) jest to istotny postęp budzący nadzieje na lepsze czasy. Sama Łódź okazała się dobrym miejscem na organizacje turnieju.
Na turniej zawitały media: przedstawiciel radia oraz reporterka łódzkiej gazety. Udało się też nawiązać kontakt z urzędem miasta czego efektem były nagrody rzeczowe: album o Łodzi, długopisy i smycze. Każdy z uczestników otrzymał także pamiątkowy dyplom.
W Łodzi pojawiły się trzy nowe twarze: Spavacz, Siwero, Templar a cztery osoby ,wspomniani wcześniej plus Czarny kot ,wstąpiły do Stowarzyszenia.
Następny turniej zapewne na Śląsku w końcu stycznia/ początku lutego. Będzie to pierwszy turniej z cyklu Grand Prix Polski.


P.S. Podsumowania finansowe, sportowe oraz towarzyskie znajdą się w innych działach.

Pozdrawiam
Prezes PSGRiP
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2006-12-14, 21:37   

Panie Prezesie PSGRiP. Jako laik w tym srodowisku, osoba nieobecna w swiecie gomoku od kilkunastu dobrych miesiecy, po przeczytaniu powyzszych podziekowan w mojej glowie kroi sie mnostwo niescislosci.

Przede wszystkim, skoro juz uzywamy tytulow szlacheckich, to wypadaloby przy kazdym z uczestnikow tej wspanialej imprezy, jaka niewatpliwie byl ostatni turniej, wpisac jego imie i nazwisko, status w brytyjskiej armii i stopien wyksztalcenia.

No, bo kto to do piernika wiatraka jest Milosz? Kto to Spavacz? Kto to Czarny kot? Otwieramy kacik poezji? Warsztat rzemieslniczy? Moze zoo? Przepraszam, ale to zakrawa na skandal miedzynarodowy. Nie wyobrazam sobie, zeby prezydent w liscie do rodakow podpisal sie jako prezydent, a wczesniej pisal: "Dziekuje Jarkowki, bo jest spoko koles, Tuskusciowi, Kwachowi i Rokisiowi, bo sa fajni". To tak na przyszlosc.

Jesli natomiast o sam turniej idzie - dlaczego "frekwencja nie rzuca na kolana"? Skoro widac progres, skoro mimo kuriozalnych zmian w zarzadzie wciaz ktos chce w gomoku grac, czy to nie jest sukces?

Jestem bardzo zmartwiony pesymizmem, ktory przelewa sie w Pana postach. Prosze nie odebrac tego jako ironie, bo bylaby to ewidentna i NIEPOTRZEBNA nadinterpretacja slow zatroszczonego o srodowisko gomokowe, legandarnego i wiecznie wspanialego Adriana.

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
szarlott 


Dołączyła: 14 Gru 2004
Posty: 332
Skąd: Poznań
Wysłany: 2006-12-14, 22:46   Re: Podziękowania i podsumowanie turnieju w Łodzi

utratos napisał/a:
Następny turniej zapewne na Śląsku w końcu stycznia/ początku lutego. Będzie to pierwszy turniej z cyklu Grand Prix Polski.


Znakomity termin :| Nie wiem kto go wymyślił,nie wiem dla kogo,nie wiem też co na to inni,ale ja np mam sesję czyli kolejny turniej mogę sobie odpuścić.
 
 
konrad 


Dołączył: 01 Maj 2004
Posty: 50
Skąd: Dębica
Wysłany: 2006-12-14, 23:37   

Adik, Utratos napisał Miłosz bo każdy jak usłyszy imię Miłosz związane z gomoku to wie, że chodzi o 100pera. A napisał Spavacz, Czarny Kot itp żeby ludzie obrazowo sobie przypomnieli takie nicki z kurnika. Bo jakby napisał Krzysztof Gaweł, wiedziałbyś o kogo chodzi i jak on gra? a tak to od razu się niektórym skojarzy "aha, Spavacz rank 2100+, widzialem go pare razy na kuraku"
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2006-12-15, 18:56   

Jak zaproponowalem, najlepszym rozwiazaniem byloby podanie imienia i nazwiska, a w nawiasie nicka. A juz w ogole najlepiej same nicki. W koncu nie warto myslec, ze inwestorzy z Japonii zagladaja na forum i moga chciec konkretow, zeby najwiekszym talentom dac stypendium i kawalerke z Nakamura. Zero ambicji, panowie.

Pozdrawiam, przeambitny Adik.
 
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2006-12-15, 20:11   

Trudno po prostu pisać, że fajnie że są podziękowania. No bo fajnie :) Jestem jeszcze ciekaw, kto załatwił radio, gazetę, urząd miasta (skróty myślowe). Po prostu kiedyś znowu rozpocznie się "dyskusja" na pewne tematy i dobrze byłoby mieć jasno określone kto, co i kiedy zrobił.

Jak mniemam, Adrian nawiązał do pewnej subtelności w poście _Prezesa_. Może to kwestia czepiania się, ale podpisywanie się "Prezes PSGRiP" uważam za żenujące.

Pozdrawiam,
Członek Komisji Rewizyjnej PSGRiP
 
 
 
bad_mojo 
recenzent ludzkości


Dołączył: 10 Lip 2004
Posty: 1569
Skąd: Konstancin-Jez.
Wysłany: 2006-12-15, 20:48   

Czepiacie się, albo, żeby użyć popularnego teraz wyrażenia, szukacie dziury w całym.

Pozdrawiam, Pozdrawiam "Pozdrawiam" Pozdrawiam.
_________________
Think for yourself. Question authority. / People tell me what to say, what to think and what to play.
 
 
 
vilumisiek 


Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1604
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2006-12-15, 21:04   

Wiadomo, że jednych już z reguły wymienia się z imienia, innych z nazwiska a jeszcze innych z nicku. Każdy to wie bo tak było, jest i będzie bo nikomu to nie przeszkadza. Posty w stylu "panie prezesie to i to mi się nie podoba" to kompletny debilizm. A data... No coż. Znów nie poznam Szarlotki :|
 
 
 
utratos 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 789
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-12-15, 21:15   

Dokładna data nie jest jeszcze ustalona a jedynie orientacyjny przedział został podany.
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2006-12-16, 00:05   

Akurat nie widzę problemu, czy ktoś został wymieniony z imienia czy też z nicka. Ważne że wiadomo o kogo chodzi. Co do terminu turnieju, to jeśli nie będzie to w środku sesji to luzik. Współczuję tym co dziobią egzaminów już 2 tygodnie wcześniej :]

I naprawdę chciałbym się dowiedzieć, kto co zrobił w ramach turnieju. Pomogło by to w późniejszej ocenie działań poszczególnych osób.
 
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2006-12-17, 01:42   

Ece napisał/a:
Co do terminu turnieju, to jeśli nie będzie to w środku sesji to luzik. Współczuję tym co dziobią egzaminów już 2 tygodnie wcześniej :]

Ece, ale zes im pojechal po kalesonach tym tekstem.

Cytat:
Dokładna data nie jest jeszcze ustalona a jedynie orientacyjny przedział został podany.

Powiedz po prostu, ze w przyszlym roku bedzie turniej, a nie sie bedziesz pieprzyc z marudzacymi frajerami. W koncu jestes Prezesem.

Ece napisał/a:
Może to kwestia czepiania się, ale podpisywanie się "Prezes PSGRiP" uważam za żenujące.

Oj, Ece, jak zwykle malo subtelnie. Ucz sie od najlepszych.

Ogolnie to chcialem powiedziec, ze jak czytam posty Utratosa, milosciwie Nam panujacego, jestem szczesliwy, ze nauczylem sie pisac w wieku 3 lat i mialem kilka(nascie) lat wiecej na doskonalenie umiejetnosci budowania zdan. Gdybym byl psychologiem, wyslalbym Pana Prezesa na bierki, zeby sobie zaczal radzic z chaosem.

Po co napisalem to wyzej? Zeby zadac pytanie.. Mysleliscie nad rzecznikiem prasowym Stowarzyszenia? Jestem Boski i ladny, idealnie sie nadaje.

Pozdro szejset, zeby wiecznie Bad, jeszcze bardziej Mojo sie nie czepial.
 
 
 
bad_mojo 
recenzent ludzkości


Dołączył: 10 Lip 2004
Posty: 1569
Skąd: Konstancin-Jez.
Wysłany: 2006-12-17, 02:21   

To kto się nadaje? :]

Pozdarawiam, tak_,_ta_literówka_miała_tam_być.
_________________
Think for yourself. Question authority. / People tell me what to say, what to think and what to play.
 
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2006-12-17, 11:55   

bad_mojo napisał/a:
To kto się nadaje? :]

W tej Waszej Warszawie nie ucza czytania ze zrozumieniem, czy moze po prostu droczysz sie, zeby byc fajnym?

Niebedzieliterowki, pozdrawiam.
 
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2006-12-17, 14:28   

Dobra, już starczy. Ja jedynie ponawiam swoje, myślę że w miarę normalne, pytanie.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group