Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Estonia tour (dofinanswoanie)
Autor Wiadomość
arczi 

Dołączył: 25 Mar 2005
Posty: 151
Skąd: Katowice
Wysłany: 2008-04-09, 12:26   Estonia tour (dofinanswoanie)

Nigdy nie byłem dobry w pisaniu info, no ale niech spróbuje:

Jest turniej w Estonii ^^ 2-10 sierpień bodajże ^^ chyba młodzieżowe mistrzostwa renju, a przy okazji ma być gomoku i connect 6, chyba czy coś:) Może są szczegóły na renju.ee ^^

Ale ogólnie nie o tym chciałem pisać.
Niedawno Attila poinformował mnie, że jest możliwość dofinansowania z RIF'u na wyjazd dla młodzieży(dokładnie z Youth Fund chiba). Nie wiem również jaki jest dokładny przedział wiekowy, ale każdy może napisać i spytać się czy by się załapał, nawet alice jak się ogoli, abo i nie:)
Prezesem RIF'u jest Ants Soosyrv, więc do niego proszę kierować wszelakie pytania.

Obecnie udało mi się zwerbować Muchaldinho oraz Yossariana i jestem w trakcie pertraktacji z Ants'em. Napisał, że nie będzie problemu z dofinansowaniem, ale jeszcze musimy dopiąć wszystko na ostatni guzik. Attila już uzyskał takie wsparcie:) Jeżeli ktoś chciałby się zabrać to mogę napisać w jego imieniu, ale proszę o jak najszybszy kontakt, bo fundusze RIF'u to nie worek bez dna (podobno).

Polecam serdecznie wyjazd, utratos z peace'm byli dwa lata temu i po wyjeździe cieszyli jak dzikie ryjówki. Okazja, żeby poznać ludzi z całe świata, pograć w ulubioną grę i spędzić miło czas na różnych rozrywkach w tzw. free-time :)


ps mam kaca, więc nie ręcze za wypowiedź

Pozdro i czekam na odpowiedź miśki
 
 
 
Peaceman 


Dołączył: 22 Mar 2005
Posty: 302
Skąd: Syreni Gród
Wysłany: 2008-04-09, 12:55   

Pewnie że warto się wybrać!!
Wpadnie pewnie sporo skośnookich i gromada ruskich, no i na poziom zawodów nie będzie można narzekać, szczególnie w najstarszych grupach.

Na pewno jest możliwość załatwienia dofinansowania na cały pobyt podczas YWC czyli 110Euro. Nie wiem co z dojazdem, bo nigdy Ants nie był specjalnie skory do finansowania kosztów podrózy, no ale Artek może coś załatwi :)

Nie zastanawiać się czy jesteście wystarczająco dobrzy żeby pojechać, tylko uderzajcie do Estonii. Piękny kraj, piękne dziewczyny, masa dobrej zabawy!!
Jeśli takie beztalencie jak Arczi może dostać dofinansowanie to wy też!! :D

Polecam gorąco!

przedział wiekowy jest dla osób urodzonych w 1984 włącznie!

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Szczegóły wyglądają dokładnie tak:

Youth World Championship
Estonia, Haapsalu, August 2008 (08-03 - 08-10), RIF rule

Youth World Championship will held in Estonia, small town Haapsalu Aug. 3.-10. At the same time and same place we will celebrate also RIF`s 20 years birthday. So we would like to invite all players to Haapsalu next summer. Here is approximate time-table:

Aug. 3. - Arrival day
- 19.00 Opening Ceremony
Aug. 4. - Rounds 1.-3.
Aug. 5. - Rounds 4.-6.
Aug. 6. - Round 7.
- Blitz tournament
- Cultural program and excursion
Aug. 7. - Open tournament, RIF 20 years celebrations for all. guests
Aug. 8. - Rounds 8.-10.
Aug. 9. - Round 11.
- 17.00 Closing Ceremony
Aug. 10. - Departure

Approximate costs for youth players and their senders are about 110 EURO per person per whole period, including food, accomodation in hostel and transportation Tallinn-Haapsalu-Tallinn. If someone wants accomodation in better conditions please let us know as soon as possible, its quite hard to get places in hotels later because Haapsalu is popular summerplace. If you need good conditions and ready to pay, we recommend hotel Fra Mare http://www.framare.ee/ind...ndex〈=eng
For YWC we will not have special homepage, but we will add information to page of Estonian Renju Union - renju.ee, if you open "championships", you can see added information. I will also send next Newsletter with additional information in February

Our contacts: Ants Soosyrv, president of Organising Committee: asoosyrv@hotmail.com, Ants.Soosyrv@mail.ee, +372 56 69 73 82, Lemmiku 12, Tallinn 10911, Estonia Renee Pajuste, vice-president of Organising Committee: Renee@hg.edu.ee, +372 56 62 93 08 Sander Sulane, vice-president of Organising Committee: sulane999@hotmail.com, +372 56 35 95 56

After YWC and RIF 20 years celebrations all players and guests are invited to our traditional summer camp Karepa, what will held Aug. 10.-18.

Friendly, Ants
_________________
Peace&Love
 
 
 
maestro 
Viceprezes


Dołączył: 27 Lis 2005
Posty: 1731
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-04-09, 16:36   

Fajna propozycja, ja się na to piszę :)
 
 
arczi 

Dołączył: 25 Mar 2005
Posty: 151
Skąd: Katowice
Wysłany: 2008-04-10, 21:56   

Pisać szybko kto chciałby się załapać na dofinansowanie! Ants mi napisał, że chciałby wiedzieć do 20 tego miesiąca ile jest chętnych, obecnie udało mi się załatwić dofinansowanie dla mnie, Muchala, Yoss'a oraz Puholka. Nie wiadomo w jakim stopniu fundacja będzie mogła pomóc, ale psotarają się zabrać jak najwięcej osób, więc im szybciej tym lepiej. Z Muchalem i Yossem zrezygnowalismy z hostelu na rzecz spania w szkole na ziemi zeby mogl puhol sie zabrac, wiec pewnie za duzo osob nie bedzie moglo jeszcze sie zabrac..
 
 
 
arczi 

Dołączył: 25 Mar 2005
Posty: 151
Skąd: Katowice
Wysłany: 2008-04-15, 23:42   

20 Kwietnia Ants planuje zamknąć listę osób które może wesprzeć finansowo, więc proszę się spieszyć z mail'ami. Za chwilę piszę w imieniu maestro (za jego zgodą) . Na turniej wybiera się również prawdopodobnie ondik :) Mogę jeszcze spróbować napisać w czyimś imieniu lecz jak dotąd odzew na forum był znikomy, czasu ubyło, więc budżet pewnie się uszczuplił:/
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group