Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nagrody
Autor Wiadomość
tomeq_20

Dołączył: 13 Mar 2007
Posty: 3
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2007-03-13, 20:32   Nagrody

No ale chyba nie napisaliscie jeszcze nic o nagrodach, to co bedzie jakies info na ten temat, czy kazdy sam we wlasnym zakresie bedzie sobie nagrode fundował ?? :) :wink:
 
 
utratos 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 789
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-03-14, 15:32   

Nagrody na MMP 2007:

1. Pieniężne

RENJU:
1. 120zł
2. 70zł
3. 50zł

Gomoku:
1.100zł
2. 70zł
3. 50zł

2. Rzeczowe

- nalepszego obcokrajowca w RENJU gra Domino
- najlepszego obcokrajowca w GOMOKU Szachy
- wśród zawodników Polski którzy zgłosili się trzy tygodnie przed turniejem lub wcześniej rozlosowana zostanie " Historia futbolu"
- dla zawodników z Polski na kolejnych miejscach w klasyfikacji Renju:
4. Gra planszowa "Trivial Pursuit"
5. Gra planszowa "Wilki i owce"
6. Zestaw "Najciekawsze gry w karty"
oraz wśród reszty zawodników , którzy nie zdobyli żadnej nagrody w Renju ani Gomoku rozlosowana zostanie " Historia futbolu"
- a zawodników z Polski na kolejnych miejscach w klasyfikacji:
4. Zestaw " Najciekawsze pasjanse"
5. Zestaw " Najciekawsze gry w kości"
oraz wśród reszty zawodników , którzy nie zdobyli żadnej nagrody w Gomoku rozlosowana zostanie " Historia futbolu"

3. Puchary i medale ( za Renju)

4. Gadżety
 
 
alicecooper 
Skarbnik

Dołączył: 06 Maj 2004
Posty: 2233
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-03-14, 17:58   

1) ogłoszenie nagród 3 dni przed turniejem! przed Międzynarodowymi Mistrzostwami?

2) wydanie na salę gry dla 30 osób 1200 zł !

3) a nagroda za 1 miejsce 120!!??

4) poprzedni zarząd na koniec kadencji zostawił stan kasy stowarzyszenia na +
rozumiem ze po tej imprezie znów będziemy pod kreską;/

jak mówią "to sie w pale nie mieści"

każdy rozumny człowiek wolałby tańszą salę i większe nagrody
a zacząć by trzeba od wybrania takiego terminu na który by przyjechało jak najwięcej ludzi (proponowałem ankietę np)

Maćku proszę nie organizuj więcej
tylko podaj się do dymisji
 
 
ermijo 


Dołączył: 07 Maj 2005
Posty: 1950
Skąd: N49°37`E20°42`
Wysłany: 2007-03-14, 18:22   

No przyznam rację, że info o nagrodach powinno być trochę wcześniej podane, choć z drugiej strony gdyby nie Tomeq20, nie zwróciłbym na to uwagi. Myślę również, że jak na obecny stan finansowy stowarzyszenia, nie ma co kusić nagrodami - zwłaszcza obcokrajowców, którzy przyjeżdżają raczej pograć dla przyjemności i to samo w sobie jest najwyższym celem tych zawodów.

Cytat:
2) wydanie na salę gry dla 30 osób 1200 zł !

No cóż - targować to się można na rynku maślanym o 10 jajek, a salę chyba rezerwuje sie nie od osoby tylko ogólnie za lokal. Oczywiście, gdyby uczestników było więcej - wyszło by taniej.
Z drugiej strony nie jestem zwolennikiem, żeby gościć obcokrajowców w jakiejś norze.

Nagrody rzeczywiście niskie(pieniężne) i to już chyba od 3 turniejów temu. Mam nadzieję tylko, że nikt nie przepija tej kasy 8) , tj. budżetu Stowarzyszenia.

Bardziej pesymistycznie widzę frekwencję, która wydaje się nie być większa niż w Bytomiu a to przecież Międzynarodowe Mistrzostwa Polski.

Życzę miłej zabawy i trzymam kciuki na Polaków.
_________________
Always: "Homo ludens"
Never: "Homo faber"
 
 
tomeq_20

Dołączył: 13 Mar 2007
Posty: 3
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2007-03-15, 15:26   

Ale przesada 1200 za lokal to chyba lekkie przegiecie no chyba za to jest 5 gwiazdkowy lokal, ale przeciez tu chyba nie chodzi o to bysmy siedzieli w luksusach tylko by sie dobrze bawic ... zreszta :/
 
 
jopq 
retired


Dołączył: 10 Cze 2004
Posty: 737
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-03-15, 18:43   

Czy 1200 to dużo? Tego nie wiem, ale na cały dzień to może nie jest szokująca suma. Problemem nie jest faktycznie cena sali, ale frekwencja, która de facto była do przewidzenia. Z tego co widzę to turniej zakończy się z bilansem ujemnym i trzeba będzie to jakoś rozwiązać.

W każdym razie nagrody nie są dla wszystkich, nie są to znaczne sumy, ale powinny być choćby dla zdrowej rywalizacji. Wiadomo też, że większość na nie nie ma szans, ale to jest normalne i oczywiste. Nie wiem jaka jest proporcja wysokości nagród do ilości uczestników, ale obecne liczby wydają mi się zrozumiałe.

Jeżeli chodzi o termin, to był znany już dawno i można było protestować. Jeżeli może być coś takiego jak w ogóle dobry termin, to dlaczego ten jest zły? Po sesji, po feriach, przed świętami... Prosiłbym o jakieś wyjaśnienie.

Nie wiem co jest powodem niskiej frekwencji, chociaż szczerze mówiąc to nawet nie rozumiem ludzi jadących z drugiego końca Polski, żeby zagrać w planszówkę :P
 
 
wicherek 


Dołączył: 21 Cze 2004
Posty: 401
Skąd: Bytom
Wysłany: 2007-03-15, 19:31   

Pierwszy raz chyba widze jakis turniej, przez ktorego organizowanie przynosi straty w kieszeni zarzadu... Mysle, ze w takim wypadku lepsza nazwa dla tego zlotu byloby zapowiedz "gomoku na wesolo" a nie "mistrzostwa" bo nie widze innyvh celow oprocz tego, ze znowu dobrze sie pobawimy ( choc niekoniecznie) Bardzo cieszymy sie Maciek, ze nie robisz tego dla kasy, tylko dla nas samych, dla zabawy!! ;] Przyjezdzamy wypchac kieszenie wlascicielom lokalu, a nie wspomoc stowarzyszenie by sie rozwijalo. Przykre...
_________________
http://www.bwe.biz.pl moja strona zapraszam!
 
 
 
Paveo 

Dołączył: 22 Cze 2005
Posty: 169
Skąd: Słupsk
Wysłany: 2007-03-16, 09:48   

utratos napisał/a:
Nagrody na MMP 2007:

1. Pieniężne

RENJU:
1. 120zł
2. 70zł
3. 50zł

Gomoku:
1.100zł
2. 70zł
3. 50zł


2. Rzeczowe

- nalepszego obcokrajowca w RENJU gra Domino
- najlepszego obcokrajowca w GOMOKU Szachy
- wśród zawodników Polski którzy zgłosili się trzy tygodnie przed turniejem lub wcześniej rozlosowana zostanie " Historia futbolu"
- dla zawodników z Polski na kolejnych miejscach w klasyfikacji Renju:
4. Gra planszowa "Trivial Pursuit"
5. Gra planszowa "Wilki i owce"
6. Zestaw "Najciekawsze gry w karty"
oraz wśród reszty zawodników , którzy nie zdobyli żadnej nagrody w Renju ani Gomoku rozlosowana zostanie " Historia futbolu"
- a zawodników z Polski na kolejnych miejscach w klasyfikacji:
4. Zestaw " Najciekawsze pasjanse"
5. Zestaw " Najciekawsze gry w kości"
oraz wśród reszty zawodników , którzy nie zdobyli żadnej nagrody w Gomoku rozlosowana zostanie " Historia futbolu"

3. Puchary i medale ( za Renju)

4. Gadżety



ja sie kur...de pytam co to jest??

PS. Utratos jako prezes i w ogole nasz boss powinennes byc troche kulturalniejszy a nie podczas gry wyzywac i nie podziekowac za gre, wez sie człowieku lecz na nogi bo na głowe juz nic nie pomoze.

PS2. podaj sie do dymisji..
_________________
motto - Lepiej byc znienawidzonym za to kim sie jest, niz kochanym za to kim sie nie jest...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group