Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ostatni turniej oficjalny w gomoku na Kurniku
Autor Wiadomość
Chaosu 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1229
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-11-23, 23:51   

. . .Ja też mam tego multum ale z pente ; )
_________________
now back to the Gene Krupa syncopated style
 
 
 
Paveo 

Dołączył: 22 Cze 2005
Posty: 169
Skąd: Słupsk
Wysłany: 2008-11-24, 14:06   

fo_lou napisał/a:

P.S. zukol - zmien podpis ;-)


nie Zukol, nie zmieniaj:P:))

a odnosnie tego wszystkiego to szkoda, w sumie gomoku o tez pare lat z mojego zycia:
) kiedys fajnie bylo grac w turach... moze kiedys powroce do tej gry:))

pozdro
_________________
motto - Lepiej byc znienawidzonym za to kim sie jest, niz kochanym za to kim sie nie jest...
 
 
 
vilumisiek 


Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1604
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2008-11-24, 19:32   

fo_lou napisał/a:
Nie oszukujmy się, żaden red 2300+ nie zagra z osobą na poziomie 1800


Nie oszukujmy się, żaden red 2300+ nie jest przystosowany do życia w społeczeństwie. Są lepsi z niższymi rankingami, którzy na grę dadzą się namówić.

Paveo napisał/a:
nie Zukol, nie zmieniaj:P:))


Kolejny :P
 
 
 
teletombola

Dołączył: 21 Kwi 2006
Posty: 123
Wysłany: 2008-11-25, 13:04   

ja tam polecę jak zwykle z sarkazmem, moje odczucia są jednoznaczne. Kiedy Maf nas potrzebował aby rozwijać kurnik, aby zebrać jakąś tam kase na serwery to było ok, jak teraz ma wszystko o co zabiegal to kopie nas w dupe...taka prawda. PSGRiP raczej jest poważnym tworem i z kim jak z kim ale chyba powinien waszych sugestii wysluchac, nie podejrzewam aby kości czy inna durna gra miała jakies stowarzyszenia i dzialala powaznie. A jesli argumentem jest oszukiwanie grani eprogami itp to sam jest sobie winny, wybierajac w sposob kretynski operatorow, ktorzy albo nie pojawiaja sie na kurniku wcale albo ich praca sprowadza sie do blokowania czata. Do tego potrzebny jest ktos kto ma pasje kto przebywa tam codziennie i zna ta gre od podszewki, np Dress , podejrzewam ze w 20 min wy........l by z turnieju programiste majac pewnosc nie tylko ze gra programem ale tez podalby jego nazwe :) . Przykladem ukladow ukladzikow przy opowaniu jest johanka (sory johana za przyklad) jaka nie bylaby fajna to wiadomo ze ani nie ma czasu na przebywanie na kurniku ani tez nie sadze ze bawi sie w sprawdzanie kto gra progiem kto nie, calkowicie nie rozumiem tej nominacji ale to szczegol. Wiec zanim obetnie sie turnieje z jakis glupawych przyczyn nalezaloby spojrzec w swoja strone...
takie odczucie moje i tyle w temacie..
pozdro
Ostatnio zmieniony przez bmac 2008-11-26, 07:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
zukole 

Dołączył: 04 Paź 2004
Posty: 4365
Skąd: Polska
Wysłany: 2008-11-28, 15:04   

Nie ma rozpisanych oficjali na początek grudnia, więc maf po prostu zapomniał albo od grudnia wchodzą zapowiadane pokoje prywatne. W poniedziałek będzie mała rewolucja ? :]
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2008-11-28, 15:29   

Poniżej możecie znaleźć kilka pytań, które dodatkowo wysłałem do Mafa i jego odpowiedzi, co może nieco wyjaśni aktualną i przyszłą sytuację w Kurniku:

Cytat:
- czy w nowych realiach znikną również turnieje prywatne (co oznaczałoby całkowite zamknięcię się w obrębie tych "klubów")?

Nie, prywatne beda raczej zawsze.

- czy dzięki tym zmianom jest szansa na przywrócenie renju i pente ("własne Kurniki" to i własne gry?)?

Nie.

- czy znany jest, choćby w przybliżeniu, czas wejścia w życie modelu docelowego?

Idealnie gdyby udalo sie przed Swietami, taki jest aktualnie realny plan.

M.


Pozdrawiam

Angst
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group