Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Turniej pente z pulą 111 zł
Autor Wiadomość
vilumisiek 


Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1604
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2008-11-20, 16:44   Turniej pente z pulą 111 zł

Witam, chciałem zaprosić wszystkich do turnieju ze sporą pulą pieniężną fundowaną przez dwie osoby (nie wiem póki co czy mogę zdradzać personalia więc może później się o tym napisze).

W dobie nudnych turniejów o pietruszkę, rozwlekłych jak papier toaletowy mam zamiar zaprezentować turniej oparty na zasadach pucharowych już od pierwszego meczu! Para finałowa może być pewna sporego podziału puli turniejowej (punktowanie trzeciego miejsce jest uzależnione jest od liczby chętnych, którzy się zgłoszą.

Po okresie niekorzystnych zmian na kurniku pragnę rozpropagować wśród graczy mało uczęszczany serwer, w 100% darmowy z równie intuicyjną obsługą, archiwizacją partii i rankingami dla każdej odmiany gry osobno - jakim jest www.pente.org

Na stołach można w każdym momencie zmieniać możliwość gry pomiędzy mnóstwem odmian pente, connectem6 czy gomoku.

Gramy live (nie turn-based) z ustawieniami 20minut na zawodnika standardowe pente pro, do uzyskania przez przeciwnika 2 punktów przewagi (2:0, 3:1 itd...). Zero litości dla unikających gry. Nie będę się cackał z walkowerami jak Angst by inni nie musieli czekać na takich mało aktywnych typów. Długi czas partii myślę, że gwarantuje wysoki poziom gier. Nic nie stoi na przeszkodzie by mecz w przypadku przedłużania się rozłożyć na dwa dni!

Umawiamy się w tym temacie a wynik zobowiązany jest wpisać zwycięzca chodź może zrobić to również przegrany obok wyniku. Warunkiem uczestnictwa jest rejestracja na www.forum.gomoku.pl , www.pente.org, podanie nicku na jakim będzie się rozgrywać wszystkie mecze.

Parowanie zostanie przeprowadzone po zgłoszeniu się wszystkich chętnych. Brak jakichkolwiek ograniczeń. Nie znasz pente? Zapisz się, to nie boli! Jako, że turniej należy do PSGRiP (chodź nie jest sponsorem) rozstawienie graczy takie jak kolejność MP w Warszawie. Chodzi jednak chyba tylko o prestiż numerków bo w niczym nie przeszkadza, żeby Yoss trafił na Arcziego i odpadł już na początku :P

Niech zwycięży najlepszy! :twisted:

PS. DRAGON ZAPRASZAMY! :)
PS.2 Relacje z meczy na http://vilumisiek.googlepages.com/ ;)
PS.3. Umownie turniej nazwijmy PTP (polskim turniejem pente)
Ostatnio zmieniony przez vilumisiek 2008-11-20, 17:47, w całości zmieniany 6 razy  
 
 
 
s3v3n

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 686
Skąd: krakow
Wysłany: 2008-11-20, 17:38   

chetnie wezme udzial. oczywiscie na nicku s3v3n
 
 
 
dobrychemik 


Dołączył: 20 Cze 2007
Posty: 640
Skąd: Europa
Wysłany: 2008-11-20, 19:44   

Chętnie zagram. Na nicku... nie pamiętam jaki tam tam. Pewnie coś z chemikiem w nazwie.
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4998
Skąd: Płock
Wysłany: 2008-11-20, 20:19   Re: Turniej pente z pulą 111 zł

Zgłaszam chęć gry - nick piotrek401.

Pozdrawiam

Angst

P.S.
vilumisiek napisał/a:
Nie będę się cackał z walkowerami jak Angst by inni nie musieli czekać na takich mało aktywnych typów.

Brak walkowerów nie powoduje żadnych opóźnień. Z niecierpliwością czekam na te rozgrywki pod kątem walkowerów, motywowania ludzi do gry, etc. :) Życzę wytrwałości! :]
 
 
 
vilumisiek 


Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1604
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2008-11-20, 20:57   

dobrychemik napisał/a:
Chętnie zagram. Na nicku... nie pamiętam jaki tam tam. Pewnie coś z chemikiem w nazwie.


Poważny turniej, poważne pieniądze. Ktoś zainwestował w was ponad 100zł. Więc się postarajcie! :P
 
 
 
dobrychemik 


Dołączył: 20 Cze 2007
Posty: 640
Skąd: Europa
Wysłany: 2008-11-20, 21:16   

Poszukałem i znalazłem: "chemik". "Dobrychemik" tam nie wchodzi, bo za długi.
 
 
Karol G. 

Dołączył: 07 Lis 2006
Posty: 403
Skąd: Cambridge
Wysłany: 2008-11-21, 01:52   

Pula nagród (i to do podziału) jest tak śmieszna, że nie warto tego eksponować. Nie deklaruję chęci do gry, ponieważ przyzwyczaiłem się do gry w godzinach wieczorno-nocnych a w dzień zajmuję się innymi rzeczami i prawie na pewno spowalniałbym rozgrywki.

To już w turniejach korespondencyjnych w Pente więcej można wygrać niż w tym.
Granie do pierwszego wygranego seta jest dość ryzykowne, Karl z Zoey'em jak tak grali to rozstrzygniecie nastąpiło chyba w 7 secie?
Rozstawienie na podstawie turnieju gdzie grało 6 osób - nie pij tyle ; ) Już wyciągnij lepiej średnią (ważoną) z rankingów na różnych serwisach + ranking stowarzyszenia. Pomysł takiego turnieju mógłby się spodobać kilku zagraniczniakom - jak to nie jest zabawa tylko dla Polaków/osób z naszej strefy czasowej to napisz na ichnim forum też notkę.

-Karol
 
 
vilumisiek 


Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1604
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2008-11-21, 03:08   

Czekam na zgłoszenia Arcziego, Aaru, Rodika, Spavacza, Konrada, Yosssa, Utratosa, Wicherka, Deina, Zakona, Jkomda, Chaosu, Bluemana, Dario, Gnozy, 100pera, Minuty i innych :wink:
 
 
 
aaru 
BrainKing.com


Dołączył: 28 Maj 2004
Posty: 1056
Skąd: Siemianowice
Wysłany: 2008-11-21, 08:16   

Zagram, nick aaru

Ps. Podaj orientacyjny czas na rundę.
_________________
Pozdrawiam
aaru / Arek
 
 
 
Karol G. 

Dołączył: 07 Lis 2006
Posty: 403
Skąd: Cambridge
Wysłany: 2008-11-21, 08:59   

Napisałem, że nie gram - nie pij w środku tygodnia : )

-Karol
 
 
vilumisiek 


Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1604
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2008-11-21, 11:53   

Chyba tydzień.
 
 
 
vilumisiek 


Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1604
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2008-11-22, 01:25   

Dziwi mnie tak mało osób zapisanych do tej pory. Jeśli zapisze się 16 osób nawet to zwycięzca turnieju rozegra przecież tylko 4 mecze! Więc proszę nie myśleć, że nie będzie na to czasu.
 
 
 
arczi 

Dołączył: 25 Mar 2005
Posty: 151
Skąd: Katowice
Wysłany: 2008-11-22, 12:39   

piszę się na to :)
 
 
 
dein 

Dołączył: 29 Kwi 2004
Posty: 123
Wysłany: 2008-11-22, 12:42   

Ja rowniez.
 
 
vilumisiek 


Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1604
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2008-11-22, 14:11   

Wspaniale. "blaxxx" i "arczi" ? :D
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group