Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
wyzwanie
Autor Wiadomość
vilumisiek 


Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1604
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2009-03-21, 00:47   wyzwanie

rzucam wyzwanie jako kapitan WS ekipie Och Yje składu na zasadach meczów Euroligii w terminie pasującym obu drużynom.
 
 
 
maestro 
Viceprezes


Dołączył: 27 Lis 2005
Posty: 1731
Skąd: Kraków
Wysłany: 2009-03-21, 10:13   

A kiedy łaskawie znajdziecie taki termin? Za rok? Za 10 lat? Skoro 3 tygodnie to za mało...

Poza tym zachowanie z końcówki kolejki, kiedy odrzuciliście kompromisową propozycję uważam (i chyba nie tylko ja tak uważam) za cwaniackie i niehonorowe. A osobom niehonorowym nie przysluguje prawo wyzywania do pojedynku.
 
 
Henry 

Dołączył: 03 Mar 2007
Posty: 257
Skąd: Polska
Wysłany: 2009-03-21, 10:31   

Z chęcią zagram :) i cieszę się, że została złożona taka propozycja, ale musielibyście znaleźć odrobinę czasu na weekendzie. Mam nadzieję, że udałoby się zagrać jak najszybciej.
 
 
vilumisiek 


Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1604
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2009-03-21, 11:17   

"osobom honorowym... bla bla bla" z księżyca się urwałeś?? :lol: Skąd taki tekst wziąłeś? Zresztą- będzie mi mówił zdrajca o zdradzieckim honorze...

Henry to zbierz jeszcze jakąś trójkę i zagramy :D
 
 
 
crosslet 

Dołączył: 04 Mar 2007
Posty: 496
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2009-03-21, 11:24   

ja zagram i sądzę że jeśli będzie termin odpowiadał to przyjdą wszyscy
_________________
video meliora proboque, deteriora sequor
 
 
vilumisiek 


Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1604
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2009-03-21, 11:50   

O to właśnie chodzi.
 
 
 
maestro 
Viceprezes


Dołączył: 27 Lis 2005
Posty: 1731
Skąd: Kraków
Wysłany: 2009-03-21, 12:00   

Nie jestem zdrajcą, przejście po sezonie to zwykły transfer. Co innego ucieczka kapitana z drużyny w środku sezonu...

A co do meczu - może zagram, jesli WS dostosuje się do pasującego terminu. Bo ja już raz się poświęciłem i tylko na tym straciłem (dosłownie).
 
 
spavacz 

Dołączył: 29 Mar 2006
Posty: 758
Skąd: Kraków
Wysłany: 2009-03-21, 13:21   

Kocie, wiesz dobrze że nie mogliśmy grać przez weekendy, a Wy w środku tygodnia baliście się grać bez Henry'ego.
_________________
Pozdrawiam, Spav
 
 
Henry 

Dołączył: 03 Mar 2007
Posty: 257
Skąd: Polska
Wysłany: 2009-03-21, 13:25   

Spav a mi mówiłeś, że sobota Ci odpowiadała :( , widzę, że szybko zmieniasz zdanie, a co do ciebie vilu tekst sam napisałem i chcę zagrać, mówisz że nie mogliście grać wszyscy na weekendach, a ermijo nawet nie wiedział o naszych propozycjach....(to się nazywa zorganizowana drużyna)
 
 
spavacz 

Dołączył: 29 Mar 2006
Posty: 758
Skąd: Kraków
Wysłany: 2009-03-21, 13:34   

Ja mogłem, reszta zespołu nie, a 1 vs 4 nie będę grał. A do Ermijo pisałem privy czy mu dana data pasuje, ale nie pytałem ani razu czy mu pasuje w weekend.
_________________
Pozdrawiam, Spav
 
 
vilumisiek 


Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1604
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2009-03-21, 13:38   

Bym kurde wiedział, że was dwóch będzie na adminie to bym się przeszedł z krzychem na miasto was stuknąć.
 
 
 
maestro 
Viceprezes


Dołączył: 27 Lis 2005
Posty: 1731
Skąd: Kraków
Wysłany: 2009-03-21, 13:45   

Ja też nie mogłem w tygodniu. Dlaczego więc my mielibyśmy godzić się na grę drugim składem a wy mielibyście grać pierwszym? Czemu nie odwrotnie?

Cóż, skoro nie było szans umówić się na weekend, doszło do dyskusji na czacie ogółnym podczas jakiegoś meczu EL. Padła propozycja piątkowego wieczoru tuż przed turniejem w Krakowie i została ona przez Vila zaakceptowana. Co prawda później ten wieczór zszedł do godziny raptem 19, co było dla nas dość niekorzystne (ja rozegrałbym tylko część meczu, a crosslet i lukasz pewnie w ogóle by nie zagrali) ale mimo to gotowi byliśmy pójść wam na rękę. A wy mimo to zaczęliście kombinować i zmieniać godzinę na 17 co dla nas było zupełnie nie do przyjęcia. Koniec końców złożyliśmy kompromisową, bardzo niekorzystną dla nas propozycję godziny 18, którą wy i tak odrzuciliście. Jak nazwać takie zachowanie? Nam bardzo zależało na rozegraniu tego meczu, specjalnie po to zostałem w piątek i przyjechałem na turniej dopiero w sobotę rano expresem, natomiast wam na czym zależało? Bo że nie na grze, to widać gołym okiem.
 
 
Karol G. 

Dołączył: 07 Lis 2006
Posty: 403
Skąd: Cambridge
Wysłany: 2009-03-21, 13:51   

Pieprzycie farmazony : ) Lepiej pokombinujcie jak tu zorganizowac jakies druzynowe rozgrywki w pente a nie spieracie kto zachowal sie jak wieksza swinia.
W sumie dobrze, ze wplynela propozycja meczu.



~K
 
 
vilumisiek 


Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1604
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2009-03-21, 14:56   

Maestro idź do pani się poskarż albo kup sobie teleskop.

Rodik wiem, że byliście nawet się chwalić nie musisz :P W pente by było konkretnie jakby można było 4 zespołowe drużyny wystawiać a po 3 osoby by grały.

Ja chciałem sobie zagrać a teraz dr.czarny kot mi mówi jak z meczem było. jeju jeju czarodzieju. Ja po prostu chcę umówić się na grę i tyle.
 
 
 
jabik 


Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 3
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2009-03-21, 15:16   

No i po co tyle płaczu? Chodzi o to, żeby zagrać.
_________________
the test of good manners is being able to put up with bad ones
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group