Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Czech Open 2007
Autor Wiadomość
zukole 

Dołączył: 04 Paź 2004
Posty: 4356
Skąd: Polska
Wysłany: 2007-07-19, 21:14   

A kim jest ten Sumarokov ?
 
 
Muchal 

Dołączył: 12 Maj 2005
Posty: 703
Skąd: Bietigheim (DE)
Wysłany: 2007-07-20, 11:45   

On był kiedyś mistrzem świata juniorów ;)
_________________
If the problem can be solved there is no use worrying about it, if it can't be solved worrying will do no good.
 
 
 
puholek 

Dołączył: 17 Maj 2004
Posty: 141
Skąd: Reda
Wysłany: 2007-07-20, 19:36   

Jestem juz w warszawie i niedlugo wracam do domu :)

Atmosfera i organizacja bardzo dobra, turnieje takze przebiegaly przyjaznie :) )

Jesli chodzi o same wyniki to w pierwszym turnieju renju czech open poszlo mi raczej slabo, po dobrym poczatku i wygranych z johancikiem i kedlubem z ostatnich 5 partii wygralem tylko 1 i zajalem 17 miejsce. Nastepnego dnia poszlo mi juz duzo lepiej :) moglem nawet wygrac ale po porazce w ostatniej rundzie spadlem na 2 miejsce.
YEC zaczal sie fatalnie, pierwszego dnia z 4 gier ugralem zaledwie 0,5 pkt. Na szczescie w dwoch ostatnich dniach udalo mi sie zmobilizowac i wygrywajac 5 z 6 gier wskoczylem na 3 miejsce.

Na koniec chcialbym podziekowac utratosowi i peacemanowi ktorzy zalatwili mi dofinansowanie dzieki ktoremu moglem sie wybrac do czech :) ) Dzieki wielkie :) )

Pozdrawiam puholek :)
 
 
 
maestro 
Viceprezes


Dołączył: 27 Lis 2005
Posty: 1731
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-07-20, 20:01   

Po powrocie z YEC mogę w pełni stwierdzić, że cały wyjazd był bardzo udany, mnóstwo świetnych gier i dobrej zabawy - tak najkrócej można go podsumować. Podróż w miarę udana, wraz z Utratosem, Peacemanem i Puholkiem jechaliśmy EC z przesiadką, w sam raz na obiad w Ostravie. Z pewnym opóźnieniem dotarliśmy do Pardubic, a tam już czekali na nas Olsava i Kolda, po czym przeszliśmy się do akademika. Warunki noclegowe wyglądały w miarę nieźle (na pierwszy rzut oka...): dwuosobowe pokoje, prawie całe piętro dla nas (tj dla wszystkich ekip, a tu bardzo liczną grupą przybyli Estonczycy). Potem walczylismy jednak z panujaca tam duchota oraz biegajacymi robalami :P Chociaz dalo sie zyc, wieczorami wpadalismy do klubu (wspominane juz rozgrywki w pilkarzyki :) ), a i do hali wcale nie mielismy tak daleko.

Miejsce, gdzie odbywal sie caly festiwal Czech Open to dobrze przygotowana, przestronna hala. O samych wynikach nie bede sie rozpisywal, partie z renju sa zreszta dostepne w sieci. Podkresle jeszcze raz dobra organizacje, Czesi naprawde sie postarali. Fajnie tez, ze polska ekipa nie wrocila z pustymi rekami :) na samym YEC 3 medale uwazam za naprawde dobrz wynik, zwlaszcza osiagniecie Pawla zasluguje na uznanie, bo poziom w grupie A byl wysoki.

Oczywiscie poza samymi turniejami tez wiele sie dzialo - poznawanie czeskiej kuchni i pubow, mecze w pilke w drugim dniu przerwy (tutaj akurat przyfarcili Czesi :P ), prowadzilismy dlugie i ciekawe dyskusje oraz wciagajace, nocne analizy gier :) Ze zwyklego z pozoru wyjazdu wyszły swietne wakacje.

Dodam jeszcze tylko swoja drobna uwage, ze bardzo mi spodobalo sie spedzanie czasu w tak doborowym towarzystwie i polecam wszystkim takie wyjazdy :)
 
 
teletombola

Dołączył: 21 Kwi 2006
Posty: 123
Wysłany: 2007-07-20, 22:43   

adif wymiatal ale oczywiscie leszcze na kurniku dalej wyzywaja od blokersow go , nigdy nie osiagna polowy tego co on ale komentuja glupawo ;p brawo adif tak dalej i pomysl skoro jestes blokersem i wymiatasz co by bylo gdybys zaczal atakowac ? biedne lamki :)
 
 
ondik 
{BJ}

Dołączył: 22 Sie 2004
Posty: 286
Skąd: Havířov
Wysłany: 2007-07-21, 10:37   

teletombola, nie wiesz o czym gadasz. Racje adifek? :P
 
 
 
Peaceman 


Dołączył: 22 Mar 2005
Posty: 302
Skąd: Syreni Gród
Wysłany: 2007-07-21, 11:17   

Cóż to był za wyjazd! :D

Po raz kolejny Ales udowodnił, że gdy się za coś bierze nie ma mowy o klapie.
Ceremonia otwarcia i zamknięcia YEC bardzo dobrze zorganizowane - darmowy poczęstunek, szampan, zapierająca dech w piersiach przemowa utratosa :)

Dobrze zorganizowany czas pozaturniejowy - mecz piłki nożnej, beach party, wyjścia do pubów, kino letnie. Choć z tego pierwszego nie mogłem zaczerpnąc wiele radości z powodu kontuzji kolana to z pozostałych czerpałem w dwójnasłóp ( tak to się pisze?) :)

W turnieju piłki nożnej Rep. Polski zajęła drugie miejsce, dała się wyprzedzić jedynie Czechom, którzy niedość że zadzwonili po profesjonalnego piłkarza, to jeszcze mieli na tyle długą ławke rezerwowych, ze z łatwością znosili trudy spotkań rozgrywanych w 30C upale. My też zaprezentowaliśmy się z dobrej strony - czarny kot ustrzelił hattricka w jednym meczu i chyba został królem strzelców całego turnieju, chaosu z adifkiem z łatwością rozbijali ataki rywali, puholek przeprowadzał niesamowite rajdy skrzydłami, tylko utratos kopał piłke jakoś tak "na ukos" :D

Co do samego turnieju GiR to chłopaki osiągneli niezłe sukcesy - drugie miejsce Puhola i trzecie miejsce Adifka w gomoku oraz największa niespodzianka, nie wiem czy nie w całej historii RIFu - wygrana Adifka na bardzo mocno obsadzonym turnieju renju.
Do tego 3 medale w YEC, można uznać za wyśmienity sukces Polskiej Reprezentacji! :)


Atmosfera była zaj****!! (jak zawsze w Czechach). Tego troche nam brakuje, żadnych zgrzytów, ciśnień, pretensji, wszyscy uśmiechnięci z przyjemnością robiąc lodowarki każdemu kto odwzajemni ich uśmiech.

Masa ładnych dziewczyn wzięła udział w Czech Open ( tego też niestety nam brakuje), z tego najładniejsze grały w gomoku i renju! ( no może poza "szachistką" ;) ), miłe hostessy podające darmowe napoje energetyzujące ( na lodowarke trzeba było jednak u nich zasłużyć).

Suma sumarum wyjazd super - kto był ten wie, kto nie był niech żałuje :)

Zapomniałbym dodać - Ondik jest boski! :)
_________________
Peace&Love
 
 
 
lonewolf 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 710
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-07-22, 00:42   

Gdzie można znaleźć końcowe wyniki YEC?

Gratulacje dla polskiej ekipy!
 
 
maestro 
Viceprezes


Dołączył: 27 Lis 2005
Posty: 1731
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-07-22, 08:25   

Wyniki YEC:

http://www.czechopen.net/...p?id_turnaje=30


Gry z YEC:

http://www.renju.net/media/games.php?gameid=5956
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4998
Skąd: Płock
Wysłany: 2007-07-22, 15:12   

Peaceman napisał/a:

W turnieju piłki nożnej Rep. Polski zajęła drugie miejsce, dała się wyprzedzić jedynie Czechom, którzy niedość że zadzwonili po profesjonalnego piłkarza, to jeszcze mieli na tyle długą ławke rezerwowych, ze z łatwością znosili trudy spotkań rozgrywanych w 30C upale. My też zaprezentowaliśmy się z dobrej strony - czarny kot ustrzelił hattricka w jednym meczu i chyba został królem strzelców całego turnieju, chaosu z adifkiem z łatwością rozbijali ataki rywali, puholek przeprowadzał niesamowite rajdy skrzydłami, tylko utratos kopał piłke jakoś tak "na ukos" :D

Czesi nic nie napomknęli o tym turnieju, a może bym został (gram w nogę mniej więcej jak w piłkarzyki ;) ).
Peaceman napisał/a:
Zapomniałbym dodać - Ondik jest boski! :)


Przegrałeś jakiś zakład :] Czy po prostu mowa o lodowarkach? :P

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
Peaceman 


Dołączył: 22 Mar 2005
Posty: 302
Skąd: Syreni Gród
Wysłany: 2007-07-22, 18:26   

angst napisał/a:
Czesi nic nie napomknęli o tym turnieju, a może bym został (gram w nogę mniej więcej jak w piłkarzyki ).


Kurcze, szkoda Angst, nie miał kto nam stać na bramce :)
_________________
Peace&Love
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4998
Skąd: Płock
Wysłany: 2007-07-23, 07:56   

Peaceman napisał/a:
angst napisał/a:
Czesi nic nie napomknęli o tym turnieju, a może bym został (gram w nogę mniej więcej jak w piłkarzyki ).


Kurcze, szkoda Angst, nie miał kto nam stać na bramce :)


Nie pomógłbym raczej. Jestem typowym egzekutorem, a w ostateczności rozgrywającym :P

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
wicherek 


Dołączył: 20 Cze 2004
Posty: 401
Skąd: Bytom
Wysłany: 2007-07-23, 17:52   

angst napisał/a:
Nie pomógłbym raczej. Jestem typowym egzekutorem


znaczy tym, co wspomaga druzyne, gdy pilka utchnie na srodku boiska, i trzeba ruszyc stolem ?:D
_________________
http://www.bwe.biz.pl moja strona zapraszam!
 
 
 
zukole 

Dołączył: 04 Paź 2004
Posty: 4356
Skąd: Polska
Wysłany: 2008-06-27, 15:14   

http://www.renju.net/media/news.php?news_no=256
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group