Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Turniej w realu.
Autor Wiadomość
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2004-05-05, 20:22   

Po co zawsze te turnieje w realu ?

Nie łatwiej samemu coś zorganizować na Kurniku, albo po prostu zaprosić wszystkich na Turniej?

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2004-05-05, 20:53   

adik napisał/a:
Po co zawsze te turnieje w realu ?

Nie łatwiej samemu coś zorganizować na Kurniku, albo po prostu zaprosić wszystkich na Turniej?
Jak w innych grach, sila graczy mierzona jest rankingiem z turniejow, ktore sie obdywaja (w realu oczywiscie). Nigdy nie wiadomo kto siedzi przy komputerze. Wracamy teraz do tematu- najlepszy jest Utratos (bo czemu nie :D )
 
 
 
GoNdziO 
woj. Lubuskie


Dołączył: 29 Kwi 2004
Posty: 113
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2004-05-05, 20:57   

adik napisał/a:
Po co zawsze te turnieje w realu ?

Nie łatwiej samemu coś zorganizować na Kurniku, albo po prostu zaprosić wszystkich na Turniej?


Turniej w ''realu'' chodźby po to aby poznać na żywo graczy z którymi dotychczas rozmawialiśmy na gg albo na Czacie Gomoko. Turnieje w kurniku czy tez Na gamblerze są nudne i jak ece mówi skąd wiesz z kim tak na prawdę grasz ?
 
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2004-05-05, 21:04   

A po co mi to ?

Nie macie innego wytłumaczenia ?

Przecież tu chodzi o sprawdzenie siły gry, a nie o zobaczenie się wzajemnie. To drugie jest przy okazji.

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
s3v3n

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 686
Skąd: krakow
Wysłany: 2004-05-05, 21:51   

adik nie chcesz grac w realu to twoja sprawa, nikt cie nie bedzie na sile przekonywal, mimo, ze dla wiekszosci to chyba naturalny przebieg rzeczy-> najpierw spotkania w necie, pozniej w rzeczywistosci. ja bym np chetnie pogral na zywo, bo dotad mialem okazje poznac tylko jednego kurnikowca.. btw- pente in real byloby ciekawe, przynajmniej jesli by nie bylo gobanow;))
 
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2004-05-06, 10:23   

Federacja istniec bedzie realnie- nie w internecie. Traktujesz adik Federacje jako kolejna Lige Gomoku- cos, w co mozna sie pobawic i olac jak sie nie chce, bo to tylko internet. Powazne federacje (szachowe, go) robia turnieje w realu i te licza sie w rankingach. Mysle ze Gomoku z zalozenia ma byc gra dla wszystkich, a nie tylko dla osob z dostepem dla internetu. moze wejsc na kurnik, turnieje sa- graj ile starczy Ci sil.

Bedzie Internetowa Reprezentacja i beda turnieje w internecie. Kompletnie nie rozumiem czemu czepiasz sie turniejow w realu - czy beda, czy nie, to Tobie to bez roznicy. Jak widac jest grono osob, ktore chca sie spotkac i pograc, tak jak w Łodzi, czy na turniej w Hradec Kralove.

To jest jakbym nagle mial cos przeciwko wojewodzkim druzynom jakie sie tworza- nie bede gral, nie dotyczy mnie to, ani nie obchodzi, ale nie pisze posta typu "po co wam to, to bez sensu", bo jesli kogos to bawi, to czemu nie.
 
 
 
Chaosu 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1229
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-05-06, 10:49   

Komu zdołałem temu powiedziałem o tej Federacji. Mówiłem też takie zdanie: "Niedługo będziesz o nas czytał w „Przeglądzie Sportowym”" : ). Skoro Federacja jest oficjalna to nie ustępuje w niczym Federacjom Szachowym czy tym w Boksie : )
_________________
now back to the Gene Krupa syncopated style
 
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2004-05-06, 14:05   

Przepraszam bardzo Ece, ale na te wasze turnieje przyjeżdżają dorośli, a sam fakt turnieju jest tylko przykrywką do faszerowania się alkoholem :P

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
kaka 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 277
Skąd: Dębica
Wysłany: 2004-05-06, 15:20   

Cytat:
sam fakt turnieju jest tylko przykrywką do faszerowania się alkoholem

Głupio napisałeś. Nie chciałbyś poznac ludzi, z którymi grasz? Ja owszem. Faszerowania alkoholem nie komentuje. Na pewno spodkanie to nie pretekst do picia, a samo picie ( w umiarkowanych ilościach) jest konsewencją takich spodkań. Zresztą jak nie lubisz piwka to nikt Cię nie będzie na siłe namawiał. Stwarzasz niepotrzebne problemy. Turniej w REALu RULEZ :)))
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2004-05-06, 19:09   

Taki fajny emot, był po tym co napisałem. Przecież to żart, ale widzę, że tutaj nawet słowa nie można napisać, bo szanowni abstynenci się obrażają. Przepraszam was.

W sobotę będe w Łodzi, tata jedzie na giełdę staroci, jak bym się mógł z kimś spotkać, to bym chętnie z tatą pojechał, bo tak to nie ma sensu za bardzo.

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
boreasmun 
boreasmun


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 115
Skąd: Łódź
Wysłany: 2004-05-06, 21:13   

Adik możemy pójśc razem na piwo ;) Prześlij mi na gg gdzie ewentualnie będziesz, to na jakąś godzinke moge sie oderwać od wkuwania do matury.
 
 
GoNdziO 
woj. Lubuskie


Dołączył: 29 Kwi 2004
Posty: 113
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2004-05-06, 21:36   

boreasmun napisał/a:
Adik możemy pójśc razem na piwo ;) Prześlij mi na gg gdzie ewentualnie będziesz, to na jakąś godzinke moge sie oderwać od wkuwania do matury.


No wiesz, dziecko chcesz rozpijać :roll:
 
 
 
kaka 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 277
Skąd: Dębica
Wysłany: 2004-05-06, 21:47   

Heh... czasem ciężko obczaić, czy ktoś żartuje, czy nie. Co innego twarzą w twarz. NIe ma żadnych nieporozumień i każdy wie o co chodzi. Słowa napisane mogą być wieloznaczne. Gesty nie:) hehehe.

real rulez :) )) (nie real madryt :P )

Milo nam, ale prosze wrocic do tematu = ) / Ece
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group