Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ateny 2004
Autor Wiadomość
kaka 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 277
Skąd: Dębica
Wysłany: 2004-08-28, 21:43   

Nie jest aż tak czarno jak w powyższym poście, choć w znacznej części się z nim zgadzam.
Nie wszyscy sportowcy zarabiają tylko tyle ile napisałeś. Większa ich część ma inne dochody. Masz jednak racje mówiąc o młodych polskich sportowcach, którzy nie są popularni. Oni są w beznadziejnej sytuacji. Pomoc dla nich powinna być o wiele wiele (...) wiele większa.
Co do dziennikarzy i komentatorów, też zwróciłem na to uwagę, ale na szczęście nie wszyscy są tak krytyczni. Są tacy co mówią całą prawdę o tym co się dzieje w naszym sporcie. Atlanta -7złotych, Sydney-5, Ateny -3... Mam nadzieję, że w Pekinie będziemy mieli więcej niż 1 złoto :D choć jeśli nie nastąpią pewne zmiany na które nic nie wskazuje będzie źle... chyba że PKOl nie będzie przynajmniej utrudniał życia naszym sportowcom:))Nasz prezydent który tak lubi sport też mógłby się postarać o większe dotację robiąc użytek z wzrostu PKB o 6,9%. Ehh.. nie będe mówił o polityce..
Jestem dumny z naszych sportowców ale olimpiady nie uważam za udaną.
Mogło być dużo lepiej.
 
 
seba 

Dołączył: 07 Maj 2004
Posty: 167
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-08-29, 19:24   

10 medali to troche marnie... Polacy mieli okropnego pecha na tych igrzyskach, szczegolnie kajakarze i wioślarze. Nad Polską ekipą wisiałą chyba klątwa Ukrainy! Zauważyliście że: Krawczyk przegrał z Ukraińcem o 1sekunde?, że nasi wioślarze z Adamem Korolem ( chyba 4) przegrała brązowy medal z osadą Ukraińską o 7setnych?, i że nasi wioślarze przegrali z osadą Ukraińską będąc przez 3/4 dystasu w 3, i zajeli 4 miejsce przegrywając z Ukrainą o ćwierć dziubka....

No brutale ale prawdziwe... a Dziś nasz zapaśnik 4 miejsce.... za dużo tych 4 miejsc, zdecydowanie

Pozdrawiam
Seba
 
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2004-08-30, 11:30   

Gdyby tak liczyć pkt za miejsca i dopiero potem dawać jeden wielki medal, to pewnie z tych 4 by sie troche uzbierało :P

Seba, odchodziłeś od fotela na tych igrzyskach?

Powiedz mi w której sekundzie Lamar Odom zdobył swój pierwszy punkt w meczu o 3. miejsce i z jakiej odległosci? :p

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
seba 

Dołączył: 07 Maj 2004
Posty: 167
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-08-30, 13:20   

Takich szczegolów nie znam.

Ale fakt żadko odchodziłem od kompa ( mam tv w kompie) budziłem sie codziennie o 7 rano a kładłem o 0:00 non stop Igrzyska.

W końcu Igrzyska są raz na 4 lata..... tego nie wolno przegapić.

Już za 4 lata, już za 4 lata.....
 
 
 
Pavlini 

Dołączył: 20 Cze 2004
Posty: 168
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-09-08, 00:32   

adik napisał/a:
Sysko byłoby fajnie, gdyby Rogowska pokonała te Rosjanki, a Pyrek jakoś ładniej skakała, chociaż 4 miejsce nie jest złe.


Fieofanową co najwyżej :)
Ten medal, mimo, że brązowy przysporzył mi najwięcej radości.

Natomiast cały występ naszej reprezentacji na Olimpiadzie uważam za bardzo słaby.. Nie sądzę jednak, by nakłady na sport szybko wzrosły, obawiałbym się przed kolejnym zmniejszem tychże środków..
Najgorsze, że niektórzy w ogóle nie poczuwają się do winy za wyniki osiągnięte w Atenach(może za wyjątkiem pani(?) prezes Związku Łucznictwa i trenera Tracza/zapasy/).
Zdarzały nam się również niezrozumiałe wpadki, o których z resztą było głośno(choćby te 15 gramów).
W tym konkretnym przypadku również nie zauwazyłem, by ktoś wziął na siebie odpowiedzialność za ten incydent.
Może nie będę się zagłębiał tutaj w występ naszej reprezentacji kajakarskiej, jednak oceniał bym ją jako poniżej oczekiwań.
Lecz to nie kajakarstwo było najsłabszym punktem naszych występów w Atenach.
Wyniki zapaśników chciałoby się wymazać z pamięci, my, kibice, możemy to uczynić, ludzie w Związku mają jednak ból głowy, co robić dalej. Gorzej niż katastrofalnie nie oceniłbym ich startu. Jeździectwo czy łucznictwo lepiej pominę.
W Lekkiej Atletyce też jakby czegoś zabrakło i ostatecznie padł mit o naszej sztafecie(niestety, choć zapowiadało się na to od jakiegoś czasu).

Inną, przykra rzeczą jest stan naszych gier zespołowych.
W Atenach, wśród wszystkich drużynowych konkurencji(zarówno damskich, jak i męskich-pomijam drużynowe jeździectwo :) ) mieliśmy zaledwie jednego(!) przedstawiciela i jego występ należy uznać za przyzwoity. Co z resztą?

Tyle na razie, może jeszcze coś mi się przypomni później :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group