Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Festiwal Łask Maj 2007
Autor Wiadomość
McHay 

Dołączył: 31 Paź 2005
Posty: 42
Skąd: Kasinka City
Wysłany: 2007-05-06, 15:46   

Chciałbym wpaść, ale nie należe do tej grupy 50% ludzi którzy się zgłaszają i nie przyjeżdzają. Więc zgłoszenie wysyłam jak jestem pewny. Jak załatwie coś z dojazdem, nie będzie bardzo drogo i nie bedzie za duzo kolosów to bede :)
 
 
 
dragon_katowice 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 482
Skąd: katowice
Wysłany: 2007-05-07, 22:21   

McHay poczytaj dział Katowice, tam na bierząco pisze kto jedzie i czy sa wolne miejsca
w tej chwili jada Arczi, Honor i ja + 2 wolne miejsca
jedziemy w sobote
 
 
dragon_katowice 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 482
Skąd: katowice
Wysłany: 2007-05-07, 22:28   

zaj...li mi temat z Katowic ;)
już nie wiem co tu sie dzieje
 
 
McHay 

Dołączył: 31 Paź 2005
Posty: 42
Skąd: Kasinka City
Wysłany: 2007-05-07, 22:34   

No jak zaj....li to pisze tu :P A o ktorej wyjezdzacie z Katowic? W sumie mi by chyba było najlepiej dojechac z Krakowa do Katowic i z Wami... o ile będziecie mieć jeszcze miejsca...
 
 
 
dragon_katowice 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 482
Skąd: katowice
Wysłany: 2007-05-07, 22:39   

jeszcze nie wiadomo o której jedziemy, myśle,że po 12 a przed 18
ale jak sie zdecydujesz na 100% to daj znać
 
 
HonoR 
Emeryt

Dołączył: 05 Maj 2004
Posty: 398
Skąd: Bytom
Wysłany: 2007-05-08, 10:09   

No wlaśnie, co się stało z tematem w dziale 'Katowice'?
Kto się dopuścił ingerencji w tym dziale?
_________________
Zawartość alkoholu we krwi [||||||||||||||||] 63%
 
 
 
utratos 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 789
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-05-08, 18:19   

Zapowiada się wspaniały turniej. W tej chwili mamy na liście zgłoszeń już 46 zawodników.
Ze względów organizacyjnych dobrze byłoby jakby każdy przyjezdny podał konkretną godzinę przybycia do Łasku. Ekipa z Warszawy zamelduje się około 13.30 na miejscu.
Jeszcze raz zapraszam wszystkich do udziału w Festiwalu!
 
 
dragon_katowice 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 482
Skąd: katowice
Wysłany: 2007-05-08, 21:49   

Cytat:
No wlaśnie, co się stało z tematem w dziale 'Katowice'?
Kto się dopuścił ingerencji w tym dziale?


wczoraj nie było ale dziś juz powrócił :)
ktoś sie bawił
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2007-05-08, 21:57   

utratos napisał/a:
Zapowiada się wspaniały turniej. W tej chwili mamy na liście zgłoszeń już 46 zawodników


Maciek, już nie przesadzaj :) Zgłosiło się 46 osób, z czego nie wszyscy będą grać w niedzielę, a część się wcale nie zgłosiła, tylko jest "z łapanki". Niemniej jednak liczę rzeczywiście na solidną frekwencję i również wszystkich zapraszam :) (jak na razie ciągle cisza w kwestii bilarda :roll: )

Mam nadzieję, że Muchal ma odpowiednie wsparcie sprzętowe od Stowarzyszenia i nie będziemy grać na kartkach? :)

Pozdrawiam

Angst

utratos napisał/a:
Ze względów organizacyjnych dobrze byłoby jakby każdy przyjezdny podał konkretną godzinę przybycia do Łasku

A to znowu w jakim celu? :)
 
 
 
utratos 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 789
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-05-08, 22:09   

angst napisał/a:
Maciek, już nie przesadzaj Zgłosiło się 46 osób, z czego nie wszyscy będą grać w niedzielę, a część się wcale nie zgłosiła, tylko jest "z łapanki". Niemniej jednak liczę rzeczywiście na solidną frekwencję i również wszystkich zapraszam (jak na razie ciągle cisza w kwestii bilarda )


Nie przesadzam na liście jest 46 osób . Nie wiem o kim mówisz , że jest z łapanki. Może są ze 2-3 osoby niepewne przyjazdu ale nie są z łapanki.
Mam nadzieje , że ten turniej będzie przełomowy dla Stowarzyszenie i wynagrodzi wysiłki włożone do tej pory...


angst napisał/a:
Mam nadzieję, że Muchal ma odpowiednie wsparcie sprzętowe od Stowarzyszenia i nie będziemy grać na kartkach?


Rzecz oczywista od początku ma wsparcie i pomoc od Zarządu Stowarzyszenia , tóry robi wszytko żeby turniej jak najlepiej wypadł.
 
 
maestro 
Viceprezes


Dołączył: 27 Lis 2005
Posty: 1731
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-05-08, 23:12   

utratos napisał/a:
Mam nadzieje , że ten turniej będzie przełomowy dla Stowarzyszenie i wynagrodzi wysiłki włożone do tej pory...


angst napisał/a:
Mam nadzieję, że Muchal ma odpowiednie wsparcie sprzętowe od Stowarzyszenia i nie będziemy grać na kartkach?


Rzecz oczywista od początku ma wsparcie i pomoc od Zarządu Stowarzyszenia , tóry robi wszytko żeby turniej jak najlepiej wypadł.



Przy czym owe wysiłki i wsparcie można rozumieć bardzo dosłownie - chodzi o kolejne dźwiganie sprzętu na piechotę :P
 
 
dragon_katowice 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 482
Skąd: katowice
Wysłany: 2007-05-09, 21:29   

z katowic jedzie 5 osób , będziemy w sobotę około 18, prosimy o załatwienie nam noclegów, dzięki
 
 
Muchal 

Dołączył: 12 Maj 2005
Posty: 703
Skąd: Bietigheim (DE)
Wysłany: 2007-05-09, 21:37   

ok czyli zamówić wam 6-osobowy domek i angst do was dojdzie? zamówić wam 240zł kosztuje doba...
nigdzie indziej lepszych warunków za niższą cene nie ma, a poza tym to jest 200 metrów od szkoły, w której turniej będzie się rozgrywał
_________________
If the problem can be solved there is no use worrying about it, if it can't be solved worrying will do no good.
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2007-05-10, 07:28   

Muchal napisał/a:
ok czyli zamówić wam 6-osobowy domek i angst do was dojdzie? zamówić wam 240zł kosztuje doba...
nigdzie indziej lepszych warunków za niższą cene nie ma, a poza tym to jest 200 metrów od szkoły, w której turniej będzie się rozgrywał


Dla mnie ok. Jak Katowice się nie zgodzą, to jadę w niedzielę rano :) Nie będzie mi się chciało już niczego samemu szukać...

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
Muchal 

Dołączył: 12 Maj 2005
Posty: 703
Skąd: Bietigheim (DE)
Wysłany: 2007-05-10, 13:14   

chciałbym jednak potwierdzenie od Katowic, Angst Ty nie zabierasz czasem Johanki i Templara? jeśli tak to razem będzie 8 osob, czyli dwa 4-osobowe domki, cena taka sama bo 160zł domek czyli wychodzi 40zł na osobe...
_________________
If the problem can be solved there is no use worrying about it, if it can't be solved worrying will do no good.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group