Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
turniej czerwiec/lipiec 2010

czy przyjedziesz/przyjdziesz na turniej
26-27 czerwca
17%
 17%  [ 3 ]
17-18 lipca
29%
 29%  [ 5 ]
oba terminy dam radę
47%
 47%  [ 8 ]
żaden nie pasuje
5%
 5%  [ 1 ]
Głosowań: 17
Wszystkich Głosów: 17

Autor Wiadomość
szarlott 


Dołączyła: 14 Gru 2004
Posty: 332
Skąd: Poznań
Wysłany: 2010-07-14, 18:52   

Rozpisałam się już po poście Chaosu, ale post maestro przekonał mnie, że szkoda czasu :) Przez chwilę nawet miałam pomysł, żeby zorganizować coś nad morzem ale po co? Lepiej jechać do Zimnej Wódki (miejscowość przypadkowa), przyjedzie 10 tych samych osób co zawsze, zjawią się 2 nowe przypadkowe. Pogramy 10h w kulki, później się napijemy i będzie wielki fun.

Nie zamierzam się z Wami kłócić, pewnie macie rację, a ja po prostu pomyliłam forum. Tylko pozwólcie mieć odmienne zdanie. I przestańcie już z tym gadaniem, że trudno jest zorganizować gdzieś turniej. Ja zrobiłam to praktycznie sama w Poznaniu, Muchal w Łasku, Seven jeśli mnie pamięć nie myli w Krakowie.

Ja napisałam, jaka może być (nie musi) przyczyna niskiej frekwencji przy zapisach, a wy mnie atakujecie. Wyluzujcie i bądźcie trochę bardziej kreatywni :wink:

Chaosu napisał/a:
Teraz rozumiem, że miejscowość musi jeszcze posiadać atrakcje turystyczne - z tym nie pomogę.


Jeśli mam jechać gdzieś na koniec Polski to miło by było :) W gomoku mogę pograć na kurniku bądź z Krzychem, kumplem, babcią na żywo. Coś powinno mnie do przyjazdu na turniej przekonać. Kiedyś tą atrakcją była fajna atmosfera. Teraz jest jak jest.




I znowu się rozpisałam :P głupek ze mnie bo przecież i tak nie mam racji :lol:


P.S. Czy znajdę gdzieś jeszcze ogłoszenie o turnieju w Rzeszowie? Bo nie mogę znaleźć...
 
 
zukole 

Dołączył: 04 Paź 2004
Posty: 4365
Skąd: Polska
Wysłany: 2010-07-14, 19:00   

http://psgrip.byethost16....urnieje/152-27r
 
 
szarlott 


Dołączyła: 14 Gru 2004
Posty: 332
Skąd: Poznań
Wysłany: 2010-07-14, 19:01   

Dzięki :)
 
 
maestro 
Viceprezes


Dołączył: 27 Lis 2005
Posty: 1731
Skąd: Kraków
Wysłany: 2010-07-14, 19:01   

Nie bierzesz zbyt mocno do siebie naszych opinii? Mój poprzedni post wprawdzie napisany pół żartem, pół serio na pewno nie miał być z założenia złośliwy. Wręcz przeciwnie, całkiem poważnie chętnie wpadłbym na turniej do Poznania gdyby tam był organizowany.
 
 
szarlott 


Dołączyła: 14 Gru 2004
Posty: 332
Skąd: Poznań
Wysłany: 2010-07-14, 19:25   

Żaden problem, powiedzcie mi na ile osób mam znaleźć nocleg i salę do grania. Chociażby tam gdzie ostatnio http://www.schroniskohanka.com/polski.html

Schronisko znajduje się w północnej części Poznania - STRZESZYNIE. W jego sąsiedztwie - wzdłuż niewielkiej rzeczki Bogdanka - ciągnie się tzw. zachodni klin zieleni Poznania z kilkoma jeziorami: Rusałka, Strzeszyńskie oraz Kierskie. Nad nimi usytuowano liczne ośrodki wypoczynkowe i sportowe (kąpieliska, campingi, przystanie żeglarskie) oraz restauracje i bary. Wzdłuż jezior przebiega znakowany szlak turystyczny pieszy - zielony.

Grać można w środku jak i na dworze, jest boisko do siatkówki, kosza, miejsce na ognisko.

Chcecie?, żaden problem, jutro jadę i się dowiaduję kiedy mają wolne miejsca :mrgreen: Nagrody też mogę załatwić. Ktoś przywiezie sprzęt i macie turniej gotowy. Może nawet bym wpadła :]

Ależ to skomplikowane!!
 
 
soul_reaper 
retired


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 889
Skąd: Kraków
Wysłany: 2010-07-14, 21:02   

A z lotniska daleko? Bo do Poznania moze tez bym wpadl, dawno nie bylem, a najblizsza okazja to chyba jak nowy samochod kupie i bede tam jechal na strojenie :D
 
 
 
Chaosu 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1229
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-07-14, 21:24   

. . .Szarlott, przykro mi że po tym co piszesz uważasz, że nie pozwalam mieć odmiennego zdania. Ja się nigdy nie podjąłem organizacji turnieju i nie zamierzam, może to nie duży wysiłek ale mnie przerasta. Może to nie jest trudne (nie pisałem, że jest); napisałem tylko że akurat w Rzeszowie byli chętni. Pamiętam turniej w Poznaniu i w żaden sposób nie chciałem Cię atakować. Masz rację, że dodatkowe atrakcje przyciągają ludzi (choć mnie akurat nie, zwłaszcza atrakcje turystyczne). Na początku tematu wspomniałaś że podróż byłaby ciężka (wydaje mi się, że wcale nie zamierzałaś jechać, więc hipotetycznie). Ja na to równie hipotetycznie, że jeśli w tym problem to mogę Ci tak pomóc. Rozumiem, to tylko jeden z powodów i niestety w innych nie pomogę (organizować turniejów nie będę). Tylko tyle, żadnych ataków i osobistych wycieczek.
_________________
now back to the Gene Krupa syncopated style
 
 
 
pif paf
Gość
Wysłany: 2010-07-14, 22:07   

Jeśli ludzie nie mogą czy nie chcą przyjechać na turniej to dlaczego turnieju nie zawieźć do ludzi . Taki Grunwald i beczka piwa w nagrodę dla zwycięzcy w jakieś dwa dni przed bitwą to albo klęska albo po kilku latach impreza towarzysząca .
 
 
Kubica10 

Dołączył: 01 Kwi 2008
Posty: 217
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2010-07-14, 23:14   

Gdyby był Poznań to i ja chętnie bym wpadł. ;)
Zresztą jak widać, padła propozycja Poznania i od razu jest kilka chętnych osób. Bo z dojazdem raczej problemów nie ma (samolot, pociąg, samochód... :P ), bo w razie czego jest co zwiedzać, bo można się zabawić, bo przede wszystkim jest gdzie pograć.
Tylko rodzi mi się pytanie - ile graczy jest z okolic? I czy gracze z dalszych odległości by wpadli. No i jak turniej w weekend to i może udałoby się mecz Lecha zaliczyć :p (Żartuję oczywiście...)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group