Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Hyh.. konkursy!
Autor Wiadomość
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2004-08-05, 17:11   Hyh.. konkursy!

Siemano.

Aduś lubi konkursy :rotfl:

Niekoniecznie te z Gomoku, no ale kit z tym.

Mam 3 propozycje konkursów, sądzę że jak jeden z nich przejdzie przez wszystkich, to będzie git.

Oto one:

- Post Roku (wybieramy posta roku w kilku kategoriach - najdłuższy, najśmieszniejszy, najmądrzejszy, itd..)

- Bestery Forumery 2004 (wybieramy najlepszych forumowiczów :P )

- Reality Sroł 2004 (kilkunastu użytkowników forum przebywa w zamknięciu w jednym dziale, nie mając dostępu do innych, podczas gdy inni mają dostęp do nich :P Wypasior, ale tu nie przejdzie :P )

Ja tam chciałbym wszystkie na raz, ale najlepsze Reality Sroł (dopuszczam modyfikację tytułu :rotfl: )

Co wy na to smutasy? :mrgreen: :twisted: :roll:
 
 
 
seba 

Dołączył: 07 Maj 2004
Posty: 167
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-08-05, 17:31   

Po 1 to Adik masz świra na punkcie robienia konkursów i zawracania ludziom gitary....... ale może to zaleta? :) Co do tematu, pierwsze 2 punkty mogą być ale Reality Sroł 2004 to jest mały niewypał..... zamkneli by mnie w dziale Ranju i bym tam siedział... o nie! Ogólnie ciekawy pomysł :)

Pozdrawiam
Seba
 
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2004-08-05, 18:02   

Zamknęli by cie w dziale zamkniętym, w którym mógłbyś nawet przepisy Kuronia opowiadać i nic by ci za to nie zrobili. I reszta oglądała by kilka osób, które tam siedzą i co jakiś czas głosowała, kto ma być wyrąbany ;D

Ogólnie ja jestem za tym, żeby było wszystko z tych :rotfl:

Bozki Romeo Adikeo :mrgreen:

Można taką reklame Reality Sroł:

Muzyka, pieniądze, sława, kobiety i kibel bez papieru - Reality Sroł - dla ciebie i dla wielu! :P

Pozdrawiam, Adik. :mrgreen:
 
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2004-08-05, 18:05   

Cytat:
- Post Roku (wybieramy posta roku w kilku kategoriach - najdłuższy, najśmieszniejszy, najmądrzejszy, itd..)
Mysle, ze jesli juz, to nie ma co robic kategorii - niech kazdy wybierze wedlug wlasnego uznania. Na pewno niedopuszczalna jest kategoria najdluzszy - prowokuje do wodolejstwa.

A tak w ogole, to mi sie pomysl srednio podoba, ale jak tlum bedzie chcial ;)

Co do najlepszych forumowiczow... Rowniez mam pewne zastrzezenia, ale... (patrz ciut wyzej)

Co do Reality, to traktuje to jako zart (nawet zabawny :D ).
 
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2004-08-05, 18:33   

1. Najlepszy - nie znaczy ten który najwięcej pisze.

2. Z Reality Sroł to nie żarty. Ja bym chętnie się zamknął w jednym dziale. Musiałbym Ece wszystko wyjaśnić, jak to się mówi - przedstawić koncepcję - ale jak traktuje to jako żart, to nie ma co.

3. Jak ktoś leje wodę, to możesz zakręcić kran i przestać patrzeć. Poza tym zgadzam się, że nie powinno być :P

4. Wy to w ogóle nie nowocześni. Tylko piwsko i fajki. Zero inwencji :mrgreen:

Pozdrawiam, Adik. :rotfl:
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2004-08-05, 18:49   

Myślałem kiedyś nad drugim z tych konkursów, ale obawiałem się zaproponować, żeby nie posądził mnie ktoś o narcyzm...

Pierwszy także nie jest zły.

Jeśli chodzi o ostatni, nazwę koniecznie zmienić - to czy uczestnicy zabawy nie mogliby oglądać innych działów w tym czasie? Bo jeśli tak, to ja w to nie wchodzę (czytam po prostu wszystkie posty i jako że na pewno wszedłbym do finału :P , to miałbym potem spore zaległości do nadrobienia).

Adik pisz jakieś ciekawe regulaminy i startujemy !!!

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2004-08-05, 18:56   

Angst napisał/a:
Adik pisz jakieś ciekawe regulaminy i startujemy !!!


Ratujesz honor tego forum :D

Się zrobi. Wejdź tu o 22 będziesz miał jak na dłoni. 3 konkursiki no i z bólem zmienie nazwę mojego Reality :cry:

Pozdrawiam, Adik.

P.S - [ twins - maryśka ] Nanana, nanana, Heej Jej Marihuana, Nanana, nanana, cała sala najarana :mrgreen:

Korzystajcie z mojego dobrego humoru :P Dzisiaj możecie mnie opierniczać, itd.. a mi wszystko poleci jutro w niepamięć :D :mrgreen: Jem właśnie 12 rożka dzisiaj :D Szykuję chorobę na początek roku szkolnego :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Muszę znowu pozdrowić, Adik.

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
GoNdziO 
woj. Lubuskie


Dołączył: 29 Kwi 2004
Posty: 113
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2004-08-05, 19:09   

adik napisał/a:
Korzystajcie z mojego dobrego humoru :P Dzisiaj możecie mnie opierniczać, itd.. a mi wszystko poleci jutro w niepamięć :D :mrgreen: Jem właśnie 12 rożka dzisiaj :D Szykuję chorobę na początek roku szkolnego :rotfl: :rotfl: :rotfl:


pff..


A wiec jak dla mnie to pomysly sa do bani ten ostatnio to juz w ogole...

''- Post Roku (wybieramy posta roku w kilku kategoriach - najdłuższy, najśmieszniejszy, najmądrzejszy, itd..) ''

I co teraz bedziemy mieli przejrzec cale forum i znalezc jakis najlepszy post ? haha zartujesz..


''Bestery Forumery 2004 (wybieramy najlepszych forumowiczów ) ''

co znaczy najlepszy ?
 
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2004-08-05, 19:27   

Ten ostatni jest najlepszy. Byłyby dwa dodatkowe, ukryte działy. Jeden z nich widzieliby uczestnicy (widzieliby ten jeden i reszte normalnych o Gomoku) - byłoby ich np. 8, pozostali (wąska grupa, zaufanych osób, aby uczestnicy, nie mogli prosić kolegów, żeby sie zarejestrowali i głosowali na nich), a więc Ci "zaufani" oglądaliby dwa działy (oczywiście wszystkie pozostałe też) i w tym do którego tylko oni mają dostęp głosowaliby, omawiali poszczególne wydarzenia, w tajemnicy przed uczestnikami i normalnymi forumowiczami.

Ci "zaufani" nie mogliby oczywiście pisać do uczestników. Co jakiś czas (kwestia ustalenia) administrator informowałby uczestników o tym, który z nich opuszcza dział (nie widzi go i nie jest nawet "zaufanym").
Co jakiś czas "zaufani" wybieraliby jakieś ciekawe zadania, itd..

Oczywiście najlepiej powiązane z Gomoku.

Rozumiesz już?

A co do drugiego i pierwszego. Najlepszy - wg własnej interpretacji. Po prostu taki, bez którego forum nie byłoby takie jakie jest - w pozytywnym sensie.

A szukać nie musisz. Ja np. pamiętam, które wywarły na mnie wrażenie, pamiętam śmieszne, itd..

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
kaka 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 277
Skąd: Dębica
Wysłany: 2004-08-08, 10:54   

Jakoś nie mam przekonania do większości inicjatyw Adika. Do tej również. Są one przesycone patetyzmem, robią dużo hałasu a nie wnoszą nic konkretnego.
Rozumiem, że niektórych bawią takie rzeczy. Mnie niespecjalnie.

Adik jeśli mógłbyś.. prosze Cie o zrewidowanie swoich zapędów do robienia konkursów itp.. Jeśli jest ich zbyt dużo tracą swój prestiż. Twoje inicjatywy nie beda brane poważnie, jeśli będziesz prezentował je w takiej formie.
Napisze jeszcze raz że ten właśnie twój patetyzm i zakrecony humor przeszkadza mi w popieraniu twoich inicjatyw, które pewnie mają swój sens.
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2004-08-09, 12:58   

Możesz pisać normalnie, mi się nie chce patrzeć do słownika.

Ten mój "zakręcony humor" jest o wiele lepszy niż pierdzenie w stołki przez 90% użytkowników tego forum, którzy potrafią tylko krytykować, a sami żadnej ciekawej inicjatywy nie wnoszą.

Ty, Kako, mógłbyś popisać się własną inwencją, a nie słowami z telewizji, czy studiów.
Aa.. No i jeszcze tniecie szanowni moderatorzy posty bez sensu - tego też wytnie ktoś pewnie. Nie wiem dlaczego, ale spoko.. W końcu po to jesteście.

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2004-08-09, 13:12   

Cytat:
Aa.. No i jeszcze tniecie szanowni moderatorzy posty bez sensu - tego też wytnie ktoś pewnie. Nie wiem dlaczego, ale spoko.. W końcu po to jesteście.
Daruj sobie takie uwagi, bo niczego nie wnosza. Prosze takze wrocic do tematu.

Co do slowa "patetyczny", to jego definicje mozna znalezc tutaj http://slowniki.onet.pl/i...czny&tr=pol-slo
Jesli nie takie znaczenie mial Karol na mysli, to licze na to, ze sie poprawi.

I taka uwaga - styl pisania uzytkownika jest jego wlasna sprawa, o ile nie jest obrazliwy, wulgarny. Jesli ktos chce byc bardzo elokwentny w swoich wypowiedziach, to ma do tego prawo. Jezeli komus styl potoczny bardziej odpowiada, rowniez tego sie mu nie zabrania.
http://slowniki.onet.pl/index.html?tr=pol-slo - polecam kazdemu

P.S. Adiku, pamietaj takze, ze zasob slownictwa osoby doroslej jest duzo wiekszy niz 14-latka. Obys nie musial rozmawiac nigdy z bMackiem, bo ja mam problemy ze zrozumieniem tego co mowi, a nie uwazam zeby zasob mojego slownictwa byl ubogi.
 
 
 
kaka 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 277
Skąd: Dębica
Wysłany: 2004-08-09, 21:54   

Sory za być może przesadną krytykę Adik.
Sam postanowiłem zrewidować swój pogląd wynikający impulsu, pierwszej reakcji na to co zobaczylem po powrocie z wakacji.
W gruncie rzeczy nie przeszkadzają mi twoje konkursy. Prowadź je dalej, a ja jeśli nie będe się zgadzał po prostu nic nie napiszę.

Choć twój pomysł mi nie odpowiada, widze, że jest bardzo ciekawy i życze powodzenia przy jego realizacji.

Zaplanuj wszystko. Chętni napewno się znajdą. Tak w ogóle powrócmy do meritum tego tematu. Pierwszy pomysł na konkurs jest dobry i go popieram. 2 pozostałe - jak chcesz to OK!

P.S. meritum w moim rozumieniu to esencja tematu, sedno sprawy, czyli ,,konkursy,,:P hehehe
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group