Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Dokończenie Eliminacji IRP
Autor Wiadomość
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2004-10-03, 22:43   Dokończenie Eliminacji IRP

Do turnieju w Warszawie pozostały niecałe dwa tygodnie. Dokładnie o północy w czwartek 15 października nastąpi zakończenie eliminacji do IRP. Najprawdopodobniej sklasyfikowani zostaną wszyscy gracze, wymienieni w temacie „Lista graczy IRP”, z wyjątkiem Blazej3, którego dziś z tejże listy skreśliłem.

Dla zapewnienia maksimum obiektywizmu wyników wskazane byłoby kompletne rozegranie partii eliminacyjnych. Szczególnie zależy mi na dograniu brakujących gier w rozpoczętych już meczach. Rozważam w tej chwili różne możliwości rozwiązania sprawy brakujących pojedynków. Najprawdopodobniej w korzystniejszej sytuacji znajdą się gracze, którzy rozegrali wszystkie mecze.

UWAGA!!! Wszyscy, którzy mają więcej niż jeden zaległy pojedynek proszeni są o umieszczenie w tym temacie informacji, kiedy będą dostępni dla swoich przeciwników. Ponadto proponuję, aby każdy gracz pojawiał się na nicku IRP codziennie o 16.30 w Dobrocinie. Nie każdy zna wszystkie nicki, więc jak już ktoś przyjdzie niech posiedzi na reprezentacyjnym nicku chociaż pół godziny. Apel ten dotyczy w szczególności graczy: Alicecooper, Madtaz, Martin1234 i Mattmiller.

Wiem, iż z niejasnych dla mnie przyczyn większość zawodników uznała eliminacje za zakończone... Jak już zdążyliście przeczytać, nie jest to prawda. Proszę więc o pomoc Kapitanowi i dogranie brakujących gier :)

Pozdrawiam

Angst

P.S. W czasie najbliższych dwóch tygodni sugerowałbym częstsze niż zazwyczaj odwiedzanie forum, a szczególnie tego tematu...
 
 
 
nc 

Dołączył: 05 Maj 2004
Posty: 297
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2004-10-03, 23:11   

zastanawiam się jak będą liczone pojedynki z graczami którzy zrezygnowali albo zostali usunięci ?
 
 
 
madtaz 

Dołączył: 09 Maj 2004
Posty: 31
Skąd: Słupsk
Wysłany: 2004-10-03, 23:24   

hi prosze do mnie pisac na gg bo przewaznie siedze na niewidocznym jak bede toodpowiem tylko prosze zebyscie siepodpisywali nickami :) )) naj łatwiej mnie dorfac pn-czw 14-16 jesli chodzi na gg a mecze mozna ustalic to na pewno rpzyjde ;p
sorka za zaległem mecze wakacje miałem w kratke ;/
 
 
 
soul_reaper 
retired


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 889
Skąd: Kraków
Wysłany: 2004-10-09, 10:22   

Jeeeeeeest!!! Udalo mi sie wczoraj zagrac ostatni pojedynek IRP, wiec chyba mam komplet :)
 
 
 
martin1234 
Hicham El Guerrouj


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 407
Skąd: Tarnobrzeg
Wysłany: 2004-10-09, 11:37   

Mi brakuje jeszcze tylko rozegranych gier z:
alicecooper
blazej3
boreasmun
madtaz
mattmiller (dokończyć)

Jak coś to proszę o PW lub wiadomość na gg, ostatnio mam trochę czasu, więc myślę, że znajdę go na dogranie tych gier:-)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group