Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Rewanz Polska-Rumunia
Autor Wiadomość
vince 

Dołączył: 26 Mar 2005
Posty: 159
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2007-07-08, 17:58   

Wiem o co ci chodzi. Rowniez to zauwazylem i powiedzialem kilku osobom jeszcze przed meczem. Ale jego gry sa dobre, i nawet jakby przypuszczenie sie potwierdzilo, warto je obejrzec. Swoja droga jezeli to aplikacja, to wysmienita:)
 
 
Muchal 

Dołączył: 12 Maj 2005
Posty: 703
Skąd: Bietigheim (DE)
Wysłany: 2007-07-08, 19:26   

ktoś skasował czyjś post czy mi sie wydaje?

polly24ben czy jakoś tak mnie też bardzo mnie zaskoczył musze się przyznać ze mogłem z nim lepiej zagrać ale zagrałem za ostrożnie i potem to już kaszana :)

ale ogolnie meczyk pozytywnie mimo że chyba miałem najgorszy wynik (6:6)

czekam na natepne :D

pozdro
_________________
If the problem can be solved there is no use worrying about it, if it can't be solved worrying will do no good.
 
 
 
vilumisiek 


Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1604
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2007-07-08, 19:31   

Yossarian 1-3 :P W sumie zdobyłeś dużo punktów.
 
 
 
ermijo 


Dołączył: 07 Maj 2005
Posty: 1950
Skąd: N49°37`E20°42`
Wysłany: 2007-07-08, 20:02   

Udało mi się pokonać infomata bez żadnych schematów. Tak w ogóle, to dziś mi się bardzo fajnie grało, czułem głód gry na wysokim poziomie, chciało mi się myśleć. W jednej grze miałem trochę szczęścia... Wciąż podziwiam tych, którzy są w stanie rozgrywać maratony 6 rundowe, póki co mi wystarcza 2-4 rund.

Co do formy jaką pokazali Rumuni - zaskoczyli mnie tym, że nie grali pewnego otwarcia (Vince wie o co chodzi bo ćwiczył to ze mną przed meczem :) ). PollyBen grał b. dobrze, choć wstępnie przejrzałem jego gry i aż tak bardzo mnie nie pasjonują, co nie znaczy, że jego sposób wygrania z Angstem, nie wydaje się być ośmieszający :P Szkoda, że nie zagrałem z pollybenem, może uda mi się już niedługo...

Pochwała należy się Puholkowi oraz Royowi, który jeszcze raz udowodnił, że mecze większej rangi są dla niego priorytetem i źródłem motywacji, która z kolei wymusza konstruktywne planowanie ruchów ;) Ze swojej gry jestem również zadowolony. Vilumisiek jak zwykle nie dał szans nikomu (jeśli chodzi o swój magiczny openik, który zapewne po meczu był analizowany przez Rumunów).
Bardzo dobrze, że udało się dokonać dobrych zmian - to oznacza, że potrafimy się uzupełniać, nie zmieniając drastycznie średniego poziomu naszej reprezentacji.

Powodzenia w następnym starciu !
_________________
Always: "Homo ludens"
Never: "Homo faber"
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2007-07-09, 09:59   

ermijo napisał/a:
PollyBen grał b. dobrze, choć wstępnie przejrzałem jego gry i aż tak bardzo mnie nie pasjonują, co nie znaczy, że jego sposób wygrania z Angstem, nie wydaje się być ośmieszający :P


Szczerze powiem, że nie pamiętam dokładnie przegranej partii z Pollym. Wiem, że zrobiłem błąd na samym początku gry, a potem już tylko próbowałem się bronić.

Za to nie przegrałem z nim obu partii ;)

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group