|
Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente
|
Wyniki Grand Prix Polski Bytom 2007 |
Autor |
Wiadomość |
utratos
Dołączył: 28 Kwi 2004 Posty: 789 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: 2007-02-11, 23:13 Wyniki Grand Prix Polski Bytom 2007
|
|
|
Gomoku
Tabela turniejowa
Kod: | 1 Nykl, Ondra 7.5 34.5 45.0 35.0
2 Tamioła, Artur 7 38.5 49.0 41.0
3 Nowakowski, Maciej 7 32.5 42.5 30.0
4 Laube, Pavel 6.5 36.0 46.0 33.5
5 Wileczek, Michał 6 34.0 45.0 30.0
6 Rybka, Ales 5.5 39.5 49.5 32.0
7 Zowadova, Monika 5 39.0 50.5 28.0
8 Gorzecki, Marek 5 37.0 48.0 28.0
9 Nowak, Paweł 5 34.0 43.5 26.0
10 Nikołajczuk, Leszek 5 33.5 43.5 25.0
11 Koziarek, Tomasz 5 32.0 39.5 22.0
12 Małowiejski, Piotr 5 31.5 41.0 24.0
13 Stradal, Jan 4.5 30.0 39.0 23.5
14 Soliński, Dariusz 4 33.0 43.0 25.0
15 Krcek, Bretislav 4 29.5 37.5 19.0
16 Godlewski, Filip 4 29.5 35.0 19.0
17 Kozimor, Michał 4 27.0 37.0 16.0
18 Nowak, Cyprian 4 25.5 31.0 17.0
19 Machaj, Dominik 4 25.5 31.0 15.0
20 Malinowski, Radek 4 25.0 31.5 13.0
21 Kokoszka, Arek 3.5 29.5 37.5 17.5
22 Tarasiński, Paweł 3.5 29.5 37.0 15.5
23 Gancarczyk, Michał 3 31.5 41.5 16.0
24 Łękowski, Jerzy 3 31.0 41.5 17.0
25 Regiec, Ariel 1 26.5 34.5 8.0 |
Tabela kojarzeń i rezultatów
Kod: | 1 Nykl, Ondra 21:W 7:L 17:W 15:W 5:W 6:D 2:W 4:W 10:W
2 Tamioła, Artur 24:W 11:W 6:W 7:W 4:W 8:W 1:L 10:W 3:L
3 Nowakowski, Maciej 8:L 24:W 11:W 6:L 22:W 7:W 9:W 14:W 2:W
4 Laube, Pavel 13:D 22:W 23:W 5:W 2:L 12:W 6:W 1:L 9:W
5 Wileczek, Michał 20:W 9:W 14:W 4:L 1:L 10:L 21:W 8:W 6:W
6 Rybka, Ales 17:W 23:W 2:L 3:W 13:W 1:D 4:L 7:W 5:L
7 Zowadova, Monika 12:W 1:W 13:W 2:L 8:L 3:L 11:W 6:L 18:W
8 Gorzecki, Marek 3:W 14:L 9:W 12:W 7:W 2:L 10:L 5:L 13:W
9 Nowak, Paweł 16:W 5:L 8:L 23:W 15:W 14:W 3:L 12:W 4:L
10 Nikołajczuk, Leszek 23:L 15:L 0:W 16:W 21:W 5:W 8:W 2:L 1:L
11 Koziarek, Tomasz 25:W 2:L 3:L 19:W 12:L 18:W 7:L 15:W 16:W
12 Małowiejski, Piotr 7:L 21:W 16:W 8:L 11:W 4:L 24:W 9:L 14:W
13 Stradal, Jan 4:D 19:W 7:L 14:W 6:L 16:L 22:W 23:W 8:L
14 Soliński, Dariusz 15:W 8:W 5:L 13:L 24:W 9:L 16:W 3:L 12:L
15 Krcek, Bretislav 14:L 10:W 25:W 1:L 9:L 21:L 0:W 11:L 24:W
16 Godlewski, Filip 9:L 20:W 12:L 10:L 25:W 13:W 14:L 24:W 11:L
17 Kozimor, Michał 6:L 18:W 1:L 22:L 20:W 24:L 19:L 0:W 23:W
18 Nowak, Cyprian 0: 17:L 20:W 24:L 23:W 11:L 25:W 21:W 7:L
19 Machaj, Dominik 22:D 13:L 24:L 11:L 0:W 20:L 17:W 25:W 21:D
20 Malinowski, Radek 5:L 16:L 18:L 0:W 17:L 19:W 23:L 22:W 25:W
21 Kokoszka, Arek 1:L 12:L 22:W 25:W 10:L 15:W 5:L 18:L 19:D
22 Tarasiński, Paweł 19:D 4:L 21:L 17:W 3:L 25:W 13:L 20:L 0:W
23 Gancarczyk, Michał 10:W 6:L 4:L 9:L 18:L 0:W 20:W 13:L 17:L
24 Łękowski, Jerzy 2:L 3:L 19:W 18:W 14:L 17:W 12:L 16:L 15:L
25 Regiec, Ariel 11:L 0:W 15:L 21:L 16:L 22:L 18:L 19:L 20:L |
Pente
Tabela turniejowa
Kod: | 1 Nowakowski, Maciej 6 19.0 25.0 21.0
2 Tamiola, Artur 6 17.0 25.0 25.0
3 Skrzypczak, Mikolaj 5 20.0 29.0 21.0
4 Kokoszka, Arek 4 22.0 31.0 17.0
5 Koziarek, Tomasz 4 16.0 22.0 12.0
6 Nykl, Ondra 4 13.0 17.0 13.0
7 Wiatrak, Pawel 3 22.0 28.0 18.0
8 Godlewski, Filip 3 20.0 28.0 15.0
9 Wileczek, Michal 3 16.0 21.0 12.0
10 Korus, Krzysztof 2 16.0 22.0 9.0
11 Malowiejski, Piotr 2 16.0 22.0 5.0
12 Nowak, Pawel 0 16.0 24.0 0.0 |
Tabela kojarzeń i rezultatów
Kod: | 1 Nowakowski, Maciej 8:L 5:W 12:W 4:W 2:W 3:W 7:W
2 Tamiola, Artur 11:W 4:W 3:W 7:W 1:L 8:W 10:W
3 Skrzypczak, Mikolaj 5:W 9:W 2:L 8:W 7:W 1:L 4:W
4 Kokoszka, Arek 6:W 2:L 9:W 1:L 5:W 7:W 3:L
5 Koziarek, Tomasz 3:L 1:L 11:W 9:W 4:L 10:W 12:W
6 Nykl, Ondra 4:L 11:W 7:L 10:W 8:L 12:W 9:W
7 Wiatrak, Pawel 12:W 8:W 6:W 2:L 3:L 4:L 1:L
8 Godlewski, Filip 1:W 7:L 10:W 3:L 6:W 2:L 11:L
9 Wileczek, Michal 10:W 3:L 4:L 5:L 12:W 11:W 6:L
10 Korus, Krzysztof 9: 12:W 8:L 6:L 11:W 5:L 2:L
11 Malowiejski, Piotr 2:L 6:L 5:L 12:W 10:L 9:L 8:W
12 Nowak, Pawel 7:L 10:L 1:L 11:L 9:L 6:L 5:L |
Renju
Tabela turniejowa
Kod: | 1 Nowakowski, Maciej 5.5 20.5 28.0 24.5
2 Malowiejski, Piotr 5.5 18.5 24.0 23.5
3 Laube, Pavel 4.5 20.0 25.5 17.5
4 Nowak, Pawel 4.5 17.0 22.5 15.0
5 Rybka, Ales 4 19.5 27.5 17.0
6 Zowadova, Monika 4 17.5 23.0 15.0
7 Tarasiński, Pawel 3.5 19.5 25.0 14.0
8 Gorzecki, Marek 3 18.0 24.5 12.0
9 Krcek, Bretislav 3 15.0 19.0 12.0
10 Stradal, Jan 2.5 17.5 24.0 9.0
11 Godlewski, Filip 2 18.5 24.0 8.5
12 Wileczek, Michal 0 19.5 27.0 0.0 |
Tabela kojarzeń i rezultatów
Kod: | 1 Nowakowski, Maciej 11:W 6:W 2:D 7:W 3:W 5:W 4:L
2 Malowiejski, Piotr 12:W 7:W 1:D 5:W 4:W 3:L 11:W
3 Laube, Pavel 7:L 12:W 5:W 6:W 1:L 2:W 8:D
4 Nowak, Pawel 6:L 11:D 12:W 10:W 2:L 8:W 1:W
5 Rybka, Ales 8:W 9:W 3:L 2:L 7:W 1:L 10:W
6 Zowadova, Monika 4:W 1:L 8:W 3:L 10:L 12:W 9:W
7 Tarasiński, Pawel 3:W 2:L 9:W 1:L 5:L 10:D 12:W
8 Gorzecki, Marek 5:L 10:W 6:L 9:W 11:D 4:L 3:D
9 Krcek, Bretislav 10:W 5:L 7:L 8:L 12:W 11:W 6:L
10 Stradal, Jan 9:L 8:L 11:W 4:L 6:W 7:D 5:L
11 Godlewski, Filip 1:L 4:D 10:L 12:W 8:D 9:L 2:L
12 Wileczek, Michal 2:L 3:L 4:L 11:L 9:L 6:L 7:L |
Trójbój
Kod: | 1. Nowakowski Maciej 18,5
2. Małowiejski Piotr 12,5
3. Nowak Paweł 9,5
4-5. Godlewski Filip 9
Wileczek Michał 9 |
|
Ostatnio zmieniony przez utratos 2007-04-06, 19:36, w całości zmieniany 3 razy |
|
|
|
|
teletombola
Dołączył: 21 Kwi 2006 Posty: 123
|
Wysłany: 2007-02-12, 10:28
|
|
|
Gratki dla wszystkich, hmm co ja subiektywnie moge powiedziec o tej tabelce ?
na plus: Wielkie graty dla Vilumiśka za bardzo wysokie miejsce piąte,
na minus: chociaz cięzko tu mówić o minusie bo miejsca bardzo dobre ale Arczi po raz kolejny nie wygral nic.. |
|
|
|
|
vilumisiek
Dołączył: 04 Gru 2005 Posty: 1604 Skąd: Rzeszów
|
Wysłany: 2007-02-12, 13:18 Re: Wyniki Grand Prix Polski Bytom 2007
|
|
|
utratos napisał/a: | 4-5. Godlewski Filip 9
Wileczak Michał 9 |
Jaki kuźwa Wileczak?!
Już nie wspomnę o 3 dyplomach na nazwisko "Wilczek" wypisanych przez Arcziego
Poszło nieźle. Dobrze, że se człowiek przygotował swój debiut i pojechał nim wszytkich
Angst był drugi w renju ale już gratulowałem osobiście.
Ładowarka znów wygrał praktycznie wszystko. |
|
|
|
|
Peaceman
Dołączył: 22 Mar 2005 Posty: 302 Skąd: Syreni Gród
|
Wysłany: 2007-02-12, 13:47
|
|
|
Vilu napisz jak masz na nazwisko żebyśmy się go mogli wszyscy wreszcie nauczyć |
_________________ Peace&Love |
|
|
|
|
Chaosu
Dołączył: 28 Kwi 2004 Posty: 1229 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: 2007-02-12, 13:52
|
|
|
. . .Chyba Wileczek... |
_________________ now back to the Gene Krupa syncopated style |
|
|
|
|
Johanka_z_arcu
hejże :-)
Dołączyła: 28 Kwi 2004 Posty: 237 Skąd: Kraków
|
Wysłany: 2007-02-12, 14:01
|
|
|
To nie kwestia nauki, tylko roztrzepania. Ja jakoś nie mam problemu z zapamiętywaniem nazwisk i rozumiem oburzenie Vilumiśka
Wileczek Wileczek Wileczek Wileczek Wileczek Wileczek Wileczek Wileczek Wileczek Wileczek Wileczek Wileczek Wileczek Wileczek Wileczek Wileczek Wileczek Wileczek Wileczek Wileczek Wileczek Wileczek Wileczek Wileczek Wileczek Wileczek Wileczek Wileczek Wileczek Wileczek Wileczek Wileczek Wileczek Wileczek Wileczek Wileczek Wileczek Wileczek Wileczek Wileczek
Teraz zapamiętacie? |
_________________ "Karpacka Spolka Gazownictwa Sp. z o.o. w Tarnowie Oddzial Zaklad Gazowniczy w Krakowie OGLASZA PRZERWE w funkcjonowaniu SMOKA WAWELSKIEGO z powodu awarii." |
|
|
|
|
utratos
Dołączył: 28 Kwi 2004 Posty: 789 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: 2007-02-12, 14:11
|
|
|
Tak to kwestia roztrzepania nie nauki. W końcu sam Vilu wpisuje się jako Wilczek( patrz lista zgłoszeń na Byomt ).
Ładowarka |
|
|
|
|
ondik
{BJ}
Dołączył: 22 Sie 2004 Posty: 286 Skąd: Havířov
|
Wysłany: 2007-02-12, 21:01
|
|
|
Jak juz o tym mowicie, to ja nie mam oficjalnie na imie Ondra ale Ondřej (=Andrzej)
Ondřej Ondřej Ondřej Ondřej Ondřej Ondřej Ondřej Ondřej Ondřej Lodowarka Ondřej Ondřej Ondřej Ondřej Ondřej Ondřej
Teraz zapamietacie Lodowarki? |
Ostatnio zmieniony przez ondik 2007-02-12, 21:44, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
|
zukole
Dołączył: 04 Paź 2004 Posty: 4365 Skąd: Polska
|
Wysłany: 2007-02-12, 21:37
|
|
|
ok Ondro |
|
|
|
|
vilumisiek
Dołączył: 04 Gru 2005 Posty: 1604 Skąd: Rzeszów
|
Wysłany: 2007-02-16, 14:04
|
|
|
1 Ondik
2 Arczi
3 Utratos
4 Kedlub
5 Vilumisiek
6 Autickocz
7 Olsava
8 Alicecooper
9 Peaceman
10 Ermijo
11 HonoR
12 Angst
13 Gadael
14 Dragon_katowice
15 Denim
16 Chaosu
17
18
19 Domink
20 Faisal
21 Aaru
22 Czarny_kot
23 Devotion
24
25 Sewerys18181818
Czy ktoś mógłby dopowiedzieć puste pola lub poprawić ewentualne błędy? 24 to Jurek zwany Ecem? |
|
|
|
|
alicecooper
Skarbnik
Dołączył: 06 Maj 2004 Posty: 2233 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: 2007-02-16, 15:27
|
|
|
vilu www.gomoku.pl->zawody->turnieje
mozesz porównać listę zgłoszeń i listę wynikow
17 devotion
18 tomeq_20
23 mastur
24 ece
innych nie sprawdzałem |
|
|
|
|
vilumisiek
Dołączył: 04 Gru 2005 Posty: 1604 Skąd: Rzeszów
|
Wysłany: 2007-02-16, 20:19
|
|
|
No tak. W przypadku Devotiona się imieniem szybko zasugerowałem bo to na dole szybko znalazłem. Ciężko jednak tak porównać listę zgłoszeń do klasyfikacji gdyż volvo nie ma na imię Ondrej a sodam Artur |
|
|
|
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
|