Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Festiwal Łask Maj 2007
Autor Wiadomość
Ciap 
Śląski Klub GRiP


Dołączył: 08 Paź 2004
Posty: 138
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2007-05-16, 23:53   

Tylko pogratulować organizacji
_________________
Ciap
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2007-05-17, 12:46   

Muchal napisał/a:
templar krecik yoss angst - jeden domek 4-osobowy
honor blueman dragon sabina - drugi domek 4-osobowy
bmac + osoba towarzysząca -POKÓJ dwuosobowy

zrobiłem rezerwacje, z tym że w jednym z domków 4osobowych będzie jedno łózko dwuosobowe więc to już sie musicie dogadać
taką zrobiłem rezerwacje
doba liczona jest od godziny 11 do 11 troche lipnie ale inaczej sie nie da, myśłe ze damy rade
pozdro


Trochę lipa z tym jednym łóżkiem - jak się mamy dogadać? Chyba, że są ochotnicy - wiem, że Katowice są trochę bardziej zintegrowane :wink:

Dobrze byłoby jednak wiedzieć zawczasu :)

Fajnie, że udało się załatwić artykulik w gazecie (a błędy to norma w tym zakresie).

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
dragon_katowice 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 482
Skąd: katowice
Wysłany: 2007-05-17, 15:33   

Arczi śpi z nami w domku, więc prosimy taki 5 czy 6 osobowy jak jest
 
 
alicecooper 
Skarbnik

Dołączył: 06 Maj 2004
Posty: 2233
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-05-20, 23:31   

Wrażenia po turnieju

Po pierwsze i najważniejsze - udany:)
Jedna z najfajniejszych sal do gry w jakich do tej pory graliśmy.
Dobre przygotowanie - Marcinie wielkie brawa.
Turniej dla początkujących - wielki plus - zapał młodzieży do spróbowania swoich sił przywraca wiarę że warto coś robić nie tylko dla siebie.
Marcin zdobył przychylność Burmistrza a także Dyrektora szkoły dla turnieju i stowarzyszenia .
Myślę że po turnieju nie żałowali swojego wsparcia.
Turniej odwiedziła także pani z prasy.
Dopisała pogoda i natura - słonecznie i zielono.
Ładna miejscowość.
Super bonus czyli grill u Marcina - pyszne kiełbaski i to tyle że największe żarłoki sie najadły:)

PS podczas grilla miała miejsce rozmowa o stowarzyszeniu ale to już w innym poście i dziale

Ogólnie: bardzo pozytywna inicjatywa, wielkie podziękowania należą sie także rodzicom Marcina.

Na pewno z chęcią odwiedził bym Łask jeszcze raz i wszystkim polecam.
 
 
Muchal 

Dołączył: 12 Maj 2005
Posty: 703
Skąd: Bietigheim (DE)
Wysłany: 2007-05-21, 16:09   

Ja również uważam, że turnieje się udały :)
dzieki sobotniemu turniejowi mam duzo chętnych do załozenia klubu i mam nadzieje ze niedługo odbedzie sie pierwsze spotkanie.

Przede wszystkim chciałbym podziękować moim rodzicom za przygotowanie grilla, Ewie Krupickiej, Michałowi Owczarkowi i Bartkowi Rędziochowi za pomoc w organizacji całego turnieju i wszystkim graczom którzy się pojawili :)

to nie był ostatni turniej w Łasku, to wam obiecuje :)

pozdrawiam
_________________
If the problem can be solved there is no use worrying about it, if it can't be solved worrying will do no good.
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2007-05-22, 04:34   

Jestem bardzo zadowolony, iż pojawiłem się na turnieju w Łasku :) Niestety nie mogłem przybyć tam wcześniej i z tego względu nie jestem w stanie opisać, jak wyglądał sobotni turniej (może ktoś się pokusi o taki opis). Z tego co słyszałem wynika, że było mnóstwo emocji, ale jedynie pozytywnych :)

Na miejsce przybyłem w sobotę wieczorem, udając się bezpośrednio na grillową działkę. No może pośrednio, bo mieszkańcy Łasku słabo znają swoją miejscowość :) Nikt nie był w stanie wskazać mi drogi i musiałem ratować się telefonem do Muchaldinho. Okazało się, że jego działka jest 100 m od pizzerii, której goście skierowali mnie w przeciwnym kierunku :)

W końcu dotarłem jednak na miejsce i mogłem przywitać się ze starymi znajomkami :) Jedzenie było wyśmienite, a grillowicze szybko podzielili się na grupki: dyskutujących i spożywających (to i owo ;) ). Podział ten jednak co chwilę się zacierał :) Znalazł się czas na dyskusję na temat Stowarzyszenia (moje wrażenia w dziale dla członków PSGRiP) i na rozmowę na inne tematy. Po zakończeniu imprezy udaliśmy się na miejsce noclegu, które choć bliskie nie było łatwe do osiągnięcia, ze względu na przenikliwe ciemności, rozświetlane jedynie komórką Arcziego :)

Poszliśmy spać w miarę wcześnie, co niektórzy wylądowali jeszcze na dłuższą chwilę w łazience :P Dzięki temu w niedzielę rano nie było problemów ze wstawaniem i turniej rozpoczął się, poprzedzony przemówieniem Burmistrza Łasku, w miarę punktualnie :)

Nie dane mi się było dobrze rozgrzać, bo od razu w pierwszej rundzie wpakowano mnie na Arcziego. Mimo zadziwiająco silnego oporu ostatecznie poległem, ale udało się wygrać kolejne trzy gry, a potem grając w kratkę (m.in. bardzo istotne porażki z Dragonem i Honorem, a także Muchaldinho) zakończyłem turniej na 8. miejscu z bilansem 5-4. Wygrał jak zwykle (kiedy nie je kebaba) Arczi, a na podium znaleźli się również Utratos i Muchal, który godnie reprezentował Powiat Łaski. Nagrodę dla najlepszej zawodniczki zgarnęła Sabina (krążyły plotki, że specjalnie dla Bluemena, który zwątpił już w wygranie jakiejkolwiek nagrody :P ). Turniej przebiegł sprawnie, szybko rozdano nagrody i niestety musieliśmy wyjeżdżać, bo Yoss z Krecikiem spieszyli się na pociąg.

Podróż powrotna przebiegła bez zakłóceń. Byliśmy na tyle wcześnie, że starczyło jeszcze czasu na pożegnalną zapiekankę na dworcu w Kutnie :)

Przyznam szczerze, że powiało optymizmem :) Już dawno nie pamiętam nowych osób na turnieju, podchodzących do gry z błyskiem w oku, jaki mieliśmy sami kilka lat wcześniej :) W turnieju dla początkujących padł chyba nasz rekord frekwencji jeśli chodzi o płeć piękną, a w niedzielę debiutował miejscowy 10-letni zawodnik :) Grało kilka osób z Łasku, m.in. sympatyczna Ewa, podobno zmuszona przez Muchala, ale to pewnie całkiem inna historia ;) Sala do gry (patio) naprawdę wspaniała i zresztą cała szkoła naprawdę przyjemna. Na działkę Muchala i do noclegowni naprawdę blisko (jedyny mankament to za wysoka moim zdaniem cena za domki w domku :) ).

W tym miejscu chciałbym podziękować Muchaldinho i jego rodzinie oraz znajomym za wspaniałą organizację turnieju i całego naszego pobytu oraz miejscowym graczom za przybycie i gościnność :) Mam nadzieję, że to dopiero początek gomoku w Łasku, a za rok turniej będzie jeszcze liczniej obsadzony :) Gratulacje dla zwycięzców i do zobaczenia następnym razem! :)

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
templar 


Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 657
Skąd: toruń
Wysłany: 2007-05-22, 09:20   

To ja też powiem kilka słów. :) Cała impreza świetnie zorganizowana. Gril bardzo przyjemnie spędzony. Wielkie podziękowania dla Muchala - świetna robota. :)

Co do samego turnieju, to również jestem zadowolony. :) Chociaż nie było to wybitne osiągnięcie, bo byłem dopiero 14, ale zawsze była to kupa śmiechu. :) W pierwszej partii trafiłem na Muchala - miałem nadzieję, że będzie ktoś słabszy, bo rano nie czułem się zbyt dobrze... :) Mimo to dzielnie się broniłem.

Wyciągnąłem parę wniosków odnośnie samej gry (zwłaszcza po partii z Czarnym Kotem o_O ) jak i mini-walnego (o tym może przy innej okazji). Tak czy owak cieszę się, że mogłem się pojawić. :)

Pozdrawiam
templar
_________________
"...and remember - anger leads to the dark side!" (kyle katarn)
 
 
vilumisiek 


Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1604
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2007-05-22, 17:35   

Mimo, że mnie nie było chciałbym podkreślić plusy tego turnieju.

Prezes się wreszcie ogolił...

:wink:
 
 
 
roy_ 
Klubowicz


Dołączył: 15 Wrz 2004
Posty: 281
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-05-23, 02:22   

Gdyby prezesowi sie jeszcze spód koszuli nie zawijał to wyglądałby świetnie ;)
_________________
Piwo jest pyszne piwo pic trzeba kto pije piwo ten pojdzie do nieba
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group