Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: bmac
2007-11-19, 11:17
Ranking PSGRiP
Autor Wiadomość
alicecooper 
Skarbnik

Dołączył: 06 Maj 2004
Posty: 2233
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-02-15, 06:21   

soul napisał/a:
Jako czlonek komisji rewizyjnej powinienes byc bardziej zorientowany kto z czlonkow zarzadu czym sie zajmuje, aby nie podnosic bezpostawnych oskarzen powodowanych Twoja niewiedza.


otóż soul zanim zaczniesz pouczać to zauważ ze:

1)naturalne i właściwe jest pytanie prezesa o pracę zarządu bo on odpowiada za całość tych prac i ich koordynację
i nikt nie musi wnikać czy się podzieliliście zadaniami tak czy siak bo nie o to było pytanie

2)na walnym utratos zawarł w swoim programie ranking i zmianę strony tak więc także z tego powodu jest właściwe kierować pytania do niego (chyba nie dziwne że czekamy na realizację obietnic?)

3)jeśli informowałeś go o możliwości wyjazdu i od tego uzależniałeś swoją pracę
to nic takiego nikt nie mówił podczas wyborów
jeśli się zdecydowaliście na nie informowanie wyborców to prezes chyba powinien mieć plan awaryjny skoro to obiecał ?

przy okazji soul skoro nie masz ani czasu ani możliwości pracy czy rozważana jest rezygnacja /dymisja/powrót (pytanie do całego zarządu)
 
 
soul_reaper 
retired


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 889
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-02-15, 07:33   

alicecooper napisał/a:
przy okazji soul skoro nie masz ani czasu ani możliwości pracy czy rozważana jest rezygnacja /dymisja/powrót (pytanie do całego zarządu)


Najpozniej do konca przyszlego tygodnia bede mial dostep do internetu w miejscu mojego zamieszkania. Wtedy bede mogl na powrot wlaczyc sie w aktywna prace w zarzadzie. Jesli czlonkowie stowarzyszenia uwazaja, ze taka praca na odleglosc jest nie do zaakceptowania, to jedstem oczywiscie gotow podac sie do dymisji. Dlatego prosze o opinie, najlepiej w tym temacie.

Pozdrawiam Soul
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4998
Skąd: Płock
Wysłany: 2007-06-14, 10:13   

Mam nadzieję, że moje pytanie nie zostanie źle odebrane (w kontekście ostatnich wydarzeń), ale chciałbym zapytać, czy coś mi umknęło i został opublikowany ranking gomoku, a jeśli nie, to kiedy można się spodziewać jego publikacji (chyba, że się nie opłaca przed Kwidzynem :) )?

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
vilumisiek 


Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1604
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2007-06-15, 08:57   

To nie kwestia opłacania się tylko lenistwa. Bo Kwidzyn i tak będzie trzeba policzyć i tak.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group