Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamieszanie..
Autor Wiadomość
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2004-10-13, 17:43   Zamieszanie..

Witam.

Na forum panuje dosyć spore zamieszanie. Jeśli wejdę np. w Dział Techniczny, zanim poszukam w gąszczu zaznaczonych na pomarańczowo ikon "ważnych ogłoszeń", "ogłoszeń" i "przyklejonych", to postu zwykłego użytkownika, albo z braku czasu, albo ze znużenia przeglądaniem tego, co jest w każdym dziale (ważne ogłoszenia), po prostu wyjdę i jakiejś naprawdę istotnej informacji nie przeczytam. Wydaje mi się, że troszkę za często stosuję się metodę ogłoszeń globalnych. Wg mnie można więcej reklamować na stronie głównej w ogłoszeniu, gdzie teraz jest Lista Startowa turnieju w Warszawie i sama informacja o turnieju. Wg mnie możnaby tam umieścić jeszcze kilka ważnych tematów, oddzielając je przecinkiem.

A po co zaśmiecac wszystkie działy tymi całymi "ważnymi ogłoszeniami"? Jak coś jest naprawdę ważne, to i tak się wybije.

Przy okazji. Tenże dział nazywa się "Dział techniczny.", a inne nie mają już tego ZBĘDNEGO W NAZWACH BOARDÓW znaku interpunkcyjnego. Albo wszystko, albo nic.

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2004-10-13, 17:56   

Kropka - niedopatrzenie jak widac. Zaraz usune.

Ogloszenia globalne sa regularnie degradowane do ogloszen zwyklych. W tej chwili z powodu zblizajacego sie turnieju w Wawie, jest ich troche wiecej.

Co do ogloszen i przyklejonych, to kazdy moderator rzadzi tym w ramach wlasnego dzialu + ja w ramach dzialow bez moderatorow. Zawsze mozna napisac ktoremus, ze powinien posprzatac na swoim podworku.
 
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2004-10-13, 20:27   

Toteż piszę. Śmietnik jest wszędzie, to pisze tutaj, zamiast do modków na PW.

Dzięki za usunięcie kropki.

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
lonewolf 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 710
Skąd: Kraków
Wysłany: 2004-10-13, 20:36   

adik napisał/a:
Śmietnik jest wszędzie

Na pente jest porządek, a żadne z czterech "Ważnych Ogłoszeń" nie jest nasze, więc wypraszam sobie. :P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group