Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Lamy wszechczasów
Autor Wiadomość
lonewolf 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 710
Skąd: Kraków
Wysłany: 2004-06-29, 23:01   

Napisałem tak:
Cytat:
To oczywiście nie znaczy, że pochwalam wykorzystywanie luk tego typu. Nie pochwalam.

Po czym mnie atakujesz (pytaniami) tak jakbym pochwalał. Powiedziałem tylko, że rozumiem to co napisał M_Head. To nie ma nic wspólnego z aprobatą zachowania jako takiego. Ty tego nie odróżniasz, nie wiem czemu.

PS Ja bym też był niemile zaskoczony ruchem w rogu po rozpoczęciu na środku. Za pierwszym razem.

Pozdrawiam,
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2004-06-30, 04:31   

Rozumiem teksty M_heada i Twoje... Nie znaczy to jednak, iż rozumiem po co on je pisze i do czego zmierza... Zachował sie jak zachował. Ludzie ocenili to dosyć jednoznacznie. A M_head pyta cały czas po co zacząłem od środka... I tego właśnie nie rozumiem. Czyżby mój debiut usprawiedliwiał jego późniejsze ruchy?

A Ty Lone gdzie wyczytałeś, że myślę, iż popierasz takie zachowania? Popierać a rozumieć to oczywiście dwie różne rzeczy. Chcąc nie chcąc niejako stanąłeś tu po stronie M_heada, zupełnie jak ja na początku. Zaprotestowałem, gdy nazwano go lamą, a on w ramach podziękowania rozpętał bzdurną dyskusję. To, że ktoś raz zachował się nieco kontrowersyjnie nie czyni z niego lamy, a święty nikt nie jest oprócz świętych... Ciekawe czy znalazłaby się osoba, która obiektywnie rzuciłaby pierwsza kamień...

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
kaka 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 277
Skąd: Dębica
Wysłany: 2004-07-17, 15:41   

Właśnie zagrałem z lamą.
Sodam gomora jest tym niefortunnym osobnikiem, któremu dałem cofnąc a później kiedy ja chciałem zwlekał z tym ponad minute i wygrał. W rewanż miałem 3x3, a ten poprosił o remis. Nie zgodziłem się tylko dlatego, że źle kliknąłem myszką. Myślałem, że chce cofnąć. Tłumaczą się mówił, że mu bardzo zależy. To jest to co nazywam lamerstwem.
 
 
specyk_14 
Jaga Pany !


Dołączył: 05 Cze 2004
Posty: 88
Skąd: Białystok
Wysłany: 2004-07-17, 15:49   

Sodam tak samo robił dla mojego brata jak grali na 1 min i moj brat zle kliknal myszka to on czekal z cofnieciem 40 sek i gdy zostalo 5 sek to cofnal i moj brat przegral na czas.

Ale ja na szczescie pomscilem brata i go zjadłem... :D :D

Pozdrawiam

Specyk
 
 
M_Head 

Dołączył: 29 Kwi 2004
Posty: 96
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-10-13, 03:08   

Ece napisał/a:
Ciekawe czy glupsze jest to, ze ktos tak zagral, czy to, ze sie z tego w ten sposob tlumaczy ?
Nie wiem. Najgłupsza jest natomiast niemożność zrozumienia bardzo łatwych prawd. Jak np. ta, że rozpoczynanie gry od środka przy nieobowiązujących już zasadach swap jest niekorzystne. I śmieszne są pretensje do przeciwnika, który ten zły wybór wykorzystał, aby osiągnąć cel gry (zwycięstwo).
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group